ساختمان کودکان و نوجوانان انعطاف پذیری از طریق بازی است مهم تر از همیشه

با تقریبا 70 درصد از جهان را جمعیت دانشجویی نهفته تعطیلی مدارس با توجه به یونسکو, تاثیر دراز مدت در افراد در سیستم آموزش و پرورش نیروی کار جهانی و ابزار و تکنولوژی تنها می تواند گمانه زنی در مورد و فرضهای. آنچه ما میدانیم این است که ساختمان انعطاف پذیری در میان دانش آموزان است مهم تر از همیشه.

نیاز به انعطاف پذیری جدید نیست. برای سال, مربیان باید به چالش کشیده شده است و با آماده سازی دانشجویان برای مشاغل و فناوری است که حتی نمی وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است. جهانی و همه گیر را تسریع خواهد شد و تاثیر بسیاری از این تغییرات به عنوان مدارس و کسب و کار ادغام از راه دور شیوه; تقاضا با رشد علم و تکنولوژی و مهندسی هنر و ریاضی (بخار) مشاغل به خصوص در مراقبت های بهداشتی و اتوماسیون و حرکت جوامع نقش و ارزش انسان در تعامل و همکاری است. آنچه در حال حاضر بلند پروازانه وظیفه برای جهانی سیستم آموزش و پرورش شده است تکثير و عدم اطمینان امروز چهره دانش آموزان است و حتی بیشتر.

مانند هر آزمایش و یا به چالش کشیدن ما از دانش آموزان بخواهید برای حل این هدف این است که پیدا کردن یک جواب درست و در حال انجام است. درست نوآوری می آید از این فرآیند تکرار شونده از تلاش چیزی را درک و چرا از آن بود یا نبود کار و یادگیری چه کار متفاوت و یا بهتر است. این روند توسعه حل مشکل, همکاری, خلاقیت و مهارت های تفکر انتقادی است که ساخت انعطاف پذیری کودکان و نوجوانان نیاز به دانش آموزان به عنوان آینده کارکنان مخترعان و رهبران.

آن را آسان ببینید که چرا انعطاف پذیری بسیار مهم, مهارت, اما چگونه می تواند ما را در پرورش آن ، پاسخ ممکن است بیشتر سرگرم کننده تر از شما فکر می کنم: یادگیری از طریق بازی.

علم در پشت بازی

بازی و یادگیری متضاد. بر اساس تحقیقات توسط LEGO بنیاد ما می دانیم که نمی شود درست است. ارزیابی بیش از 50 روش آموزشی یافت می شود شباهت های بسیاری با یادگیری از طریق بازی مدل است که می تواند بسیار موثر در ایجاد مهارت های علمی و نامزدی. بازی فراهم می کند فرصت را به ساخت اجتماعی (ارتباط و همکاری), عاطفی (انعطاف پذیری و خود تنظیم) و فیزیکی (حرکتی ظريف و درشت) مهارت به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که شناختی. این ترکیب حیاتی برای توسعه همه جانبه یک کودک با هر مهارت دامنه تحمل برابر با اهمیت است.

زمانی که با موفقیت اجرا شده در مدارس آموزش از طریق بازی می شود انتگرال به همه چیز از طراحی آموزشی به پشتیبانی اداری به معلم مهارت های آموزش و توسعه حرفه ای. اهل تفریح و یادگیری در نظر گرفته شده است به عنوان بخشی از برنامه درسی است که متفاوت از بازی های رایگان, آن چیزی است که کودکان و نوجوانان ممکن است در زنگ تفریح و یا با اسباب بازی در خانه. دانش آموزان یادگیری از طریق بازی به طور همزمان دستیابی به نتایج آموزشی که چین با محلی و ایالتی و فدرال استانداردها و دستورالعمل ها. شما به آسانی می توانید ببینید محاسن یک رویکرد اهل تفریح و بازی در بخار که در آن دانش آموزان بهره مند از همکاری یادگیری با انجام و اتصال مفاهیم و محتوا با برنامه های کاربردی جهان واقعی.

