اسکن مغز با لینک خواب کودک مشکل و اوتیسم بعد

مشکلات خواب در یک کودک 12 ماه نه تنها ممکن است قبل از تشخیص اوتیسم بلکه معاشرت با تغییر مسیر رشد در هیپوکامپ یک مطالعه جدید نشان می دهد.

نوزادان بیشتر عمر خود را صرف سال اول زندگی خواب است. آن ساعت به عنوان زمان نخست برای رشد مغز هنگامی که اتصالات عصبی شکل و حسی خاطرات رمز.

اما اختلال خواب رخ می دهد که بیشتر در میان کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است بر رشد مغز بیش از حد.

در یک نمونه از بیش از 400 6 تا 12 ماهه, نوزادان, کسانی که بعد از آن مبتلا به اوتیسم تشخیص داده بود و احتمال بالاتر مشکل به خواب رفتن. محققان ارتباط این خواب مشکل با تغییر رشد مدار در هیپوکامپ.

“هیپوکامپ مهم است برای یادگیری و حافظه و تغییرات در اندازه هیپوکامپ شده در ارتباط با خواب ضعیف در بزرگسالان و کودکان بزرگتر می گوید:” کیت MacDuffie یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه واشنگتن اوتیسم مرکز و سرب نویسنده این مقاله در مجله آمریکایی روانپزشکی. “با این حال این اولین بار است که مطالعه ما آگاه هستند از برای پیدا کردن یک انجمن در نوزادان به عنوان جوان به عنوان 6 ماه سن.”

به عنوان بسیاری از 80 درصد کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم مشکلات خواب می گوید: ارشد نویسنده آنت Estes, استاد سخنرانی و شنیدن علوم و رئیس دانشگاه واشنگتن اوتیسم مرکز. اما بسیاری از تحقیقات موجود در نوزادان با خواهر و برادر و کسانی که به اوتیسم مبتلا و همچنین مداخلات طراحی شده برای بهبود نتایج برای کودکان مبتلا به اوتیسم با تمرکز بر رفتار و شناخت.

خواب یک نیاز حیاتی برای کودکان و پدر و مادر خود را—محققان درگیر در این چند مركزی نوزاد تصویربرداری از مغز مطالعه شبکه یا IBIS شبکه بر این باورند که آنها نیاز به انجام مطالعه بیشتر.

“ما در تجربه بالینی پدر و مادر بسیاری از نگرانی در مورد فرزندان خود را در خواب و در کار ما در اوایل اوتیسم مداخله مشاهده شد که مشکلات خواب بودند برگزاری کودکان و خانواده ها به عقب” استس می گوید.

خواب-اوتیسم ارتباط

محققان راه اندازی این مطالعه از آنجا که آنها تا به حال سوال در مورد چگونه خواب و اوتیسم مرتبط با هر یک از دیگر ، آیا مشکلات خواب باعث تشدید علائم اوتیسم ؟ یا آن راه دیگری در اطراف—که علائم اوتیسم منجر به مشکلات خواب? یا چیزی متفاوت در دسترس نباشد ؟

“این می تواند باشد که خواب تغییر بخشی-و-بسته اوتیسم برای برخی از کودکان است. یک سرنخ است که مداخلات رفتاری برای بهبود خواب کار نمی کند برای تمام کودکان مبتلا به اوتیسم حتی زمانی که پدر و مادر خود را انجام می دهند همه چیز درست است. این نشان می دهد که ممکن است یک جزء بیولوژیک به مشکلات خواب برای برخی از کودکان مبتلا به اوتیسم” استس می گوید.

به نظر پیوندهای میان خواب و رشد مغز و اوتیسم محققان در IBIS شبکه نگاه در اسکن MRI از 432 نوزادان مورد بررسی پدر و مادر در مورد الگوی خواب و اندازه گیری عملکرد شناختی با استفاده از یک استاندارد شده است.

محققان در چهار موسسات—دانشگاه واشنگتن دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و بیمارستان کودکان فیلادلفیا—ارزیابی کودکان در 6 و 12 و 24 ماهگی و بررسی پدر و مادر در مورد فرزند خود را به خواب همه به عنوان بخشی از یک دیگر پرسشنامه پوشش نوزاد رفتار است.

خواب-سوالات خاص خطاب چه مدت زمان برای کودک به خواب و یا به خواب رفتن اگر بیدار در وسط شب ،

در آغاز این مطالعه محققان نوزادان طبقه بندی شده با توجه به خطر ابتلا به اوتیسم: کسانی که طبقه بندی شده در معرض خطر بالاتر ابتلا به اوتیسم—حدود دو سوم از مطالعه نمونه—یک خواهر و برادر بزرگتر که در حال حاضر دریافت یک تشخیص است.

