پروانه ها عبور می تواند به دست آورد صفات به نسل بعدی

ارث به دست آورد صفات رخ می دهد در میان پروانه ها با توجه به تحقیقات بر روی بوش قهوه ای پروانه.

آن را مدت طولانی تصور می شد که ویژگی های فیزیکی است که موجودات به دست آورد و در طول عمر خود نمی تواند عبور کند و به فرزندان خود را. اما در سال های اخیر نظریه وراثت به دست آورد صفات پشتیبانی به دست آورده و با مطالعات نشان میدهد که چگونه فرزندان موش و کوچک کرم ها به ارث می برند که رفتارهای پدر و مادر خود را به دست آورد و در پاسخ به خاص زیست محیطی محرک—حتی زمانی که محرک است و دیگر حاضر در فرزندان نسل.

این محققان مشاهده کردند که هر دو Bicyclus anynana کرم ها و پروانه ها می توانند یاد بگیرند به ترجیح می دهند بوهای جدید اگر آنها تجربه آنها در طول توسعه خود را و یا در اوایل زندگی است.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که فرزندان در معرض کرم ها و پروانه ها نشان می دهد همان تنظیمات جدید به عنوان پدر و مادر خود را حتی اگر آنها در معرض خود را. این نشان می دهد که پدر و مادر خود باید گذشت و جدید خود را به دست آورد اولویت به فرزندان خود را.

در یک مطالعه در تکامل, NUS دانشجوی دکترای V. Gowri تحقیقات همکار امیلی دیون و همکاران در معرض کرم ها و پروانه ها و بوهای جدید آنها به طور معمول انجام نمی تجربه در محیط زیست طبیعی خود را. در این آزمایش محققان تغذیه کرم ذرت برگ های—غذایی معمول خود را پوشش داده شده با موز یا انبه اسانس در طول توسعه خود را. بسیاری از این کرم ها ترجیح داده به خوردن برگ این میوه جوهر تنها پس از چند روز از قرار گرفتن در معرض.

در مطالعه دوم در ارتباطات طبیعت, دیون و همکاران در معرض جوان زن پروانه جدید به فرمون جنسی مخلوط عطر مردان تولید برای جلب زنان به همسر با آنها. نتایج نشان می دهد که در معرض زنان بعد ترجیح داده به همسر با مرد داشتن جدید ترکیب فرمون.

“این نتایج مهم هستند چرا که آنها نشان می دهد که حشرات نه تنها رانده شده توسط غرایز خود را, اما همچنین می توانید از تجربه قبلی خود و آینده خود را تنظیم رفتار درآمده است. عواقب ناشی از یادگیری خود توانایی های خود را در بقا و تولید مثل می تواند بسیار مهم می گوید:” Dion.

“ما در حال حاضر بررسی این که آیا این رفتاری انتقال است و برای نگهداری بیش از یک نسل و همچنین کاوش اساسی مکانیسم های مولکولی در مدل ما گونه که این باقی می ماند برخی از هیجان انگیز ترین پرسش های بی پاسخ در زمینه زیست شناسی تکاملی” می افزاید: Antónia منتیرو استاد در NUS علوم زیستی و ییل-NUS کالج, که تحت نظارت هر دو مطالعه.

منبع: NUS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su