امواج مغزی نشان می دهد که شما در پاسخ به مرداد

یک روش جدید برای ترجمه امواج مغزی به طور بالقوه می تواند کمک به تعیین بهترین درمان افسردگی, بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان با استفاده از الکتروانسفالوگرافی یک ابزار برای نظارت بر فعالیت الکتریکی در مغز و یک الگوریتم برای شناسایی یک موج مغزی امضا در افراد مبتلا به افسردگی که به احتمال زیاد در پاسخ به سرترالین یک داروی ضد افسردگی به بازار عرضه شده به عنوان Zoloft.

این مطالعه آمده از یک دهه تلاش برای ایجاد بیولوژیکی بر اساس روش مانند آزمایش خون و تصویربرداری از مغز برای کمک به فرد درمان افسردگی و سایر اختلالات روانی. در حال حاضر وجود دارد از جمله آزمون های عینی به تشخیص افسردگی یا راهنمای درمان آن است.

“این مطالعه طول می کشد پژوهش های قبلی نشان می دهد که ما می توانیم پیش بینی کنیم که سود حاصل از یک داروی ضد افسردگی است و در واقع آن را به ارمغان می آورد به نقطه عملی سودمند می گوید:” Amit Etkin, استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه استنفورد. “من شگفت زده خواهد شد اگر این استفاده نمی شود توسط پزشکان در پنج سال آینده.”

مشکل با درمان افسردگی

به جای استفاده از تصویربرداری تشدید مغناطیسی عملکردی گران فن آوری اغلب استفاده می شود در مطالعات به تصویر فعالیت مغز دانشمندان تبدیل به الکتروانسفالوگرافی یا EEG بسیار کمتر هزینه فن آوری است.

کاغذ یکی از چندین بر اساس داده ها از بودجه فدرال افسردگی مطالعه راه اندازی شده در سال 2011—بزرگترین randomized placebo-controlled clinical trial بر روی داروهای ضد افسردگی تا کنون انجام شده با تصویربرداری از مغز که تست شده استفاده سرترالین در 309 دارو-رایگان بیماران.

محاکمه شد و به نام برقراری مدیران و Biosignatures از داروی ضد افسردگی پاسخ برای مراقبت های بالینی و یا EMBARC. محققان طراحی شده دادگاه برای پیشبرد هدف بهبود trial-and-error روش درمان افسردگی است که هنوز در استفاده از امروز.

“اغلب طول می کشد بسیاری از مراحل برای یک بیمار مبتلا به افسردگی را بهتر می گوید:” co-نویسنده ارشد Madhukar Trivedi, استاد روانپزشکی در دانشگاه تگزاس جنوب غربی که رهبری این تیم تحقیقاتی.

“ما رفت و به این فکر” آیا آن را نمی شود بهتر است برای شناسایی در آغاز درمان آن درمان خواهد بود که بیماران?'”

تشخیص افسردگی

افسردگی شایع ترین اختلال روانی در ایالات متحده تاثیر حدود 7% از بزرگسالان در سال 2017, با توجه به موسسه ملی سلامت روان (NIMH). در میان کسانی که حدود نیمی هرگز تشخیص داده شد.

برای کسانی که پیدا کردن درمان مناسب می تواند در سال Trivedi می گوید. او با اشاره به یکی از مطالعات گذشته نشان داد که تنها حدود 30 درصد از بیماران مبتلا به افسردگی دیدم هر بهبودی علائم پس از اولین درمان با یک داروی ضد افسردگی است.

روش های فعلی برای تشخیص افسردگی به سادگی بیش از حد ذهنی و مبهم به راهنمای پزشکان در سرعت شناسایی و درمان مناسب Etkin می گوید. در علاوه بر این به انواع مختلفی از داروهای ضد افسردگی وجود دارد چندین نوع دیگر از درمان برای افسردگی از جمله روان درمانی و تحریک مغز اما بدانند که درمان به کار خواهد کرد که بیماران بر اساس آموزش حدس زدن.

برای تشخیص افسردگی پزشکان تکیه بر روی یک بیمار گزارش حداقل 5 9 علائم شایع این بیماری است. این لیست شامل علائمی مانند احساس غم یا ناامیدی شک به اختلالات خواب—اعم از بی خوابی به خواب بیش از حد—کم انرژی غیر قابل توضیح بدن درد و خستگی و تغییرات در اشتها اعم از پرخوری به undereating. بیماران اغلب متفاوت است و در هر دو شدت و نوع علائم آنها تجربه Etkin می گوید.

“به عنوان یک روانپزشک من می دانم که این بیماران تفاوت زیادی دارد” Etkin می گوید. “اما ما تمام آنها را در زیر همان چتر و ما همه آنها را در همان راه است.”

درمان افراد مبتلا به افسردگی اغلب آغاز می شود با تجویز آنها یک داروی ضد افسردگی است. اگر یکی کار نمی کند, دوم, داروی ضد افسردگی تجویز می شوند. هر یک از این “محاکمه” اغلب طول می کشد حداقل هشت هفته برای ارزیابی اینکه آیا این دارو کار کرده و علائم کاهش داد.

اگر یک داروی ضد افسردگی, کار نمی کند, درمان های دیگر مانند روان درمانی و یا گاهی اوقات تحريک مغناطیسی تحریک ممکن است. اغلب پزشکان ترکیب درمان های متعدد Etkin می گوید اما بدانند که ترکیبی کار می کند می تواند در حالی که.