در نظر بگیرید به یادگیری در مورد مهندسی اصول طراحی با گوش دادن به یک سخنرانی و تکمیل کاربرگ چگونه یک کارخانه تسمه نقاله کار می کند. حالا تصور کنید طراحی, ساخت و برنامه نویسی یک سیستم رباتیک برای ایجاد نوار نقاله و حرکت یک توپ در یک مسیر که شامل 90 درجه به نوبه خود. علمی اهداف یکسان در هر دو سناریو اما با دست در فعالیت های دانش آموزان با هم کار کنند, عیب یابی و جسمی دستکاری موتور و سنسور. آن است که آکادمیک معنی دار اجتماعی تعاملی به طور فعال درگیر تکراری و شاد – که همه ویژگی های کلیدی یادگیری از طریق بازی.

عملکرد تحصیلی است که یادگیری مهم نتیجه اما این تنها یکی نمی. مهارت های نرم افزاری سخت تر برای تعیین کمیت اما نشان داده شده است برای کمک به ایجاد انعطاف پذیری در کودکان است. لگو بنیاد یافت که ذاتی شادی و عاطفی طبیعت از بازی همراه با آن تحریک مغز چند شبکه را به بازی به خصوص موثر در حفظ و توسعه اجتماعی و عاطفی و مهارت های مورد نیاز برای مقابله با به چالش کشیدن و تغییر شرایط و همچنین انعطاف پذیری و خلاقیت را وفق دهند. بازی می تواند کمک به دانش آموزان برای کاهش اضطراب و کنترل خود را در موقعیت های تقویت روابط اجتماعی, کاهش پیچیدگی و تصور مثبت حالات. همه اینها شالوده از نوع انعطاف پذیری مورد نیاز در سال 2020 و فراتر از آن.

توسعه اعتماد به نفس و انعطاف پذیری

با توجه به یک Harris Interactive بررسی 95 درصد از معلمان بر این باورند دست در آموزش می سازد دانش آموزان اعتماد به نفس. و با اعتماد به نفس می آید انعطاف پذیری است. این بررسی نشان داد که دانش آموزانی که اعتماد به نفس زبان آموزان اغلب در حال آماده تر به صورت سختی است. دست در فعالیت ها به طور معمول شامل آزمون و خطا می دهد که دانش آموزان در یک محیط امن به کار را از طریق سرخوردگی و “جستن” اگر آنها این کار را درست نمی در اولین تلاش خود را. دانش آموزان ایجاد انعطاف پذیری از طریق معنی شکست است. مقاله ای از نیویورک تایمز مطرح این خوبی های ایده هایی برای چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد شکست یک نزدیک راه است. نویسنده به تشریح 2016 مطالعه از Kyla Haimovitz یک همکار فوق دکترا در دانشگاه پنسیلوانیا که در آن Haimovitz می یابد کودکان بیشتر به راحتی از خط خارج با اشتباهات خود را هنگامی که پدر و مادر خود را نشان می دهد که شکست شرم آور است. به عبارت دیگر هنگامی که کودکان در حال تدریس اشتباهات خوب آنها می توانند یاد بگیرند که چگونه به کار از طریق آنها به جای دادن و یا آویزان بر روی آنها.

یکپارچه سازی یادگیری بازیگوش در خانه

این درس این است که یک محیط ایده آل برای اهل تفریح و بازی, hands-on, یادگیری, اما دانش آموزان لازم نیست به از دست بر روی مزایای آن زمانی که آنها در خانه و یا در تابستان ، وجود یک طبقه بندی گسترده ای از منابع رایگان برای ایده ها و فعالیت های استارت آنلاین. این که آیا آن ساختمان با لگو, یادگیری علم پشت باغبانی و یا داستان سرایی با ریاضی وجود دارد یک فعالیت به جای هر نوع یادگیرنده موضوع و یا علاقه سطح کلاس و مواد و یا محیط زیست در دسترس است.

