سوخته زیستگاه سود خفاش

خفاش ها در طبیعت آفت گشت. هر شب بالدار پستانداران سرمایه گذاری بيرون از خود را در غارها و roosts به غذا بر روی میلیون ها نفر از حشرات از جمله برخی که طاعون کشاورزان است. اما از دست دادن زیستگاه و تغییرات آب و هوایی و همچنین بیماری های عفونی مانند سندرم بینی سفید هستند مانع خفاش ها’ توانایی برای انجام کار خود را. یک مطالعه جدید می افزاید: یکی دیگر از آیتم به لیست: آتش سوزی. اما نه بیش از حد بسیاری و بیش از حد چند.

در کالیفرنیا سیرا نوادا اکوسیستم خفاش ها اقتباس کرده اند به گاه به گاه blazes. اما یک قرن از آتش سرکوب سیاست نگه داشته است برخی از مناطق نسوخته به صورت غیر منتظره ای طولانی و در نتیجه تراکم جنگل با ضخیم تر رست. “ما می خواستیم برای دیدن چگونه این تغییرات چگونه در آتش سوختن ممکن است مؤثر بر بت تنوع زیستی می گوید:” دانشگاه کالیفرنیا در برکلی بوم زاک جراحی که انجام تحقیقات در حالی که یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کالیفرنیا ،

جراحی و همکاران خود را مستقر آرایه ای از میکروفن به تعداد خفاش ها با ضبط خود را متمایز echolocation, chirps و squeaks بیش از چهار سال در شش سایت در سیرا نوادا. سه نفر از مناطق به تازگی تحمل آتش سوزی و سه باقی مانده نسوخته.

هفده گونه خفاش تماس این جنگل ها صفحه اصلی. این مطالعه نشان داد که هشت نفر از آنها تمایل به مکرر نسوخته تکه در حالی که 11 مورد استفاده قرار سوخته مناطق (برخی از گونه های بازدید هر دو). “ما انتظار می رود برای دیدن یکی از گونه های بهره گیری از آتش—باز-زیستگاه-اقتباس گونه و گروه دیگر بیشتر از درهم و برهمی-اقتباس گونه که منفی تحت تاثیر آتش ترجیح می نسوخته مناطق” فولاد می گوید. “اما حتی برخی از این گونه رخ داده بیشتر در مناطق سوخته.”

چه ایده آل است محققان نوشتن ترکیبی است از نسوخته مناطق و آنهایی که سوخته در سطوح مختلف شدت—که از آنها به عنوان مراجعه pyrodiversity. نتایج منتشر شده در ماه دسامبر گذشته در مجله علمی, گزارش.

“هنگامی که وجود دارد بسیاری از تغییرات در زیستگاه پس از آتش بسیاری از گونه سود در راه های مختلف می گوید:” دانشگاه کانکتیکات زیست شناس اندرو Stillman بود که نه درگیر در مطالعه است. “در کل جامعه می شود متنوع تر و این که یک چیز خوب برای چشم انداز است.”

خاموش کردن آتش سوزی اولیه منجر به برخی از گونه ها از دست دادن را در مواد غذایی و منابع است. “آتش طبیعی است بخشی از اکوسیستم و بسیاری از حیوانات نیاز به این اختلال از آتش برای ایجاد انواع زیستگاه است که آنها نیاز دارند” Stillman می افزاید. “این نشان می دهد یکی دیگر از نتیجه منفی از نگه داشتن آتش سوزی دور از آتش-اقتباس جنگل ها در کالیفرنیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im