می هند شامل همه گیر?

در بخش بهداشت و درمان و کارشناسان و تجربیات کشورهای دیگر در این کشور است در نظر گرفتن یک تصمیم بسیار مهم امروز” نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در یک کنفرانس آدرس به این کشور در مارس 24. “از نیمه شب امشب به بعد کل کشور, لطفا با دقت گوش کنید کل کشور باید تحت کامل مستند.” برای سه هفته هیچ کس مجاز خواهد بود به مرحله خارج از خانه خود—شدید و بی سابقه اعمال جداسازی و قرنطینه بر 1.3 میلیارد نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مقامات پس از کاسته حکومت نظامی تا حدودی برای اجازه دادن به مردم برای خرید مواد غذایی و سایر ملزومات. اما می تواند از جمله اقدامات سخت گیرانه کپی شده و در بخشی از چین شامل همه گیر در چنین پر جمعیت کشور در حال توسعه به هند ؟ من دهه تجربه به عنوان یک بهداشت عمومی دانشمند زندگی و کار در کلکته شهر با تراکم جمعیت 63,000 در هر مایل مربع نشان می دهد که چنین one-size-fits-all استراتژی که توده هم جوامع با مشاغل متنوع و شرایط زندگی است که به احتمال زیاد به شکست است.

دیروز من راه می رفت گذشته یک بازار آباد زاغه نشينان که در آن شاید از یک هزار نفر از مردم خرید و فروش سبزیجات در یک منطقه کمتر از 600 متر مربع است. بیش از 40 درصد از جمعیت این شهر زندگی در محله های فقیرنشین که در آن سه یا چهار نفر به اشتراک گذاشتن یک اتاق با دمای فضای طبقه از هفت متر مربع است. به آنها اجتماعی فاصله خانه یا قرنطینه می توانید تنها احساس می کنم مثل یک شوخی بی رحمانه. در روزهای اخیر افراد در سه محله های فقیرنشین در بمبئی که در آن شرایط زندگی فقط به عنوان تنگ شده باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این ویروس می تواند گسترش بیاختیار در این زاغه نشین ها در این مستند به ناچار فرار به جمعیت عمومی است.

بسیاری از شهرهای هند نیز گسترده قرمز-نور منطقه. برای مثال بیش از 5000 کارگران جنسی که حرفه ای افزایش مییابد خود را از خطر ابتلا و انتقال COVID-19 زنده در Sonagachi منطقه از شمال کلکته. پرده تقسیم یک اتاق است که آنها و خانواده شان اشغال به چندین بخش برای کار استفاده می شود, خواب, پخت و پز و فعالیت های دیگر. (در حال حاضر بسیاری از کارگران جنسی در Sonagachi سرگرم هستند و مشتریان برای ترس از ابتلا به این بیماری است اما وقتی که آنها فرزندان خود را و یا بازی در خیابان و یا در حال مراقبت برای بازنشسته کارگران جنسی.) اگر هر یک از آنها را آلوده می شود, چگونه می توان آنها منزوی کردن خود برای محافظت از اعضای خانواده و دیگران است ؟ در این بین 15 و 20 درصد از جمعیت بمبئی و کلکته از جمله کودکان زندگی می کنند در خیابان ها و استفاده از توالت های عمومی با دسترسی محدود به آب و صابون. چگونه می توانید آنها شستن دست های خود را بارها و بارها برای جلوگیری از عفونت است ؟

