می COVID-19 گسترش از طریق مدفوع?

مطالعات اولیه نشان می دهد شواهدی از مواد ژنتیکی از coronavirus در ماده مدفوع اما می COVID-19 گسترش از طریق مدفوع?

محققان بررسی همیشه در حال تغییر بدن از ادبیات در تشخیص رمان coronavirus در ماده مدفوع از COVID-19 نفر در این مقاله است. آنها تعیین می شود که کار بیشتری مورد نیاز است برای تعیین پاسخ.

“بسیاری از مطالعاتی که انجام شده است تا کنون در حال چیدن RNA ویروسی در مدفوع به جای عفونی ویروس می گوید:” منجر نویسنده Susan E. Amirian, متخصص اپیدمیولوژی با دانشگاه رایس تگزاس سیاست آزمایشگاه. “با این حال چند مطالعات نشان داد که عفونی ویروس ممکن است در حال حاضر در نمونه مدفوع.”

Amirian می گوید: صرف حضور مواد ژنتیکی است که کمتر نگران کننده از اگر عفونی مقدار قابل دوام ویروس در مدفوع در مطالعات آینده که حاکی از آن است که ممکن است آن را برای انتقال به دیگران از طریق مدفوع دفع میشود. او می گوید: اگر تحقیقات آینده ادامه پیدا ماندگار ویروس در مدفوع این می تواند پیامدهای مهمی به خصوص برای کسانی که مشغول به کار در صنعت رستوران داری, خانه های سالمندان, مراقبت روز و غیره.

“در نهایت تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا قرار گرفتن در معرض مدفوع كردن این ویروس و بیماری همه گیر بدتر” Amirian می گوید. “اما با توجه به این امکان به ما امر مستلزم دقت نظر بیشتری به خصوص در تنظیمات که در آن مردم با افزایش خطر عوارض و مرگ ناشی از COVID-19.”

Amirian می گوید هیچ حرکت نزولی به ورزش فراوانی از احتیاط در زیر بهداشت شخصی خوب شیوه تا زمانی که ما می دانیم بیشتر در مورد اینکه آیا COVID-19 گسترش می تواند از طریق مدفوع دفع میشود.

“وجود دارد مقدار زیادی از بیماری های دیگر خارج وجود دارد که در حال انتقال از طریق مدفوع آلودگی از جمله هپاتیت A و نورو ویروس,” او می گوید. “زیر یک سطح بالایی از احتیاط کمک خواهد کرد که فقط در مورد COVID-19 را می توان در این راه.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله بین المللی بیماری های عفونی.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>