Breaking: SpaceX را کشتی فضایی نمونه اولیه در سنگ اسمانی بزرگ

سنگ اسمانی بزرگ خشم

برای تحقق آن برنامه های بلند پروازانه برای ارسال به 100 مسافران به ماه و مریخ در داخل یک کشتی فضایی فضاپیمای SpaceX مسابقه از طریق نمونه های اولیه.

در طول آن پنجم استاتیک, آتش, امروز, چهارمین کشتی فضایی نمونه اولیه به نام SN4, فوران در عظیم سنگ اسمانی بزرگ در اطراف 2:50 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز جمعه است. با تشکر از جریان زندگی حسن NASASpaceflightشما می توانید ساختار های قومی و مذهبی را به شعله های آتش در SpaceX را در بوکا چیکا مرکز آزمایش.

این واقعیت است که در اوایل نمونه حتی در برابر پنج استاتیک آتش سوزی موثر است و به معنای یک جهش بزرگ رو به جلو در SpaceX مسابقه به کشتی فضایی خارج از زمین.

شما زدم

این آخرین در یک سری از توپ های آتشین. SN1 شکست خورده برودتی اثبات تست در فوریه و نابود شد crumpling تا مانند یک نوشابه می تواند. در حالی که SN2 ثابت SN1 را شکست SN3 بود نابود همچنین با توجه به آزمون configuration error.

در ابتدا SN4 به نظر می رسد به تصویب آن پنجم استاتیک تست آتش, اما دقیقه بعد یک ابر ضخیم از گاز دیده می شود می تواند نشت از ساختار. نه یک دقیقه بعد از نمونه اولیه موشک و سکوی پرتاب بود محو می روم تنها خرابه. علت دقیق هنوز ناشناخته است.

اما شما می توانید دوباره

از دست دادن SN4 یک شکست برای Elon Musk-led شرکت فضایی, اما نه یک غیر قابل عبور.

“SpaceX کردم خیلی بیشتر با SN4 از وسایل نقلیه قبلی و SN5 به نظر می رسد در مورد آماده برای تست ارشد” فضای سردبیر Ars Technica اریک برگر نوشت: در یک صدای جیر جیر. “آنها همچنین شروع به کار بر روی یک دوم راه اندازی غرفه در بوکا چیکا.”

“این یک شکست و یک دراماتیک” ایران برگر اضافه شده است. “اما این یک فرایند است.”

بیشتر در Starship: SpaceX برنده بزرگ ناسا قرارداد برای کشتی فضایی ماه ماموریت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>