فقط به عنوان نگران کننده است وضع اسفناک در هند کارگران مهاجر که تعداد حدود 50 میلیون نفر است. شدید مستند آورده و اقتصاد کشور را به حرکت و دکمه سمت چپ میلیونها کارگر در بخش غیررسمی زندگی می کنند که دست به دهان در بهترین زمان و بدون شغل و یا مواد غذایی. با تمام حمل و نقل متوقف بسیاری از شروع به بازگشت به خانه های خود را اغلب صدها مایل دور در هر راه که آنها می تواند—حتی راه رفتن برای روز. گزارش های مطبوعاتی حاکی از آن است که گرسنگی و تشنگی و خستگی در طول این مهاجرت معکوس در حال حاضر به کشته شدن حداقل 25. در نهایت برخی از دولت های ایالتی ارائه شده اتوبوس را که مردان و زنان کهنه برای سفر است که می تواند ساعت. برخی از آنها به خوبی می تواند با آلوده COVID-19 که آنها به احتمال زیاد خواهد شد انتقال به دیگر مسافران—بذر این بیماری همه گیر در جیب روستایی در سراسر هند است. دیر آگاه شدن از این امکان متنوع مقامات متوسل به incarcerating عودت و یا حتی در یک مناسبت پاشش آنها را با مواد ضد عفونی کننده.

مکرر مشکل با مداخلات بهداشت عمومی از جمله این یکی واقعی است و عظیم اجتماعی فاصله بین کسانی که توسعه آنها و کسانی که آنها را تحت تاثیر. استراتژیست اغلب موفق به در نظر گرفتن شرایط زندگی و مشاغل دیگر ویژگی های جوامع و افراد آنها به دنبال کمک. مانند بالا-پایین اقتدارگرا اقدامات نمی تواند شامل گسترش هر گونه عفونت در یک کشور با چنین سطح بالایی از فقر است. در عوض مقامات بهداشت عمومی و جامعه مدنی نیاز به بسیج هر جامعه و فعال کردن آن به کار کردن استراتژی خاص خود را برای حفاظت از خود.

گروه های آسیب پذیر مانند زاغه نشينان با کارگران جنسی و کارگران مهاجر به طور کامل قادر به تغییر رفتار خود را به دفع کردن یک رمان تهدید برای سلامت خود را به عنوان evinced با موفقیت HIV برنامه های مداخله ای در هند. اینها بر اساس به اصطلاح Sonagachi مدل توسعه یافته توسط کارگران جنسی و خودم را در 1990s است که در آن کسانی که در معرض بیشترین خطر عفونت مشارکت در طراحی و اجرای استراتژی برای محافظت از خود. هنگامی که آخرین اندازه گیری در سال 2017 HIV نرخ انتقال در Sonagachi که در آن-در رابطه با ” جمعی از کارگران به نام Durbar (به معنی “غیر قابل توقف”) اجرا می شود تلاش برای مهار ایدز بودند به عنوان کم به عنوان 1.4 درصد است.

Durbar در حال حاضر دارای بیش از 50,000 عضو در 48 شعبه در سراسر ایالت بنگال. در اوایل ماه مارس, من با Durbar سلامت کمک رسانی پرسنل بسیاری از آنها بازنشسته هستند و یا پاره وقت کارگران جنسی به منظور آموزش دیده به منظور بالا بردن آگاهی از خطر جدید. ما توصیه کارگران جنسی به رد مشتریان که تا به حال تب و سرفه و یا دیگر علائم COVID-19; به استحمام و یا حداقل بشویید تا بعد از هر جلسه و به ما اطلاع اگر آنها توسعه یافته هر گونه علائم به طوری که ما می تواند به ترتیب برای آزمون. در حال حاضر که آنها دیگر می توانید کسب درآمد Durbar است crowdfunding برای خرید و توزیع مواد غذایی سبوس دار به طوری که جامعه نیست و گرسنگی و همچنین صابون عفونی و ماسک برای دفع coronavirus تا حد ممکن است. در سراسر هند شهروندان عادی و غیر دولتی در حال سازماندهی مشابه امداد و حفاظت از تلاش برای مهاجران و شهری فقیر است.

ما ممکن است مجبور به زندگی با COVID-19 و بسیاری از جمله بیماری های ویروسی برای سال آمده است. برای زنده ماندن آنها سرخپوستان نیاز به پیدا کردن اراده سیاسی برای طراحی مجدد ما در نظام سلامت به خدمت عمومی به آن است.

مقاله مرتبط: روسپی اتحادیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>