می تواند جلبک بر اساس اسپری جلوگیری از COVID-19?

اسپری بینی مشتق شده از جلبک و گیاه در توتون و تنباکو خانواده می تواند یک اقدام پیشگیرانه برای COVID-19, بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان در حال ساخت یک مولکول به نام Q-griffithsin با استفاده از یک ضد ویروسی پروتئین موجود در نیوزیلند جلبک قرمز Griffithsia و Nicotiana benthamianaیک گیاه در همان خانواده به عنوان گیاهان توتون و تنباکو. سابق نشان داده در آن می توانید با اتصال به دیگر coronaviruses سطوح و آن را قادر به آلوده کردن سلول های سالم است.

“چیز خوب در مورد Q-griffithsin است که آن را تا به تعدادی از فعالیت های دیگر در برابر ویروس ها و عوامل بیماری زا می گوید:” لیزا روهان استاد داروسازی دانشکده علوم در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده داروسازی و یکی از منجر شود محققان در این همکاری است.

“این نشان داده شده است موثر باشد در برابر ابولا هرپس و هپاتیت و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از coronaviruses از جمله SARS و MERS.”

این تیم به دنبال یک اسپری بینی برای افراد در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19 مانند مراقبت های بهداشتی و خدمات اورژانس کارگران و افراد با ضعف سیستم ایمنی بدن.

در حالی که اسپری نمی خواهد هر جای موفق COVID-19 واکسن در آینده توسعه آن می تواند به ارائه یک سطح موثر از دفاع در برابر coronavirus برای ایمنی بدن به خطر بیافتد افرادی که نمی توانند واکسن روهان می گوید.

“واکسن نیز خاص برای این ویژه coronavirus در حالی که اسپری بینی می تواند برای طیف گسترده ای از بیماری های,” او می گوید. “همچنین با توجه Q-griffithsin را با طیف وسیع فعالیت علیه coronaviruses این پتانسیل برای خنثی کردن عفونت های آینده.”

محققان حاوی مواد مخدر به یک اسپری بینی برای مبارزه با COVID-19 زیرا این ویروس به طور معمول از طریق بینی و دهان که اسپری می تواند هدف قبل از آن می تواند در ریه ها و ایجاد عوارض جدی تر.

هر چند محققان با استفاده از توتون و تنباکو گیاهان برای تولید پروتئین های افرادی که با استفاده از اسپری دریافت نمی اثرات مضر در ارتباط با خوردن یا استنشاق تنباکو. محققان به طور معمول زمینه گیاهان به عنوان امن تولید پلت فرم برای بلجس.

“نتیجه نهایی این است که تمام پروتئین بنابراین وجود دارد چیزی از گیاه خود را. ما پاک کردن گیاه پس هیچ اجزای مضر چپ. آن را مانند زمانی که مردم استفاده از باکتری ها به آنتی بیوتیک ها می گوید:” کنت پالمر صندلی در گیاه دارویی مبتنی بر پژوهش در دانشگاه لوئیزویل.

روهان آزمایشگاه در اصل فرمولاسیون برای Q-griffithsin به عنوان یک پتانسیل پیشگیرانه برای ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) است. پالمر در آزمایشگاه نیز تست Q-griffithsin در تعدادی از ویروس ها.

HIV پیشگیرانه پروژه دریافت کمک مالی از موسسه ملی بهداشت و درمان را در بخش آلرژی و بیماری های عفونی. اما بعد از دیدن سریع گسترش COVID-19 روهان و پالمر به عقب نگاه کرد و در داده های قبلی نشان می دهد که اثربخشی Q-griffithsin در برابر سایر اشکال از coronavirus.

“این یک محصول است که در حال حاضر دارای یک پروفایل ایمنی و دارای یک نرم افزار است که اجازه داده است این حرکت رو به جلو در درمانگاه. ما اعتقاد داریم که این محصول ما می تواند به سرعت در حال پیشرفت در یک راه واقعی,” روهان می گوید. “با بودجه کافی ما امیدوار به حرکت محصول به کلینیک قبل از پایان سال است.”

منبع: دانشگاه پیتسبورگ

“این نشان داده شده است موثر باشد در برابر ابولا هرپس و هپاتیت و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از coronaviruses از جمله SARS و MERS می گوید:” لیزا روهان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net