Breaking: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس آمریکا در Coronavirus اروپا محدودیت ها و محرک

چهارشنبه شب رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی تنها برای دومین بار پس از سال 2017 زمانی که دولت او وارد اتاق کار خود در کاخ سفید. در زیر نکات برجسته از coronavirus سخنان:

تعلیق سفر از اروپا: آغاز روز شنبه, مارس 6th, در نیمه شب, ایالات متحده خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا برای سی روز. وجود خواهد داشت استثنا برای آمریکایی ها که تحت نمایش.

انگلیسی استثنا: سفر از انگلستان می باشد به استثنای از این سفر تعلیق. با توجه به هاپکینز نقشه بریتانیا دارای 456 تایید موارد COVID-19 در حالی که ایرلند (43) لهستان (31) استونی (16), لتونی (10) بلاروس (9) اوکراین (1) بلژیک (314) اتریش (246) و چند کشور دیگر در اروپا زمین زیر بریتانیا تعداد 456 موارد تایید شده.

– مراقبت های بهداشتی محرک: او در مورد بیمه waiving شرکت پرداخت coronavirus تشخیص و روش های درمان است که او خواهد بود “برش مقادیر عظیم نوار قرمز به درمان ضد ویروسی در دسترس است.”

محرک اقتصادی: او می تواند درخواست کنگره را قانونی اقدام به ارائه کمک های اضطراری آموزش مدیریت کسب و کار کوچک به ارائه نقدینگی و اقتصادی وام به تحت تاثیر متحده و سرزمین های وام های کم بهره و درخواست از کنگره برای $50B به انجام این کار. بعلاوه او خواهید بود با استفاده از اورژانس “قدرت” در درخواست از وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات برای افراد مبتلا و همچنین به عنوان تماس در کنگره برای مالیات بر حقوق و دستمزد امداد.

– یادداشت های دیگر: مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که خطر “بسیار کم” برای بسیاری از مردم در حالی که بالاترین خطر برای سالمندان جمعیت با شرایط بهداشتی اساسی. او اشاره کرد که دولت به شدت مشاوره خانه های پرستاری را به حالت تعلیق تمام بازدیدکننده داشته است در حالی که جمعیت سالمندان مورد نیاز برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ. در نهایت رئیس جمهور توصیه کرد که هر کس شستن دست های خود و ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی شود.

کامل سخنرانی است که در اینجا:

ما به روز رسانی در اینجا با یک متن وقتی که یکی از در دسترس می شود

به روز رسانی 9:47 P. M. EST: همچنین این وجود دارد.

Relatable? سورئال? را انتخاب کنید: کامل سخنرانی و اظهارات تا در C-Span اینجا.

به روز رسانی 10:18 PM EST: مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد توقیف محموله از اروپا است. او ظاهرا misspoke.

به روز رسانی 10:35 PM EST: تهمت نیز misspoke در طبیعت از اروپا ممنوعیت سفر و در طبیعت از بیمه waiving شرکت می پردازد در COVID-19 تست و درمان است. آنها تنها بود waiving آن را برای تست.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

update

این پست به روز شده است چند بار به منعکس کننده تحولات و توضیحات از سخنرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>