‘پیشرفت’ COVID-19 آزمون در حال حاضر ارزان و سریع-و نه بسیار دقیق

ارزان coronavirus آزمون که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند با استفاده از در یک داروخانه در محل کار و یا حتی در خانه می تواند به اثبات می شود یک دارایی حیاتی در اجازه دادن به مردم برای بازگشت به شغل و مدرسه. هفته گذشته دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus-پاسخ هماهنگ به نام سریع آنتی ژن آزمون “نوآوری دستیابی به موفقیت” است که مورد نیاز برای انجام صدها میلیون نفر از جمله سنجش در روز است. اظهارات او تکرار اظهارات قبلی که تست آنتی ژن ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به بررسی گسترده عصری ،

این روش اغلب شامل یک فن آوری به نام یک جریان جانبی سنجش—مشابه که شاغل در خانه تست بارداری. در این تست آنتی بادی می توانید با اتصال به یکی از سنبله پروتئین ها (آنتی ژن) که پوشش های سطحی از این ویروس مانند تیغ در یک ماهی پف کننده. آزمون به تولید ارزان و ساده برای استفاده است و ارائه آنها در نتیجه در دقیقه.

هدف نیز به میدان آزمون است که فقط به عنوان دقیق به عنوان زمان استاندارد که با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) برای پردازش مواد ژنتیکی ویروس و تقویت آن برای تشخیص. اما ویژگی های عمده موانع هنوز هم باقی می ماند. “آنچه شما می خواهید در نظر دستیابی به موفقیت است که [یک آنتی ژن] تست حساس تر [و یا کمتر در معرض ابتلا به منفی کاذب] و آسان تر به استفاده از یک روش PCR-based test. و است که بسیار آسان برای انجام این کار می گوید:” بتینا سیب زمینی سرخ کرده, رئیس بخش بیماری های عفونی بخش در دانشگاه استونی بروک رنسانس دانشکده پزشکی. “به طور معمول PCR-بر اساس تست حساس تر هستند.”

نیاز فوری به انجام سطح گسترده ای از تست به این معنی است که هر عملی فن آوری است که در نظر گرفته شود. OraSure Technologies, یک شرکت تجهیزات پزشکی در بیت لحم Pa. دریافت $710,310 فدرال قرارداد در ماه گذشته برای در خانه روش است که می تواند تشخیص coronavirus آنتی ژن در بزاق در عنوان کمی تا 20 دقیقه. استفان تنگ مدیر عامل این شرکت می گوید چنین آنتی ژن تست های مورد نیاز به صفحه نمایش میلیون ها نفر از مردم در هر روز. “شما نمی تواند وابسته به توان از آزمایشگاه ها و در دسترس بودن پزشکی و آزمایشگاهی حرفه ای” به عنوان PCR سنجش به طور معمول نیاز به انجام گسترده آزمایش او می گوید.

چرا که یک تست PCR باعث می شود هزاران نسخه از آن هدف RNA آن قادر به تشخیص ویروس در مراتب پایین تر غلظت به نام حد تشخیص از آنتی ژن تست به طور معمول می تواند. PCR محدوده تشخیص “هستند و منظور از چند صد ویروس ذرات در یک میلیلیتر از حمل و نقل مایع می گوید:” جفری بیرد اقدام صندلی آزمایشگاهی پزشکی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی.

در مقابل حساسیت های سریع آنتی ژن تست مخلوط شده اند. یک سال 2016 تحلیل 116 چنین آزمایشات باکتری ها که باعث گلودرد, برای مثال, یافت آنها حساسیت از 86 درصد به طور متوسط عطف در منفی کاذب نتایج جستجو برای 14 درصد از مردم با استرپی. آنتی ژن تست برای تشخیص عفونت های ویروسی مانند آنفولانزا و حتی کمتر حساس اغلب گزارش های منفی در نتیجه هنگامی که این ویروس در واقع در حال حاضر. ویژگی های خود و یا توانایی به درستی جلوگیری از نتایج مثبت کاذب است که اغلب بسیار بالاتر است. آنها می تواند بیش از 95 درصد معنی کمتر از 5 درصد از افراد بدون عفونت خواهد تست مثبت است.

