می تواند یک درمان سرطان کار در COVID-19?

محققان در حال بررسی مهندسی خاص ویروس-هدف قرار دادن گیرنده بر روی خود بیمار سلول های ایمنی به عنوان یک راه برای مبارزه با بیماری های عفونی از جمله COVID-19.

این درمان که انقلابی در درمان بیماران مبتلا به سرطان نیز استفاده شده است در درمان دیگر بیماری های عفونی مانند ویروس هپاتیت B (HBV) در گزارش محققان در یک مقاله در مجله پزشکی و تجربی.

این درمان شامل استخراج سلول های ایمنی به نام لنفوسیت T, از یک بیمار جریان خون و مهندسی یکی از دو نوع گیرنده بر روی آنها: کايمريک آنتی ژن گیرنده های (ماشین) یا گیرنده های سلول T (TCR).

TCRs به طور طبیعی رخ می دهد در سطح لنفوسیت T در حالی که اتومبیل های مصنوعی T گیرنده های سلولی است که دانشمندان تولید در آزمایشگاه است. این گیرنده اجازه می دهد که مهندسی T لنفوسیت برای تشخیص سرطانی یا سلول های آلوده به ویروس.

“این درمان کلاسیک مورد استفاده در درمان سرطان, که در آن لنفوسیتهای بیماران در حال هدایت می شوید برای پیدا کردن و کشتن سلول های سرطان است. اما بالقوه آن در برابر بیماری های عفونی و ویروس خاص شده است به کاوش می گوید:” منجر نویسنده آنتونی Tanoto قهوهای مایل به زرد از محققان دانشگاه دوک-NUS’ در حال ظهور بیماری های عفونی (عید) برنامه است.

“ما استدلال می کنند که برخی از عفونت ها مانند HIV و HBV می تواند یک هدف مناسب برای این درمان به خصوص اگر لنفوسیت های طراحی شده با استفاده از یک رویکرد است که آنها را نگه می دارد فعال برای یک مقدار محدود از زمان برای به حداقل رساندن عوارض جانبی بالقوه است.”

این نوع از سلول های بنیادی نیاز به پرسنل متخصص و تجهیزات و نیاز به تجویز می شود به طور نامحدود. این باعث می شود آن را هزینه سنگین برای درمان بسیاری از انواع عفونت های ویروسی. اما در مورد عفونت HBV, برای مثال زمان ضد ویروسی درمان صرفا سرکوب ویروسی تکرار و درمان کمتر از 5% از بیماران.

درمان این بیماران با ترکیبی از آنتی ویروسها و ماشین/TCR سلول های T می تواند یک گزینه قابل دوام. این تیم با استفاده از رویکرد mRNA الکتروپوریشن به مهندس ماشین/TCR سلول های T محدودیت های عملکردی خود را فعالیت برای یک دوره کوتاه از زمان و از این رو فراهم می کند ویژگی های پیشرفته ایمنی مناسب را برای استقرار در بيماران مبتلا به بیماری های ویروسی.

“ما نشان داده است که سلول های T می تواند به هدایت می شوید به هدف coronavirus مسئول سارس. تیم ما در حال حاضر آغاز بررسی پتانسیل ماشین/TCR T cell سلول های بنیادی برای کنترل COVID-19-ایجاد ویروس SARS-CoV-2 و حفاظت از بیماران از آن علامتی اثر می گوید:” نویسنده ارشد آنتونیو Bertoletti از عید برنامه.

“بیماری های عفونی باقی می ماند علت مرگ و مير در سراسر جهان نیاز به توسعه جديد و نوآورانه درمان. اگر چه سلول های بنیادی است که اغلب در ارتباط با درمان سرطان و یا بیماری های التهابی مانند آرتروز این تفسیر تأکید بر نقش در حال تحول از این درمان تخصصی استراتژی های مختلف برای بیماری های عفونی می گوید:” پاتریک کیسی معاون ارشد رئیس برای پژوهش در دانشگاه دوک-هستند.

منبع: Duke-NUS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im