“توسط هر معنی لازم’: معاون رئیس جمهور پنس خواستار ناسا در کره ماه-مریخ هدف

بازگشت فضانوردان آمریکایی به ماه در سال 2024و سپس ارسال پیشگامان به مریخ در دهه های آینده همچنان یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معاون رئیس جمهور مایک پنس تاکید کرد.

“رییس جمهور روشن ساخته است که ما قصد داریم برای به انجام رساندن این هدف با هر وسیله لازم” پنس گفت: چهارشنبه (فوریه. 19) در یک سخنرانی برای کارکنان ناسا در مرکز تحقیقات لانگلی در ویرجینیا.

“به منظور موفقیت ما در حال رفتن به ادامه تمرکز بر روی ماموریت بیش از معنی” اضافه شده پنس که همچنین صندلی سیاست-فرمان ملی فضای شورای. “ما می خواهیم برای به چالش کشیدن هر یک از شما در اینجا در لنگلی: در نظر گرفتن هر گزینه در دسترس و پلت فرم برای دیدار با اهداف ما از جمله صنعت دولت — کل آمریکا فضای سازمانی است.”

مرتبط با: ریاست جمهوری سند چشم انداز برای اکتشافات فضایی: از آیک به مغلوب ساختن پیشی جستن

در دسامبر 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فضای سیاست بخشنامه-1که رسما دستور ناسا به کار نسبت به بازگشت مردم به ماه برای اولین بار از سال 1972 و به استفاده از زمین نزدیکترین همسایه به عنوان یک سنگ پله به مریخ است.

جدول زمانی اصلی هدفمند 2028 برای crewed بازگشت که ارسال خواهد شد دو فضانورد از جمله اولین زن moonwalker به قمری قطب جنوب. اما در ماه مارس سال گذشته پنس اعلام کرد یک شتاب قابل توجهی کارگردانی ناسا به هدف برای سال 2024 به جای.

این سازمان همچنین نسبت به بلند پروازانه جدول زمانی دورتر ، برای مثال ناسا با هدف ایجاد یک پایدار و دراز مدت حضور انسان و در اطراف ماه اواخر 2020s و برای قرار دادن چکمه بر روی مریخ زمانی در 2030s.

سه قطعه از زیرساخت های کلیدی به ماه برنامه ای که ناسا است که به دنبال از طریق یک برنامه به نام آرتمیس: جبار خدمه کپسول فضایی راه اندازی سیستم (SLS) megarocket و دروازه از یک ماه-در مدار ایستگاه فضایی است که در خدمت به عنوان یک مرکز برای سطح ماه عملیات و پرواز.

جبار ساخته شده است uncrewed تست پرواز به مدار زمین در ماه دسامبر 2014 اما SLS هنوز هم بعد فورا رفت واز زمین; توسعه موشک بزرگ احاطه شده است با تاخیر و سرریز هزینه.

اولین SLS پرواز — یک uncrewed آزمون ماموریت به نام آرتمیس 1 که ارسال خواهد شد Orion در اطراف ماه — انتظار می رود به جای مدتی در سال آینده. این crewed آرتمیس 2 ماموریت دیگری قمری پرواز است هدفمند برای اواخر سال 2022. آرتمیس 3 2024 سطح ماموریت.

پنس اشاره نمی SLS مسائل در جمعه سخنرانی. اما او برجسته پیشرفت های ساخته شده در پروازهای فضایی خصوصی بخش اشاره کرد که SpaceX در حال آماده برای پرتاب فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی مدتی این بهار. (کالیفرنیا شرکت دارای $2.6 میلیارد ناسا قرارداد به پرواز شش عملیاتی crewed ماموریت به مدار آزمایشگاه با استفاده از آن خدمه کپسول اژدها و Falcon 9 rocket.)

معاون رئیس جمهور بارها و بارها ستایش “باور نکردنی کارآفرینی انرژی” در آمریکا spaceflight و تاکید کرد که ناسا باید به آن ضربه بزنید که منابع تا حد ممکن است.

“ما شما را تشویق به رسیدن به تعامل با آنها را [کارمندان بخش خصوصی] در هر راه مناسب برای کمک به ما در دستیابی به ماموریت ما” پنس گفت: لنگلی جمعیت. “نگه داشتن ساختمان در مشارکت است که آمریکا برنامه فضایی همواره در این کشور است.”

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de