Birx گفته بود که آنتی ژن تست می تواند به عنوان استفاده می شود اولین بار عبور ابزار غربالگری خواهد بود که تایید کرد با پیگیری PCR سنجش. اتو یانگ, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس نامشخص است اگر این هدف را می توان به دست آورد. “به طور کلی هنگامی که شما در حال انجام آن است که راه شما هدف برای حساسیت بالاتر و کمتر ويژگی خود را تست غربالگری,” او می گوید. “آن را تنها حس می کند اگر شما در حال تلاش برای صرفه جویی در پول و یا معرف و شما لازم نیست که ظرفیت [برای انجام PCR]. تنها سود بالقوه می تواند صرفه جویی در هزینه اما از دست دادن حساسیت یک مشکل بزرگ است.” این رویکرد را حس یانگ می افزاید: تنها در صورتی که برای اولین بار-با تصویب تست غربالگری بود حداقل به عنوان حساس به روش PCR در علاوه بر این به ارزان تر است.

نظر او را به هیچ وجه نزدیک بحث در اعتبار آنتی ژن تست. لی Gehrke یک میکروبیولوژیست در موسسه تکنولوژی ماساچوست که شرکت تاسیس E25Bio یکی دیگر از شرکت توسعه coronavirus آنتی ژن assay ارتباط با مقایسه این آزمون’ دقت با روش PCR. “استفاده از آزمون باید متناسب با تنظیم” او می گوید. “در بازگشت به, بازگشت به مدرسه, تنظیمات, تکرار آزمایش به طور منظم در حال رفتن به مورد نیاز است. اگر تست تکرار شده است, به اعتقاد من سریع [ژن] تست را انتخاب کنید [ویروس] است.”

Gehrke اذعان دارد که افراد آلوده می تواند پروتئین های ویروسی در حال حاضر در سطوح پایین تر از آزمون حد تشخیص در چند روز اول از عفونت است. او می گوید کسانی که سطوح افزایش خواهد یافت به عنوان عفونت پیشرفت ، “این امکان وجود دارد که در سمت چپ پایان که منحنی بل وجود دارد که PCR می تواند تشخیص دهد [ویروس] اما سریع آنتی ژن تست نمی کند” Gehrke می گوید. اما اگر هدف از آزمایش این است که مردم به بازگشت به کار او می افزاید: یک تست است که “کمتر از” حساسیت قابل قبول خواهد بود اگر آن نیز ارزان است.

یانگ شمارنده است که آنتی ژن تست می تواند پیدا کردن یک محل به عنوان یک ابزار تشخیصی در عین حال نتایج آنها ممکن است قادر به خدمت به عنوان یک نیاز بسیار هشدار دهنده سیگنال قرار دارند. “اگر هدف شما این است برای شناسایی کسی که یک ویروس که ممکن است مسری [با حجم بیشتر از پاتوژن] پس شاید آن را حس می کند” او می گوید. اما اگر هدف از یک دوره آزمایش آنتی ژن برای تشخیص افراد در اوایل عفونت “وجود خواهد داشت کمتر ویروس و بنابراین حساسیت خواهد بود یک مسئله بزرگ است.”

حاد نیاز برای این نوع تست اما همچنان به ارائه حرکت به این خط از تحقیقات است. “تست سريع در حال رفتن به از دست افرادی که بیمار هستند اما آنها هنوز هم بسیار با ارزش است چرا که آنها را فقط در چند دقیقه برای تست کسی می گوید:” جی جی Gronvall یک immunologist در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “اگر ما قادر به مقیاس PCR است که شما را دقیق تر و حساس نتیجه. اما وجود دارد برخی از ارزش در نقطه ای از مراقبت برای داشتن یک صفحه نمایش شبیه به این.”

در نهایت این بحث ممکن است به استراحت قرار داده در چند سال. “گرفتن تست گسترده است که به وضوح چیزی است که ما نیاز به مهار بیماری همه گیر. اما همه این است که عکاسی می گوید:” کارلا Satchell یک میکروبیولوژیست در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی. “آنچه ما واقعا نیاز به واکسن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de