روشن-قرمز “خون برف” است که در حال سقوط از آسمان در قطب جنوب

خون برف

یک Facebook پست توسط اوکراین وزارت آموزش و پرورش و علوم را نشان می دهد یک ایستگاه تحقیقاتی در جزیره فقط در سواحل قطب جنوب شمالی شبه جزیره تحت پوشش در “خون برف.”

از گوری به دنبال صحنه است نه نتیجه یک مهر و موم شکار اشتباه رفته — آن را به طرز حیرت انگیزی قرمز رنگی جلبک میکروسکوپی به نام Chlamydomonas nivalis که به رشد در انجماد آب ذوب یخ در قطب جنوب رکورد گرمای تابستان.

جلبک شکوفه

هنگامی که تابستان بازدید مناطق قطبی این جلبک شکوفه, رنگ برف و یخ در اطراف آن در خون-شبیه قرمز به عنوان زندگی می کنند علم توضیح می دهد. این پدیده اولین بار متوجه شده توسط ارسطو هزاران سال پیش است و اغلب به عنوان “هندوانه برف” به لطف ماهرانه شیرین عطر و بوی و رنگ.

آنچه باعث می شود شکوفه جلبک قرمز است همان چیزهای است که به هویج و هندوانه خود را مایل به قرمز رنگ — کاروتنوئیدها.

حلقه بازخورد

این یک نمایش خیره کننده از یک پدیده طبیعی — اما همچنین ایجاد یک حلقه بازخورد است که باعث یخ ذوب سریع تر است. رنگ قرمز باعث می شود کمتر نور خورشید به منعکس کردن برف باعث آن را به ذوب سریع تر به عنوان تیم اوکراین توضیح می دهد که در آن پست. شتاب ذوب و سپس باعث می شود بیشتر جلبک ها برای رشد تکمیل چرخه.

آن را نه تنها سورئال نمایش در جهان ناشی از چنین یک حلقه بازخورد به عنوان زندگی می کنند علم اشاره می کند. شکوفه جلبک باعث کف دریا فرو ساحل از شهر اسپانیایی در ماه ژانویه است. شبیه شکوفه جلبک حتی باعث سواحل اطراف جزیره در دریای شرق چین به درخشش آبی رنگ است.

ادامه مطلب: شبح وار ‘خون برف’ حمله قطب جنوب جزیره [Live Science]

بیشتر جلبک ها: جدید بيوراکتور قطاری به عنوان مقدار کربن به عنوان یک هکتار از درختان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>