نوزاد خواهران و برادران کودکان مبتلا به اوتیسم باید 20% شانس ابتلا به اختلال طیف اوتیسم—خطر بسیار بالاتر از کودکان در جمعیت عمومی است.

رابطه علت و معلولی?

یک سال 2017 مطالعه توسط IBIS شبکه دریافتند که نوزادان که تا به حال مبتلا به اوتیسم خواهر و برادر بزرگتر و همچنین نشان داد که گسترش قشر سطح منطقه در 6 و 12 ماه سن بالاتری احتمال دریافت یک تشخیص اوتیسم در مقایسه با نوزادان بدون آن-شاخص های اقتصادی

“اگر بچه ها نیست, در حال خواب, پدر و مادر نیست خواب و این بدان معناست که مشکلات خواب هستند مهم تمرکز برای پژوهش و درمان است.”

در این مطالعه محققان 127 از 432 نوزادان به عنوان “کم خطر” در آن زمان آنها در زمان اسکن MRI از آنجا که آنها تا به حال هیچ سابقه خانوادگی اوتیسم. آنها بعد از ارزیابی تمام شرکت کنندگان در 24 ماه سن برای تعیین اینکه آیا آنها در حال توسعه به اوتیسم. از حدود 300 فرزندان در اصل در نظر گرفته شود “بالا و سابقه خانوادگی خطر” 71 دریافت اوتیسم تشخیص در آن سن و سال.

این نتایج محققان اجازه به بررسی مجدد قبلا جمع آوری شده طولی اسکن مغز و رفتاری داده ها و شناسایی برخی از الگوهای. آنها معمولا در بر داشت مشکلات خواب و بزرگتر hippocampi—در نوزادان بعد از آن مبتلا به اختلال طیف اوتیسم.

دیگر هیچ subcortical ساختار مغزی نشان داد یک اثر از جمله بادامه مغز مسئول احساسات خاص و جنبه های حافظه و یا تالاموس یک فرستنده سیگنال از نخاع به قشر مغز است.

محققان می گویند این مطالعه برای اولین بار نشان می دهد ارتباط بین هیپوکامپ رشد و مشکلات خواب در نوزادان بعد از آن مبتلا به اوتیسم.

مطالعات دیگر نشان داده است که “رشد بیش از حد” در های مختلف مغز سازه ها در میان نوزادان است که به توسعه آن بزرگتر ساختارهای مرتبط با آن در مراحل مختلف توسعه اجتماعی, زبان و جنبه های رفتاری اوتیسم.

در حالی که این مطالعه نشان داد یک الگوی بزرگتر هیپوکامپ حجم و مکرر مشکلات خواب در میان نوزادان است که در ادامه مبتلا به اوتیسم محققان هنوز نمی دانند که اگر یک رابطه علت و معلولی وجود دارد.

مطالعه طیف وسیع تری از الگوهای خواب در این جمعیت و یا از هیپوکامپ به طور خاص ممکن است کمک به تعیین چرا مشکلات خواب آنقدر شایع است و چگونه آنها را تحت تاثیر توسعه اولیه در کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم.

“یافته های ما فقط آغاز است—آنها یک نور افکن در یک دوره معینی از توسعه و خاص ساختار مغز اما ترک بسیاری از سوالات باز برای کاوش در تحقیقات آینده” MacDuffie می گوید. “اگر بچه ها نیست, در حال خواب, پدر و مادر نیست خواب و این بدان معناست که مشکلات خواب هستند مهم تمرکز برای پژوهش و درمان است.”

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که در حالی که پدر و مادر گزارش شده بیشتر مشکلات خواب در میان نوزادان است که به اوتیسم در مقایسه با کسانی که نمی تفاوت بسیار ظریف و تنها هنگامی که به دنبال در گروه به طور متوسط در سراسر صدها نفر از نوزادان.

الگوهای خواب در سال اول زندگی به سرعت در حال تغییر به نوزادان انتقال از خواب در سراسر ساعت به یک فیلم مانند خواب/ویک چرخه. تا زمانی که تحقیقات بیشتر به اتمام است استس می گوید: محققان نمی تواند تفسیر چالش با خواب به عنوان یک علامت اولیه از افزایش خطر ابتلا به اوتیسم.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>