می توانید زغال سنگ زنده ماندن Coronavirus?

اضافه کردن ایالات متحده آمریکا زغال سنگ به لیست صنایع تهدید رمان coronavirus.

بخشی از آن مشکل است شرایط که قبل از همه گیر. ایالات متحده آمریکا زغال سنگ گیاهان پیری دسته. ضعیف تقاضای برق تنها تشدید رقابت با گاز و انرژی های تجدید پذیر.

آب و هوا بوده است کشیدن در آمریکا معدنچیان بیش از حد گرم و زمستان کمک فشار تولید زغال سنگ در سه ماهه اول کاهش تقریبا یک سوم سال بیش از سال با توجه به شاخص S&P جهانی Platts.

اما شروع coronavirus اتحاد گیری کند-نورد بحران برای صنعت ذغال سنگ, تحلیلگران می گویند.

یک مستند در فعالیت های اقتصادی در بسیاری از ایالات متحده است فرسایش تقاضای برق (Energywire, آوریل 6). و تولید زغال سنگ است که انعکاس کاهش است.

آمریکا تولید زغال سنگ کاهش یافته است 36 درصد در ماه مارس در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته با توجه به E&E با ایران فدرال آمار و ارقام—حتی به عنوان نسل از گاز و باد افزایش یافته که بیش از مدت زمان. وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) روز گذشته اعلام کرد که انتظار دارد تولید زغال سنگ به کاهش 20% در سال 2020 است.

نتیجه این بوده است که ثابت تجمع در ابزار ذخایر زغال سنگ. در اوایل تابستان تحلیلگران می گویند شرکت های برق می تواند اجرا از فضا برای ذخیره اضافی زغال سنگ حمل و نقل.

“ما می تواند تست محدودیت های فیزیکی از زغال سنگ انباشت این تابستان” گفت: جو Aldina یک زغال سنگ تحلیلگر در S&P جهانی Platts. برخی از نرم افزار ممکن است مجبور به سوزاندن زغال سنگ از انبارهای خود را به ایجاد راه های جدید برای حمل و نقل و برآوردن شرایط قرارداد خود را با شرکت های استخراج معدن, او گفت:. “شما ممکن است در یک وضعیت که در آن موجودی بالا هستند به منظور رایت از طریق آنها بدون در نظر گرفتن ناوگان اقتصاد است.”

خطرات برای زغال سنگ هستند ، بزرگ ذخایر وزن پایین قیمت ها و افزایش فشار بر کارگران معدن به کاهش تولید. EIA است طرح تولید زغال سنگ سقوط خواهد کرد 153 میلیون تن و یا 22 درصد به 537 میلیون تن در سال 2020 است.

بیشتر تهدید برای صنعت است که از زمان رکود می تواند مختل زغال سنگ را پیش بینی بازیابی گفت: جیم تامپسون یک تحلیلگر که آهنگ های این صنعت در IHS Markit. پیش بینی به طور فزاینده ای فکر می کنم قیمت گاز طبیعی در سال آینده افزایش, به عنوان یک کاهش سرعت در حفاری نفت منجر به توقف در تورنت از گاز تولید شده از چاه های نفت. که خواهد بود یک مزیت برای شرکت های زغال سنگ.

اما بسیاری از معادن شرکت ها دچار مشکل دسترسی به سرمایه ساخت آن را سخت تر برای شرکت ها برای بازگشایی معادن و یا سطح شیب دار بالا تولید. و اگر مسائل با ذخایر شروع به طاعون زنجیره تامین وجود دارد که خطر به سیستم حمل و نقل حرکت می کند. در نهایت صنعت زغال سنگ می تواند به پیدا کردن خود را در یک وضعیت که در آن تقاضا برای زغال سنگ پرتاب ریباند در سال 2021 اما کارگران معدن قادر به پاسخ سریع به اندازه کافی برای پاسخگویی به آن تامپسون گفت.

“این به نوبه خود می تواند به یکی از این طوفان کامل موقعیت های که در آن شما را به یک مشت زن حرفهیی که زدم به بوم و به طور ناگهانی شما رو دور دیگری شما می خواهید او را به مبارزه با” او گفت:. “چه نشانی از او دریافت و با چه وضعیت است که او در به مبارزه؟”

زغال سنگ در حال حاضر دچار مشکل قبل از coronavirus پدید آمده است. ایالات متحده آمریکا زغال سنگ گیاهان زد دو سوم از سال را در سال 2010 اما آنها زد کمی کمتر از نیمی از 2019.

موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی یک گروه تحقیقاتی است که پشتیبانی از انتقال به انرژی پاک تخمین می زند که باد خورشیدی و آبی تولید قدرت بیشتر ترکیبی از زغال سنگ در طول سه ماه اول سال.

موری انرژی Corp., بزرگترین خصوصی متعلق به شرکت زغال سنگ در ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که در آستانه انحلال به عنوان یک نتیجه از لحاظ تاریخی بازار نزولی برای زغال سنگ (E&E, اخبار, ساعت, مارس 1).

“من فکر می کنم مردم در حال رفتن به تعجب که چگونه به سرعت زغال سنگ را سهم بازار در حال رفتن به کاهش” گفت: Seth Feaster یک IEEFA تحلیلگر. او پیش بینی زغال سنگ می تواند تا 10 درصد از ایالات متحده تولید برق به عنوان به زودی به عنوان 2024.

Coronavirus تنها قرار می دهد و فشار بیشتری در این صنعت است. کاهش تقاضا به معنی کمتر نیروگاه های مورد نیاز برای پوشش دادن قدرت این کشور نیاز دارد. با قیمت گاز فرو رفته نزدیک به چند دهه پایین و انرژیهای تجدید پذیر مباهات صفر سوخت و هزینه های که برگ زغال سنگ به عنوان فرد انسان به عنوان یک بالاتر هزینه برق ژنراتور.

روند مشهود است در داده ها. گاز و باد تولید گل رز با 9 درصد و 15 درصد در ماه مارس در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته با توجه به E&E با ایران EIA داده است.

گاز و حرارت نسل نیز پایدار باقی مانده در سراسر مه حتی به عنوان بخش های بزرگی از این کشور تعطیل شامل coronavirus.

روزانه به طور متوسط باد خروجی بالاتر بود مارس 29 طریق پنج شنبه (984,000 مگاوات ساعت) نسبت به هفته اول ماه مارس (906,000 مگاوات ساعت). تولید گاز پایین بود 11 درصد بیش از آن دوره. زغال سنگ خروجی کاهش یافت و 23 درصد در سراسر آوریل از روزانه به طور متوسط 1.6 terawatt-ساعت اولین هفته از ماه تقریبا 1.3 TWh از 29 مارس تا شنبه.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>