مغز ترس از مرکز کج احساسات در اضطراب کودکان و نوجوانان

سیگنال از مغز amygdalae آن را مشکل تر برای اضطراب و استرس کودکان برای تنظیم احساسات خود یک مطالعه نشان می دهد.

این یافته ها که به نظر می رسد در Biological Psychiatryآمده از این مطالعه برای اولین بار به استفاده از اسکن های مغزی برای بررسی چگونه اضطراب و استرس مزمن تغییر احساسات-مقررات مدارات در کودکان است. کودکان در این مطالعه 10 یا 11 سال یک مرحله رشدی که آسیب پذیری به خلق و خوی تنظیم اختلالات مانند اضطراب و افسردگی می شود را مستحکمتر میکند.

“…ارتباطی بین ما احساسی و تفکر ما مراکز کمتر می شود زمانی که مایع است وجود دارد مهم استرس است.”

این مطالعه با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی کاربردی به بررسی ماهیت سیگنال بین دو بخش از مغز: amygdalae بادام به شکل خوشه های عصب در دو طرف راست و چپ مغز است که عملکرد آن به عنوان ترس مراکز و dorsolateral قشر مغز منطقه درگیر در عملکردهای اجرایی مانند تصمیم گیری و هيجان.

“بیشتر اضطراب و یا استرس-واکنش یک فرد قوی تر از پایین به بالا سیگنال ما مشاهده از آمیگدال به dorsolateral قشر می گوید:” این مطالعه ارشد, نویسنده, Vinod Menon, پروفسور و استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. “این نشان می دهد که مدار است ربوده و در بیشتر کودکان مضطرب و آن را نشان می دهد مشترک نشانگر اساسی این دو بالينی اقدامات اضطراب و استرس واکنش است.”

ویکتور مردار یک coauthor از این مطالعه و استاد روانپزشکی کودک و نوجوان می گوید: “این مطالعه نشان می دهد که ارتباطی بین ما احساسی و تفکر ما مراکز کمتر می شود زمانی که مایع است وجود دارد مهم استرس است. شما می خواهید که ارتباط به شدت سیگنالینگ به عقب و جلو. اما استرس و اضطراب از یک سطح خاص به نظر می رسد به قطع این روند.”

مردار است مدیر استنفورد در اوایل زندگی استرس و اضطراب کودکان, برنامه و استاد برای روانپزشکی کودک و نوجوان.

Aversive تصاویر و اضطراب در کودکان و نوجوانان

این مطالعه شامل 45 دانش آموزان در کالیفرنیا جامعه عمدتا کم درآمد ساکنان که اغلب سطح بالایی از سختی. تمام 45 کودکان خود را به حال سطح اضطراب و استرس پاسخ اندازه گیری شده با استفاده از استاندارد رفتاری پرسشنامه. اگر چه خود را در معرض استرس بود به طور بالقوه بالا هیچ کدام تا به حال خلق و خو اختلال تشخیص.

برای تست چگونه مغز کودکان پاسخ داده به عنوان آنها در تلاش بودند برای تنظیم احساسات منفی دانشمندان با انجام ام آر آی اسکن در حالی که شرکت کنندگان در این مطالعه از نگاه دو نوع از تصاویر خنثی و aversive. خنثی تصاویر نشان داد دلپذیر صحنه مانند کسی که در نظر گرفتن یک پیاده روی در حالی که aversive تصاویر نشان داد به طور بالقوه ناراحت صحنه تصادف.

کودکان دریافت دستورالعمل در مورد پاسخ به هر تصویر. برای همه خنثی تصاویر و نیم aversive تصاویر آنها خواسته شد تا نگاهی به آنها و پاسخ به آنها به طور طبیعی, امتیاز, حالت عاطفی خود را در یک مقیاس عددی بعد از دیدن هر یک. از آنها خواسته شد به نگاهی نیم دیگر از aversive تصاویر و سعی کنید برای کاهش هر گونه واکنش منفی آنها تا به حال با خود گفتن یک داستان به تصاویر به نظر می رسد کمتر ناراحت کننده — یک داستان مانند “این تصادف بد به نظر می رسد اما مردم در وسایل نقلیه نمی صدمه دیده است.” پس از بچه ها سعی در تغییر خود واکنش عاطفی آنها دوباره دارای حالت عاطفی خود را در عددی در مقیاس.

به عنوان محققان انتظار کودکان گزارش شده کمتر احساسات منفی پس از اینکه از او خواسته به reappraise واکنش های خود را به aversive تصاویر.

با استفاده از مغز, اسکن, اطلاعات, محققان آزمایش قدرت و جهت تعاملات بین آمیگدال ترس مرکز و dorsolateral قشر را استدلال مرکز در حالی که کودکان مشاهده تصاویر. اگر چه کودکان با سطوح مختلف اضطراب و استرس واکنش مشابه گزارش شده کاهش احساسات منفی زمانی که خواسته به reappraise این aversive تصاویر مغز خود را در حال انجام کارهای مختلف.

هنگامی که به مداخله ؟

بیشتر اضطراب یا استرس, کودک, قوی تر سیگنال های جهت دار از آمیگدال به dorsolateral قشر. هیچ گونه اثرات دیده می شد در جهت معکوس—که شده است وجود دارد افزایش در سیگنالینگ از dorsolateral قشر به آمیگدال. سطوح بالاتری از اضطراب همراه بود کمتر مثبت واکنش های اولیه نسبت به aversive, تصاویر کمتر توانایی برای تنظیم واکنش عاطفی در پاسخ به aversive تصاویر بیشتر ضربه واکنش در ارزیابی از aversive تصاویر. بالاتر استرس واکنش در ارتباط بود با کمتر, کنترل, بیشتر ضربه واکنش هنگامی که reappraising aversive تصاویر نشان می دهد که dorsolateral قشر است کمتر قادر به انجام کار خود را.

این یافته ها نشان می دهد که چگونه اضطراب می تواند مغز را تغییر دهید و به عنوان یک پایه برای مطالعات آینده برای تست مداخلات است که ممکن است کمک به کودکان خود را مدیریت اضطراب و استرس پاسخ دانشمندان می گویند.

“ما نیاز به توان بیشتر آگاه در مورد دخالت” منون می گوید. “این نتایج نشان می دهد که مغز است نه خود اصلاح در اضطراب کودکان است.”

“تفکر مثبت چیزی است که اتفاق می افتد به طور خودکار” مردار می گوید. “در واقع به طور خودکار ما منفی فکر می کنم. که تکاملی چیزی است که تولید نتایج. افکار منفی و افکار خودکار و افکار مثبت نیاز به تمرین و آموخته است.”

این کار در زمان همکاری با Ravenswood شهرستان آلام راک و باغ مدارس و خالص Edge, Inc., فراهم می کند که تمرکز حواس درسی برای کودکان. این کار تا به حال حمایت از Lucile Packard پایه برای کودکان, سلامت موسسه ملی سلامت دانشگاه استنفورد مادری بهداشت کودک موسسه تحقیقات. و دانشگاه استنفورد Institute for Computational & ریاضی مهندسی.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>