کالیفرنیا دقیق آلودگی هوا قوانین خوبی برای کشاورزان

کشاورزان در کالیفرنیا مرکزی دره دیده می شود افزایش در بهره وری خود را بالا-ارزش محصولات زراعی—و بیشتر درآمد — به عنوان یک نتیجه از گلدن استیت را دقیق آلودگی هوا, مقررات, گزارش محققان.

برای مطالعه در طبیعت, غذایی, محققان, انجام تجزیه و تحلیل آماری از قرار گرفتن در معرض آلودگی و بازده از سال 1980 تا سال 2015 در یک بخش کلیدی ساخت تا حدود 38 درصد از دولت کل خروجی کشاورزی: محصولات چندساله مانند بادام و انگور و ابدار, هلو, توت فرنگی و گردو.

آنها دریافتند که کاهش در زمین ازن در طول این 35 سال دوره منجر به 600 میلیون دلار در افزایش تولید سالانه اوایل 2010s.

“بسیاری از کشاورزان کالیفرنیا ممکن است به درک که هوا با کیفیت استاندارد باید به حال چنین سود در توانایی خود را برای رشد محصولات کشاورزی می گوید:” coauthor استیون دیویس دانشیار سیستم علوم زمین در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

“طنز این است که با مبارزه علیه برخی مقررات زیست محیطی این مردمی ممکن است آسیب رساندن به خود و ظرفیت درآمد.”

محققان همچنین پیش بینی عملکرد تغییرات تا سال 2050 تحت سناریوهای مختلف تعیین می کند که انتظار می رود کاهش در محیط ازن منجر خواهد شد 5 درصد افزایش در شراب انگور 8% صعود در ابدار و 20% پرش در جدول انگور.

آنها کشف کردند که بازده از دیگر محصولات مانند بادام, ممکن است رنج می برند در مقایسه با کاهش با توجه به دماهای بالاتر.

دیویس اشاره می کند که مطالعات قبلی در مورد تاثیر گرم شدن آب و هوا و محیط ازن در دولت توانایی رشد مواد غذایی باید متمرکز بر بالا-حجم اصلی محصولات زراعی مانند گندم و سویا و برنج. اما او و همکارانش تصمیم به تمرکز بر روی چندساله به دلیل سرمایه گذاری بلند مدت آنها را نمایندگی کند و این واقعیت است که کالیفرنیا است که سهم عمده ای از این نوع تولید است.

“اینها چیزهایی است که در حال ارائه جهانی جمعیت با آن منبع اصلی کالری است. اینها چیزهای شیرین در زندگی—میوه و آجیل و انگور برای شراب” دیویس می گوید. “همچنین monetarily برخی از این محصولات بسیار با ارزش تر از گندم یا ذرت است.”

تفاوت دیگر این است که برخی از غلات می تواند سالانه اصلاح برای مقاومت در برابر حرارت بیشتر و حتی بالاتر ازون در هوا. اما درختان بادام برای مثال باقی می ماند برای چند دهه (به جبران سرمایه گذاری در آنها) و یک بار کاشته شده به هیچ وجه به آنها را بیشتر تحمل تغییر شرایط.

این مطالعه نشان داد که اثرات گرم شدن کره زمین شده اند از نظر آماری قابل توجهی برای بسیاری از محصولات چندساله به تاریخ اما محیط ازن—آنجا که نتایج حاصل از تولید گازهای گلخانه ای از کالیفرنیا تولید انرژی و حمل و نقل بخش قابل ملاحظه ای کاهش می دهد برداشت توت فرنگی و انگور و هلو و ابدار—به اندازه 22% در مورد انگور.

“اگر شما نگاهی به نقشه این حالت شما ببینید یک همپوشانی در مناطق مانند San Joaquin Valley که در آن بسیاری از محصولات چندساله در حال رشد و که سطح بالایی از ازن آلودگی می گوید:” منجر نویسنده Chaopeng هنگ, یک محقق فوق دکترا در علم سیستم زمین.

“این محل شرکت نشان می دهد که وجود دارد فرصت برای افزایش این ایالت تولید محصول با حتی یک موضعی کاهش در مقدار محیط ازن آلودگی است.”

وردسپهر ازن ایجاد شده است که نیتروژن اکسید ساطع شده از طریق فعالیتهای انسان در واکنش با ترکیبات آلی فرار در نور خورشید. زمانی که ازن وارد گیاهان برگهای خود را از طریق stomates آن می سوزد سلول های گیاهی از طریق اکسیداسیون, خدشه فتوسنتز و انرژی در این گیاهان می تواند اختصاص به تولید میوه است.

دیویس می گوید که در حال حاضر که او و دیگر دانشمندان آب و هوا دانستن بیشتر در مورد رابطه بین آلودگی هوا و خروجی کشاورزی کالیفرنیا است که در یک موقعیت به عنوان یک بستر آزمایشی مختلف برای کاهش تغییرات آب و هوایی حالات.

“ما واقعا می تواند در نگاه دولت انرژی و سیستم های حمل و نقل و کمی در مورد چگونه آن چیزهایی که ممکن است کمک کند و یا صدمه دیده است, کشاورزی,” او می گوید.

“به ما انتقال دور از سوخت های فسیلی در حمایت از انرژی خورشیدی و انرژی باد و وسایل نقلیه الکتریکی وجود خواهد داشت تغییرات بزرگ در ازن آلودگی است. ما می توانیم شبیه سازی این تغییرات و پروژه اثرات در کالیفرنیا با ارزش ترین محصولات.”

اضافی محققان از دانشگاه ایالتی کلرادو, UC San Diego, دانشگاه UC Davis و دانشگاه ایالتی اوهایو منجر به کار می کنند. بنیاد ملی علوم و وزارت کشاورزی ایالات متحده تامین می شود ،

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im