بلوک های ساختمان از زندگی یافت می شود در مریخ شهاب سنگ

باستانی مریخ است که به دنبال بهتر و بهتر به عنوان یک مکان برای زندگی است.

مشهور مریخ شهاب سنگ آلن هیلز 84001 (ALH84001) شامل 4 میلیارد ساله بومی مولکول های آلی کربن حاوی بلوک های ساختمان از زندگی به عنوان ما آن را می دانم, یک مطالعه جدید نشان می دهد.

و این همه نیست. آلی حاوی نیتروژن عنصر دیگری که در زمین زندگی بستگی دارد و مورد یافت شد کربنات در مواد معدنی که معمولا فرم در آب های زیرزمینی. بنابراین کشف می افزاید: به یک تصویر در حال ظهور از یک مرطوب و به طور بالقوه قابل سکونت در مریخ در گذشته های دور مطالعه اعضای تیم گفت.

مرتبط با: مریخ زندگی: اکتشاف و شواهد

این تصویر شده است وزین توسط طیف وسیعی از مشاهدات در طول سال از جمله کار های اخیر توسط ناسا مریخ نورد کنجکاوی. کنجکاوی کشف باستان بومی آلی به عنوان به خوبی و خودرو-اندازه ربات شواهدی از یک پیش, اما عمر طولانی دریاچه-و-جریان سیستم در آن مطالعه, سایت سیاره سرخ را 96 مایل گسترده (154 کیلومتر) Gale Crater. (مریخ بسیار متفاوت است امروز البته; سیاره انتقال به سرد و خشک جهان در حدود 3.5 میلیارد سال پیش و پس از آن از دست داده بیشتر از فضای آن به فضا است.)

دانشمندان فکر می کنم ALH84001 بود لعنتی خاموش مریخ توسط یک تأثیر قوی 16 میلیون سال پیش و به زمین آمد خیلی بعد حدود 13000 سال پیش.

شهاب سنگ کشف شد در قطب جنوب در سال 1984 بوده است در کانون توجه قبل از. در سال 1996 یک تیم تحقیقاتی به رهبری دیوید مک کی از ناسا در مرکز فضایی جانسون ادعا کرده اند شواهد قانع کننده ای از باستان میکروبی در مریخ زندگی در ALH84001. دانشمندان ذکر شده چهار خط اصلی از شواهد وجود دارد که یکی از آنها درگیر کربنات globules و مولکولهای آلی.

جامعه علمی به طور کلی تلقی می شود این مجموعه از شواهد به متقاعدکننده تاکید بر این که عوامل غیر زنده می تواند توضیح مشاهدات. اما نویسندگان این مطالعه پایه های اصلی خود نتیجه گیری و بحث بیش از ALH84001 همچنان به این روز.

در مطالعه جدید محققان به رهبری Mizuho Koike از موسسه علوم فضایی و فضانوردان علم در Japan Aerospace Exploration Agency نگاه مریخ سنگ در یک راه جدید است. این تیم با استفاده از رمان و بسیار دقیق تکنیک های تحلیلی از جمله یک نوع X-ray spectroscopy به شناسایی نیتروژن در ALH84001 و ردیابی آن را به مواد معدنی کربنات.

این برای اولین بار بود; هیچ کس تا به حال یافت می شود حاوی نيتروژن آلی در سنگ قبل از, اعضای تیم گفت. محققان فکر می کنم آلی به دام افتاده بودند در کربنات حدود 4 میلیارد سال پیش; آنها گفتند: تکنیک های خود را به حداقل رسانده و شانس زمینی آلودگی است که همیشه یک نگرانی با مریخ شهاب سنگ.

می شود روشن است: آلی نیست و شواهد از مریخ زندگی; از جمله این ترکیبات می توان به تولید abiotically و همچنین biotically. و دیگر وجود دارد, سوالات مهم در مورد ALH84001 آلی نیز مانند جایی که آنها تشکیل شده است.

“دو اصلی وجود دارد امکانات: یا آنها را از خارج مریخ و یا آنها تشکیل شده در مریخ” مطالعه همکاری نویسنده مشت کوبایاشی, زمین و زندگی, موسسه علوم در موسسه تکنولوژی توکیو, در بیانیه ای گفت.

“در اوایل منظومه شمسی تاریخ مریخ به احتمال زیاد باران با مقادیر قابل توجهی از مواد آلی به عنوان مثال از کربن غنی از شهاب سنگ ها و ستاره های دنباله دار ذرات گرد و غبار” کوبایاشی اضافه شده است. “برخی از آنها ممکن است محلول در [بیگانگان] شور شده و به دام افتاده در داخل کربنات.”

دانشمندان یک فرصت به برخی از پیشرفت واقعی در مریخ زندگی سوال به زودی. ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکاراست که برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه جولای را شکار نشانه های باستانی سیاره سرخ موجودات و جمع آوری نمونه برای آینده بازگشت به زمین است. هنگامی که این بکر مریخ مواد اراضی در اینجا — که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان 2031 — محققان در سراسر جهان قادر خواهد بود به مورد مداقه قرار دادن آن را در جزئیات بزرگ.

این مطالعه جدید آنلاین منتشر شده 24 آوریل در مجله Nature Communications.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de