سلول های سرطانی تغییر سوخت و ساز بدن به گسترش

سلول های سرطانی می تواند به تغییر سوخت و ساز بدن خود را به متاستاز, بر اساس یک مطالعه جدید.

به جای دوچرخه سواری قند (گلوکز) برای تولید انرژی سلول ترجیحا استفاده از میتوکندری سوخت و ساز بدن, محققان می گویند.

این کشف می تواند منجر به استراتژی بهتری برای جلوگیری از گسترش سلولهای سرطانی به دیگر ارگان های بدن است که می تواند به نوبه خود در کاهش مرگ و میر.

“این مهم بالقوه بالینی مفاهیم به دلیل آن را نشان می دهد که مواد مخدر با هدف قرار دادن میتوکندری سوخت و ساز بدن ممکن است کارآمدی برای جلوگیری از متاستاز در بیماران می گوید:” دوون A. Lawson, دستیار استاد در فیزیولوژی و بیوفیزیک گروه در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

“از لحاظ تاریخی تومورهای فکر بودند شامل ناکارآمد میتوکندری می شود و اصولا پایدار گلیکولیز بی هوازی و یا واربورگ سوخت و ساز بدن. کار ما چالش هایی که دگم و نشان می دهد که سلول های سرطانی با استفاده از میتوکندری سوخت و ساز بدن در طول متاستاتیک گسترش یافته است.”

با وجود پیشرفت های عمده ای در تشخیص و درمان در مراحل اولیه بیماری متاستاز—هنگامی که سلول های سرطانی در پستان گسترش به سایر ارگان های بدن—حساب برای حدود 40 ، 000 مرگ و میر در میان زنان در ایالات متحده در هر سال. آن است که علت شماره یک تقریبا تمام مرگ و میر مرتبط با سرطان پستان.

کار قبلی نشان می دهد که نادر تومور اولیه سلول های دانه متاستاز. سلول های منحصر به فرد از خصوصیات بیولوژیکی است که آنها را قادر به گسترش باعث سرطان را نگه دارید در مکان های دیگر در بدن است.

در حالی که خواص ترویج همراه تحرک و مهاجرت به خوبی مورد مطالعه مکانیسم های حاکم بر بذر و استقرار مجموعه ای کوچک از سلول های سرطانی در دیستال بافت هستند.

این در بخشی به دلیل محققان نمی توانید مطالعه متاستاتیک بذر در انسان و دلیل آن است که از لحاظ فنی چالش برانگیز برای شناسایی و تجزیه و تحلیل نادر سلول در این مرحله گذرا در مدل های حیوانی.

“ما تحقیقات ما تاسیس قوی, روش جدید برای شناسایی جهانی transcriptomic تغییرات نادر متاستاز سلول های در طول بذر با استفاده از تک سلولی RNA-تعیین توالی و بیمار مشتق شده xenograft (PDX) مدل سرطان پستان می گوید:” اولین نویسنده Ryan Davis دانشجوی دکتری در Lawson آزمایشگاه.

“ما دریافتیم که متاستاز سلول های بندر متمایز RNA مولکول است که بسیار پیش بینی از فقیر بقا در بیماران و تغییر سوخت و ساز بدن در راه است که می توان هدف درمانی.”

این مقاله به نظر می رسد در طبیعت زیست شناسی سلولی.

موسسه ملی سرطان موسسه ملی بهداشت و درمان بنیاد ملی علوم این تیم میشل و دوستان, غیر انتفاعی, سازمان Suzette کربی تحقیقات سرطان پستان صندوق V بنیاد یک مرکز سرطان پشتیبانی گرانت و یک مرکز برای پیچیده بیولوژیکی سیستم های پشتیبانی اعطای بودجه ،

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im