می توانید از سرم خون از COVID-19 بازماندگان نجات دیگران ؟

سرم خون می تواند یک راه را به سرعت گسترش COVID-19 در ایالات متحده با توجه به پیشنهاد پلاسما درمانی است.

با یک واکسن برای COVID-19 هنوز راه طولانی در دور immunologist Arturo Casadevall در حال تلاش برای احیای یک قرن خون مشتق از درمان است.

با راست قطعه در محل درمان می تواند تنظیم شود تا در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور در عرض چند هفته Casadevall می گوید.

این روش با استفاده از آنتی بادی از پلاسمای خون و یا سرم از افرادی که از بهبود COVID-19 عفونت به افزایش ایمنی مبتلا به تازگی بیماران و کسانی که در خطر ابتلا به این بیماری است.

این آنتی بادی موجود در خون سرم باید توانایی برای اتصال به و خنثی کردن SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. Casadevall—استاد مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت و دانشکده پزشکی—یک مقاله در این پیشنهاد در مجله Clinical Investigation.

“به کارگیری این گزینه بدون نیاز به تحقیق و یا توسعه” او می گوید. “این می تواند مستقر در عرض چند هفته پس از آن متکی بر استاندارد خون-شیوه های بانکی.”

چگونه می پلاسما درمانی کار می کنند ؟

در این مورد پزشکان بپرسید بیمارانی که بهبود یافتن از COVID-19 به اهدای خون خود از آن بهتر خواهد بود جدا شده است. پس از پردازش سرم و از بین بردن سموم دیگر و یا ردیابی بیماری های آن تزریق می شود می تواند به افراد بیمار و کسانی که در خطر ابتلا به این بیماری است.

این روش برای جداسازی سرم یا پلاسما است و تاسیس فن آوری است که می تواند با استفاده از تجهیزات به طور معمول در بر داشت در بیمارستان ها و خون-بانکی امکانات و پیشرفت های اخیر آن را به عنوان امن به عنوان یک انتقال خون Casadevall می گوید.

کارشناسان در اطراف ما در حال عجله برای پیاده سازی درمان در مناطق مختلف از جمله شهر نیویورک Casadevall می گوید. پزشکان در شانگهای در حال حاضر استفاده از پلاسما درمان با تازه آلوده coronavirus بیماران در چین و گزارش امیدوار کننده نتایج اولیه. ژاپن بزرگترین داروسازی تاکدا دارویی نیز آغاز شده است تست درمانی است.

دانشگاه جانز هاپکینز تیم تحقیق قرار داده اولیه بودجه نسبت به Casadevall پروژه به خرید تجهیزات و راه اندازی یک عملیات در بالتیمور. Casadevall و تیم او در حال کار در حال حاضر با دولت فدرال و مقامات سعی کنید برای امنیت بیشتر منابع.

سرم خون و گذشته شیوع

پزشکی مفهوم شناخته شده به عنوان “نقاهت پلاسما” یا “نقاهت سرم”—قدمت آن به اوایل قرن 20 مورد استفاده قرار گرفت و با موفقیت در گذشته برای مقابله با بیماری های همه گیر از جمله اوریون و سرخک. در اخیر وال استریت ژورنال op-ed, Casadevall نکات قابل توجه در مورد جلوگیری از شیوع سرخک در ایالات متحده دبستان مدرسه در سال 1934.

کارشناسان می گویند یک چالش از این روش این است که زمان بندی دقیق مهم است به منظور به حداکثر رساندن افزایش به یک بیمار ایمنی. درمان است نه پیش بینی به عنوان نوش دارو برای درمان coronavirus اما یک اقدام موقت است که می تواند کمک کند تا قوی تر گزینه های مانند واکسن در دسترس هستند.

“این تمام شدنی است—اما آن را انجام داده آن نیاز به تلاش سازمان منابع… و افرادی که بهبود از بیماری است که می تواند اهدای خون” Casadevall می گوید. او اضافه می کند که بسیاری از مردم را به شدت به بشقاب در هاپکینز و در حال حاضر به قرار دادن این سیستم در محل.

Casadevall اشاره می کند که دانشگاه جانز هاپکینز می تواند تبدیل به تحقیقاتی داروی جدید (IND) در مرکز ما برای این درمان کمک به اداره آن را در سراسر متحده است.

یادگیری بیشتر در مورد چگونه به استفاده از سرم به طور موثر خواهد بیشتر نیاز به مطالعات بالینی. “ما خواهد آموخت که علم جدید از این فاجعه” Casadevall می گوید.

منبع: کتی پیرس برای دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de