دست به فعالیت هستند و همچنین یک ابزار عالی برای معلمان و پدر و مادر نگران در مورد صفحه نمایش زمان و یا تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان و با انگیزه است. تدریس بخار مفاهیم ندارد به تهدید آمیز پس از اضافه کردن بازی باعث می شود آن را قابل دسترس بیشتر را برای پدر و مادر و فرزند. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان ساختمان هواپیما و یا اتومبیل های مسابقه از لوازم صنایع دستی به آموزش حرکت اصطکاک و آیرودینامیک. کودکان و نوجوانان می توانید تست تئوری های مختلف برای دیدن که از طرح های خود را با موفقیت به پرواز یا رانندگی کنید. یک لگو آموزش و پرورش کارشناسی ارشد, مربی, می آموزد محاسباتی و الگوریتمی فکر ساخت یک PB&J ساندویچ. این بازی سرگرم کننده و خوشمزه فعالیت است آسان برای انجام در خانه. باید کودک خود را به شما بگویم چگونه به این یاد ظرف تنها انجام آن را دقیقا به عنوان آنها به شما دستور. این همان راه فرزند خود را برنامه ربات برای تکمیل یک وظیفه است. شما هر دو یک خنده که جهت نیست گسسته و شما اسمیر ژله روی میز و نه نان. بیشتر کودکان تجربه این شکست از طریق آزمون و خطا و در نهایت موفقیت بیشتر آنها توسعه قابلیت ارتجاعی خود را به گزاف گویی.

آینده بخار

راه ما زندگی و کار در حال تغییر بوده است و در چهارمین انقلاب صنعتی. در یک سال 2017 گزارش مک کینزی برآورد شده که تا سال 2030 به 375 میلیون نفر ممکن است نیاز به تغییر شغلی دسته ها و یادگیری مهارت های جدید. سرعت تغییر نمی کند و بسیاری از پیش بینی همه گیر خواهد شد و تنها سرعت بخشیدن به تصویب اتوماسیون. به عنوان یک نتیجه تقاضا برای کارگران ماهر را ادامه خواهد داد به رشد می کنند اما این خط لوله از استعداد وجود داشته باشد به حمایت از آن ؟

بسته که در حال رشد شکاف مهارت شروع می شود در کلاس درس که در حال آماده شدن دانش آموزان با مهارت های آنها نیاز دارید. دانش آموزان نیاز به یادگیری ویژگی های بخار مهارت های مانند مهندسی برنامه نویسی و برنامه نویسی و همچنین به عنوان مهارت های نرم افزاری. در واقع حل مسئله و تفکر انتقادی و خلاقیت بالا لیست مهارت های مورد نیاز برای رشد با توجه به مجمع جهانی اقتصاد. این نیز مهارت است که منحصر به فرد انسان و افتراق نقش ما در به طور فزاینده ای در دنیای دیجیتال.

این چند ماه گذشته نشان داده اند که چگونه به سرعت در جهان ما می توانید تغییر دهید و چه ارزشمند انعطاف پذیری و اعتماد به نفس در ادامه به شود. از طریق این همه عدم اطمینان ما را دیده اند, دانش آموزان, مربیان و پدر و مادر به مناسبت افزایش یابد و در آغوش رشد طرز فکر. این لحظات از انعطاف پذیری بزرگ و کوچک کمک خواهد کرد که راه را به جلو اما ما کار را متوقف نمی وجود دارد. آیا در اتاق نشیمن و حیاط و یا فیزیکی یا مجازی کلاس های درس دانش آموزان نیاز برای ادامه ساخت این انعطاف پذیری است. با آن آنها را مشاهده چالش ها به فرصت های شیر به خلاقیت و اعتماد به نفس برای پیدا کردن راه حل و در نهایت بهتر آماده برای بازسازی و reimagine جهان اطراف آنها را.

به دنبال ایده ها و الهام بخش برای دست-در-خانه یادگیری ؟ بررسي فايلهاي https://www.lego.com/en-us/letsbuildtogether و https://education.lego.com/en-us/homeschool برای اهل تفریح و بازی, ساختمان, چالش های فعالیت, شروع درس ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>