Breaking: SpaceX مالش تاریخی راه اندازی به دلیل بدی آب و هوا

SpaceX و ناسا تا به حال به اسکراب تاریخی خود پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی این بعد از ظهر به دلیل آب و هوای بد.

مقامات تلقی آب و هوا به ناامن برای شروع با فقط 16 دقیقه در سمت چپ بر روی شمارش معکوس.

مقصر: “قدرت از میدان الکتریکی در فضای” تلقی می شد بیش از حد بالا در نزدیکی آسمان.

“مگر در مواردی که شما می تواند ما را به یکی دیگر از 10 دقیقه (فراتر از T-0) ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد امروز” SpaceX رسمی شنیده میشد در ناسا رسمی در جریان است. اما سخت 4:33 pm “آنی راه اندازی پنجره” به معنای کل راه اندازی تا به حال به تعویق افتاد.

ناسا و اسپیس ایکس را تنظیم جایگزین راه اندازی ویندوز به صورت 3:22 pm EDT روز شنبه, مارس 30 و 3 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه, مارس 31.

راه اندازی فضانوردان نیاز به آب و در راه اندازی سایت به اندازه کافی روشن برای برخاست و برای آبهای اقیانوس در چند ممکن است فرود سایت را نیز آرام می شود.

این خبر در مدت کوتاهی پس از SpaceX کردهاند خدمه دسترسی بازو شروع شده و سوخت آن Falcon 9 rocket.

که به اطمینان حاصل شود که ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley, که خواهد شد در هیئت مدیره SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها می تواند بازیافت شود با خیال راحت در صورتی که نیاز به فرود اضطراری.

در ساعت 10 صبح امروز نیروی هوایی را 45 آب و هوا اسکادران واحد مسئول نظارت بر آب و هوا در نزدیکی NAS را در مرکز فضایی کندی در فلوریدا گفت که یک کم فشار سیستم می تواند “تهدید Space Coast با رگبار و رعد و برق این بعد از ظهر.”

امروز قبل از طوفان گرمسیری برتا محصل در کارولینای جنوبی سواحل دوم به نام طوفان قبل از شروع رسمی سال 2020 را کومودو ،

آب و هوایی شدید قرار داده فضانوردان در حال راه اندازی به فضا در معرض خطر قبل از. رعد و برق آسیب دیده و غیر ضروری اجزای Saturn V موشک استفاده شده در طول ماموریت آپولو 12 در سال 1969 با توجه به واشنگتن پست.

اگر همه می رود با توجه به طرح این تظاهرات را راه اندازی خواهد mark اولین بار فضانوردان را به مدار راه اندازی از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه.

بیشتر در مورد راه اندازی: ناسا پاک SPACEX خدمه اژدها ماموریت برای پرتاب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de