“مردم اغلب احساس می کنم بسیاری از افسردگی در هر زمان درمان کار نمی کند, ایجاد شک برای کسانی که علائم اولیه است که اغلب خود شک” Trivedi می گوید.

پیش بینی اینکه آیا مرداد کار خواهد کرد

این EMBARC آزمایشی ثبت نام 309 افراد مبتلا به افسردگی که به طور تصادفی دریافت یا سرترالین یا دارونما.

برای مطالعه خود Etkin و همکارانش مجموعه ای از برای پیدا کردن یک موج مغزی الگوی برای کمک به پیش بینی که افسرده شرکت کنندگان خواهد پاسخ به سرترالین. برای اولین بار محققان جمع آوری داده های EEG در شرکت کنندگان از آنها قبل از دریافت هر گونه دارو و درمان. هدف این بود برای به دست آوردن یک پایه اندازه گیری مغز موج الگوهای.

بعد با استفاده از بینش از علوم اعصاب و مهندسی زیستی محققان تجزیه و تحلیل EEG با استفاده از یک رمان هوش مصنوعی و روش آنها توسعه یافته و شناسایی امضا داده که پیش بینی شده است که شرکت کنندگان خواهد پاسخ به درمان بر اساس شرایط فردی خود را اسکن EEG.

محققان دریافتند که این روش با اطمینان پیش بینی کرد که کدام یک از این بیماران انجام داد در واقع پاسخ به سرترالین و که در پاسخ به دارونما. آنها تکرار نتایج در چهار بالينی مختلف سایت.

بیشتر تحقیقات نشان می دهد که شرکت کنندگان که محققان پیش بینی شده را نشان می دهد بهبود کمی با سرترالین بودند بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به درمان شامل تحريک تحریک مغناطیسی یا TMS در ترکیب با روان درمانی است.

“با استفاده از این روش ما می توانیم مشخص کردن چیزی در مورد فرد فرد مغز” Etkin می گوید. “این یک روش است که می تواند کار در سراسر انواع مختلف EEG تجهیزات و در نتیجه بیشتر مستعد برای رسیدن به درمانگاه.”

“بخشی از این مطالعه نتایج مورد استفاده در مراقبت های بالینی است که من فکر می کنم که جامعه به تقاضای آن” Trivedi می گوید. این راهی است که همه چیز را به عمل قرار داده. من نمی بینم یک حرکت نزولی به قرار دادن این به استفاده بالینی به زودی.”

اطلاعات هدایت مراقبت

زمانی که محققان راه اندازی EMBARC آن را بخشی از یک تلاش گسترده توسط NIMH به فشار برای پیشرفت در مراقبت از سلامت روان با استفاده از پیشرفت در زمینه هایی مانند ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی می گوید توماس Insel, که در خدمت به عنوان مدیر آن موسسه از سال 2002 تا 2015.

“ما رفت و به EMBARC گفت: هر چیزی امکان پذیر است” Insel می گوید. “بیایید ببینیم که اگر ما می آمد تا با بالینی عملی تکنیک است.” او فکر نمی کنم آن را به این طولانی اما او همچنان خوش بینانه است.

“من فکر می کنم این مطالعه به خصوص نرم افزار جالب از EMBARC,” او می گوید. “این اهرم قدرت مدرن علم داده ها برای پیش بینی در سطح فردی است که به احتمال زیاد برای پاسخ به یک داروی ضد افسردگی است.”

در علاوه بر این به بهبود مراقبت از محققان می گویند آنها ممکن است به نفع طرف به استفاده از مواد بیولوژیک بر اساس رویکردهای آن می تواند کاهش انگ مرتبط با افسردگی و سایر اختلالات روانی که مانع بسیاری از مردم از به دنبال مراقبت های پزشکی مناسب.

“من دوست دارم فکر می کنم شواهد علمی کمک خواهد کرد که برای مقابله با این انگ اما نه تا کنون می گوید:” Insel. “آن بوده است بیش از 160 سال از آبراهام لینکلن می گوید که سودا ‘یک بدبختی نه تقصیر.’ ما هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از اکثر مردم را درک خواهد کرد که افسردگی نیست کسی گسل.” (رئیس جمهور لینکلن دچار حملات افسردگی.)

یک مقاله در این کار به نظر می رسد در بیوتکنولوژی طبیعت. اضافی محققان از South China University of Technology, هلند, موسسه تحقیقاتی دانشکده پزشکی هاروارد, ایالت نیویورک انستيتو روانپزشکی دانشگاه کلمبیا و هلند neuroCare گروه کمک کند.

Etkin است که در مرخصی از دانشگاه استنفورد مشغول به کار به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل شرکت راه اندازی آلتو, علوم اعصاب, یک شرکت مستقر در لوس آلتوس کالیفرنیا است که هدف از ساخت این یافته ها و توسعه نسل جدید بیولوژیکی بر اساس تست های تشخیصی به فرد سلامت روان, درمان با درجه بالایی از کاربرد بالینی. Insel است که یک سرمایه گذار در آلتو اعصاب.

کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت دانشگاه استنفورد علوم اعصاب موسسه هرش بنیاد ملی کلید, تحقیق و طرح توسعه از چین و ملی علوم طبیعی پایه و چین است.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im