وحشیانه “Nanodrills” می تواند کشتن کوچک زندگی کرم ها و آب کک

در ماه دسامبر یک تیم از محققان از تگزاس نشان داده کوچک “nanodrills” که قادر به حفاری به داخل دیواره سلولی از سلول های سرطانی و آنتی بیوتیک مقاوم در برابر باکتری ها بدون آسیب رساندن به سلول های سالم در این نزدیکی هست.

در حال حاضر آنها می گویند این تکنولوژی می تواند راه را برای نسل جدیدی از درمان است که تکیه بر مکانیک راه مبارزه با ویروسهای و دیگر بیماری های شایع از جمله بیماری های پوستی.

در آخرین آزمون محققان’ دریل قادر به برش را به سلول های کوچک میلیمتر-طولانی کرم ها و نوع plankton, جدید Atlas گزارش.

“این کار در اینجا نشان می دهد که تمام موجودات زنده از جمله کرم های کوچک و آب کک می تواند کشته nanomachines که مته به آنها” منجر محقق جیمز تور co-نویسنده یک مقاله منتشر شده در مجله ACS Applied Materials & Interfaces مورد تحقیق ماه گذشته در بیانیه ای گفت. “این است و نه فقط تک سلول مرگ اما کل ارگانیسم با مرگ سلولی در میلیون است.”

به عبارت دیگر نتیجه خالص بود قتل عام — اما در یک مقیاس میکروسکوپی. کوچک موتور قادر به تجزیه پلانکتون اندام باعث آن را به آرامی می میرند بیش از چند روز.

کوچک دریل می تواند چرخش در سه میلیون دور در ثانیه زمانی که آنها فعال شده با نور و با توجه به این بیانیه.

و آنها واقعا خوب است در صدمه زدن به پلانکتون.

“آنها همچنین می تواند مورد استفاده برای حفاری به پوست و در نتیجه نشان می دهد سودمند در درمان چیزهایی مانند قبل از ملانوم” تور اضافه شده است.

در مدل موش موتور قادر بودند به علت ضایعات و زخم های ناخواسته بافت. اما قصد, البته نه به صدمه زدن به حیوانات.

“این می تواند به معنای مستقیم درمان موضعی به شرایط پوست از جمله ملانوما اگزما و سایر بیماری های پوستی” co-نویسنده و زیست شیمیدان ریچارد Gunasekera در بیانیه ای گفت:.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im