خود را همه فن حریف بق بازی به قرن 21 با یک بی سیم هوشمند دماسنج گوشت

طرفداران Jetsons (و احتمالا خوانندگان فوتوریسم) آشنا هستند با علمی تخیلی مفهوم کامل مواد غذایی در لمس یک دکمه. و در حالی که ما هنوز هم ممکن است یک راه طولانی از استفاده دوباره مرطوب دستگاه را بی وقفه پخته شده, استیک فن آوری است که کار آن را در راه به کوره. و یک مثال از این MEATER+ دماسنج گوشت و بلوتوث تکرار است که به ارمغان می آورد یک مقدار بی سابقه ای از دقت به کوره خود را حتی اگر شما در کوره خود را.

اگر شما آشنایی با MEATER آن را در مجموع بازی-تعویض برای هر کسی که دوست دارد به کوره. آن را شبیه به یک سنتی گوشت دماسنج اما MEATER+ می افزاید: تمدید بلوتوث اتصال دامنه به مخلوط دادن به شما تا به 165-پا را از محدوده های بی سیم.

صورتحساب به عنوان اولین-همیشه واقعا بی سیم هوشمند دماسنج گوشت تمام الکترونیک پیشرفته است که اجازه می دهد MEATER+ برای نظارت بر دمای داخلی, استیک, ماهی, مرغ و غیره قرار دارد به طور کامل در داخل MEATER+ کاوشگر. ترجمه: بدون نیاز به هر گونه سیم ،

MEATER+ دارای دو سنسور دما در یک کاوشگر: یکی داخلی گوشت متوسط و دیگری برای محیط کوره حرارت دادن کاربران یکی دیگر از لایه ای از دقت در تهیه این وعده غذایی کامل. اما پس از MEATER+ نیز همگام با MEATER هوشمند برنامه شما لازم نیست که به یک دقیق طبخ به گوشت دقیقا درست است. چرا که هدایت طبخ سیستم شما را گام به گام از طریق هر بخشی از فرایند پخت و پز و پیشرفته برآورد الگوریتم به شما می دهد بهترین در دسترس حدس بزنید در چه مدت گوشت باید استراحت پس از پخت و پز. و تا زمانی که شما می دانید که چگونه به استفاده از به طور منظم گوشت دماسنج, شما به احتمال زیاد پیدا کردن MEATER می شود حتی ساده تر به راه اندازی و استفاده کنید.

Meater
MEATER+

این MEATER+ بلوتوث تکرار گسترش MEATER بی سیم در محدوده نزدیک به 165 اما اگر که نیست به اندازه کافی شما می توانید همگام سازی تلفن همراه خود را و نگه داشتن چشم در گوشت خود را هر کجا که شما یک اتصال به اینترنت. با MEATER برنامه شما طبخ راهنماهای در بالا ذکر شد, گوشی های هوشمند, هشدار, و حتی توانایی برای نظارت بر آشپز متعدد در یک بار. تنها چیزی که آن را نمی خواهد انجام دهید این است که گوشت کردن کوره و یا از فر برای شما.

این MEATER+ است که به آخرین ساخته شده از فولاد ضد زنگ و دولایه سرامیک و طراحی شده توسط یک باتری قابل شارژ باتری AAA است که حدود 100 اتهامات قبل از نیاز به جا شود. پایه شارژ خود را خوش تیپ بامبو شماره که نگاه عالی خود را در کنار کوره و یا در آشپزخانه خود را که در آن می تواند ایستادن رایگان و یا ضمیمه به هر سطح فلزی حسن نیت ارائه میدهد از ساخته شده است در مغناطیس. و کل بسته نرم افزاری از جمله دماسنج, بلوتوث, توسعه دهنده و پایه شارژ هزینه فقط $99.

اگر دهان خود را در حال حاضر شروع به آب به رسمی MEATER+ فروشگاه آنلاین به محل سفارش خود را و خود را تغییر دهید بازی پخت و پز بهتر است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de