اسکن مغز ارائه سرنخ به حافظه مشکل

این حافظه فرآیندهای در مغز افراد مسن می تواند بسیار شبیه به کسانی که قبلا مشاهده شده در مغز افراد جوان با توجه به یک مطالعه جدید.

برای آن دسته از سالمندان که تا به حال بیشتر مشکل به خاطر سپردن این شواهد برای این پروسه بود به طرز محسوسی کاهش یافته است.

“برخی از افراد در این نمایشگاه قابل توجه تعمیر و نگهداری از عملکرد حافظه در طول اواخر بزرگسالی, در حالی که دیگران تجربه قابل توجهی کاهش حافظه. مطالعه این تفاوت در سطح افراد بسیار مهم است برای درک پیچیدگی های مغز پیری از جمله چگونه به ترویج انعطاف پذیری و طول عمر می گوید:” منجر نویسنده الکساندرا get sfi and get real, یک محقق فوق دکترا در دانشگاه استنفورد.

ساختمان در مطالعات است که با تمرکز بر جوان جمعیت محققان در حال بررسی حافظه در افراد مسن به عنوان بخشی از دانشگاه استنفورد پیری و حافظه مطالعه است.

با به دست آوردن درک بهتر از عملکرد حافظه در افراد مسن این محققان به امید روزی فعال کردن زودتر و دقیق تر پیش بینی ها از زمانی که حافظه شکست سیگنال افزایش خطر ابتلا به زوال عقل است.

جوان تر و مسن تر خاطرات

زمانی که نویسنده ارشد آنتونی واگنر استاد در علوم اجتماعی فارغ التحصیل و دانشجو در ’90s او انجام برخی از اولین مطالعات fMRI از شکل گیری حافظه. در آن زمان دولت از هنر تصویر برداری و تجزیه و تحلیل فن آوری تنها مجاز اندازه گیری میزان فعالیت از یک سانتی متر-and-a-half بخش از مغز است.

در مقابل زمان مطالعه اندازه گیری فعالیت از کل مغز در وضوح بالا و تجزیه و تحلیل نه تنها بر میزان فعالیت بلکه در حافظه است که اطلاعات موجود در الگوهای فعالیت مغز.

“این هیجان انگیز برای علوم پایه ابزار است که اجازه می دهد تا ما شاهد هنگامی که یک حافظه است که در حال پخش در یک فرد ذهن و رسم بر این فرایندهای عصبی به توضیح دهد که چرا برخی از افراد مسن به یاد داشته باشید بهتر از دیگران می گوید:” واگنر. “به عنوان یک دانش آموز فارغ التحصیل, من هرگز پیش بینی کرده اند که ما را به انجام این نوع از علم روزی.”

در این آزمایش 100 شرکت کنندگان بین سنین 60 و 82 تا به حال مغز آنها اسکن شده به عنوان آنها مورد مطالعه کلمات با تصاویر زوج افراد مشهور و مکان. سپس در طول یک اسکن حافظه تست محققان را برانگیخت و آنها را با کلمات آنها را دیده بود و به خاطر خواسته همراه تصویر. این تست حافظه طراحی شده برای ارزیابی توانایی فرد در به یاد داشته باشید خاص ارتباط بین عناصر یک رویداد یک فرم از حافظه که پیری اغلب به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

در اسکن محققان مشاهده شده است که فرآیندهای مغز است که پشتیبانی از به خاطر سپردن در افراد مسن شبیه به کسانی که در جوان جمعیت: زمانی که مردم به یاد داشته باشید وجود دارد افزایش در فعالیت های ناحیه هیپوکامپ یک ساختار مغز طولانی شناخته شده مهم است برای به خاطر سپردن رویدادها—همراه با بازگشت از الگوهای فعالیت در قشر بودند که در حال حاضر زمانی که این رویداد در ابتدا تجربه کرده است.

است که به خاطر سپردن مستلزم عصبی سفر در زمان دوباره پخش الگوهای است که قبلا تاسیس شده در مغز است.

“این قابل توجه است که ما قادر به تکرار این لحظه-به-لحظه ارتباط بین فعالیت های ناحیه هیپوکامپ پخش در قشر مغز و حافظه به یاد بیاورید که قبلا مشاهده شده است تنها در سالم بزرگسالان جوانتر می گوید:” get sfi and get real. “در واقع ما می تواند پیش بینی کند که آیا یا نه یک فرد را به یاد داشته باشید در یک لحظه بر اساس اطلاعات انجام شده در الگوهای فعالیت مغز است.”

محققان دریافتند که به طور متوسط به یاد بیاورید توانایی کاهش یافته است ، به شدت با این حال صرف نظر از سن و قوی تر هیپوکامپ فعالیت و پخش در این قشر در ارتباط بود بهتر عملکرد حافظه. این درست بود نه تنها برای تست حافظه انجام شده در طول اسکن بلکه حافظه آزمون اداره در یک روز متفاوت از مطالعه.

این بازی جذاب پیدا کردن نشان می دهد که fMRI اقدامات از فعالیت مغز در طول حافظه به یاد بیاورید در حال ضربه زدن به ثبات تفاوت در سطح افراد و ممکن است با ارائه یک پنجره را به سلامت مغز.

یک بیماری است ؟

این تحقیقات می گذارد پایه و اساس بسیاری از تحقیقات آینده از حافظه در افراد مسن در این مطالعه کوهورت. این شامل کار بیشتر به جزئیات فرایند حافظه ایجاد و به یاد بیاورید مطالعات از تغییر در عملکرد حافظه در طول زمان و تحقیقاتی که جفت مطالعات fMRI با دیگر انواع داده های سلامت مانند تغییرات در ساختار مغز و ساخت پروتئین در مغز که مرتبط با بیماری آلزایمر.

هدف نهایی این است که توسعه جدید و ابزار حساس به شناسایی افرادی که در افزایش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را قبل از قابل توجهی کاهش حافظه رخ می دهد.

“ما در حال شروع به بپرسید که آیا تفاوت های فردی در توانایی ذهنی سفر در زمان را می توان توضیح داد بدون علامت بیماری است که اثرات مغز و پیش بینی آینده تشخیص بالینی می گوید:” واگنر.

“ما امیدواریم که کار ما… اطلاع رسانی خواهد شد بالینی مشکلات و پیشبرد سلامت انسان است.”

این تحقیق به نظر می رسد در eLife. موسسه ملی پیری استنفورد مرکز دقت و سلامت یکپارچه تشخیص (PHIND) و دانشگاه استنفورد را وو Tsai موسسه علوم اعصاب پشتیبانی استنفورد پیری و حافظه مطالعه است.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید