شیر مولکول ممکن است سپر preemies از سپسيس

یک جزء از شیر مادر ممکن است کمک به محافظت از نوزادان نارس را از ابتلا به سپسیس یک مطالعه با نوزاد موش را نشان می دهد.

محققان کشف کردند که یک مولکول به نام فاکتور رشد اپیدرمی در شیر فعال شدن گیرنده در سلولهای روده است و به حفظ خطرناک باکتری های روده از مهاجرت به جریان خون که در آن چنین میکروب می تواند سریع و سپسیس, سریع, حرکت, بیماری تهدید کننده زندگی.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که شیر مادر با سطوح بالاتری از این فاکتور رشد اپیدرمی به خصوص از اولین روزهای شیردهی پس از تولد موثر در جلوگیری از باکتری های خطرناک از وارد شدن به جریان خون.

“شروع دیر هنگام سپسيس یک مشکل عمده در نوزادان نارس می گوید:” رادنی D. نیوبری یک متخصص گوارش و استاد پزشکی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و نویسنده ارشد این مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“این یافته ها به ما درک بهتری از یکی از این حالات است که باعث سپسیس و بالقوه ابزار جدید برای مبارزه با این بیماری است.”

مطالعه نگاه شروع دیر هنگام سپسيس که حملات حداقل 72 ساعت پس از نوزاد متولد شده است و تا 60 روز پس از تولد و حساب 26 درصد از تمام مرگ و میر در نوزادان متولد شده در موعد مقرر.

حدود 10 درصد از نوزادان نارس متولد تجربه شروع دیر هنگام سپسيس و 30 درصد به 50 درصد از کسانی که دچار عفونت می میرند. بسیاری از تمرکز بر جلوگیری از شروع دیر هنگام سپسيس متکی بر بهبود تکنیک های آسپتیک مانند ساخت مطمئن شوید که پوست نوزاد, باکتری است که داخل وریدی خطوط و دیگر صرفه جویی در زندگی جنسی نمی هاربر به طور بالقوه کشنده باکتری است.

“این ایده در ابتدا این بود که این نوزادان شد سپتیک خود را از داخل وریدی خطوط و که باکتری به خون از طریق رخنه در پوست” نیوبری می گوید. “درست است که در برخی موارد اما بهبود تکنیک عقیم سازی نشده حذف این عفونت.”

نیوبری و سابق همکار فوق دکترا کاترین A. Knoop در حال حاضر استادیار ایمونولوژی در کلینیک مایو تعجب که آیا باکتری های روده نقش مهمی در سپسيس است که توسعه در نوزادان به خصوص زمانی که چنین میکروب مهاجرت به خون.

مجرمان اجازه می دهد باکتری ها به حرکت به خون سلولهای روده به نام جام سلول. این سلول ها ترشح موکوس برای کمک به جلوگیری از باکتری های مضر را از رسیدن به روده, اما آنها نیز همراه دختران جوان رفتن باکتری ها از روده در سراسر نابالغ روده پوشش نوزاد نارس است. این سناریو را فراهم می کند یک entryway برای سپسیس-باکتری به دست آوردن دسترسی به جریان خون.

“این مهم تحقق در اینجا این است که باکتری ها را از روده می تواند حمله خون می گوید:” با همکاری محقق فیلیپ I. Tarr, استاد اطفال و مدیر اطفال بخش گوارش کبد و تغذیه.

“درک چگونه باکتری ها حرکت می کند از روده به خون به ما می دهد یک فرصت برای انجام کاری در مورد این عفونت. و این مطالعه نشان می دهد که شیر ترجیحا مادر خود شیر مادر از اولین روز تغذیه با شیر مادر, به نظر می رسد یک راه بسیار موثر برای دفع این عفونت.”

برای این مطالعه محققان به نوزاد موش به یک محلول حاوی باکتری اشرشيا کلی باکتری های جدا شده از جریان خون از یک شروع دیر هنگام سپسيس بیمار مدت کوتاهی پس از تولد.

ماوس نوزادان پس از آن بودند nursed یا توسط خود مادر یا مادر دیگری بود که با توجه به تولد به نوزادان در زمان قبل و در نتیجه او شیر مادر حاوی مقادیر کمتر از فاکتور رشد اپیدرمی.

موش nursed توسط زنان بود که شیر برای مدت زمان طولانی تر و در نتیجه تا به حال کاهش سطح فاکتور رشد اپیدرمی در شیر خود توسعه عفونت خون, محققان می گویند.

“یکی از مفاهیم است نه تنها ضرورت استفاده از شیر مادر برای تغذیه preemies هر زمان ممکن است, می گوید:” Knoop, مقاله اولین نویسنده “اما شیر با غلظت های بالاتر از فاکتور رشد اپیدرمی.”

ممکن است برای اضافه کردن فاکتور رشد اپیدرمی به دهنده شیر مادر یا خشک است که مقادیر کمتر از این ماده مهم.

“غالبا دهنده شیر اهدا شده توسط زنان در نزدیکی پایان شیردهی,” او می گوید: “اما این که شیر ممکن است حداکثر مفید برای نوزادان نارس.

“ما فکر می کنیم ممکن است به افزایش غلظت فاکتور رشد اپیدرمی در شیر است که فاقد مقدار کافی به طوری که ما می توانیم که شیر غنی شده به نوزادان نارس است.”

بر خلاف آنتی بیوتیک ها که تمایل دارند برای کشتن باکتری ها یکسره شیر مادر حاوی مقادیر بالاتر از فاکتور رشد اپیدرمی نه کشتن مضر و یا باکتری های مفید در روده اما ممکن است نگه داشتن چنین باکتری ها از خون.

“این احتمالا است نه یک استراتژی است که ما را به استفاده از برای درمان عفونت” Tarr می گوید. “اما آن را به خوبی ممکن است مفید باشد در آینده نزدیک برای جلوگیری از عفونت بالقوه مرگبار.”

موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و کلیه و بیماری های موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و موسسه ملی اقلیت بهداشت و سلامت نابرابری از موسسه ملی بهداشت تامین می شود ،

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de