ایمپلنت مغز اجازه می دهد تا افراد نابینا به “دیدن” نامه

یک تیم از دانشمندان در کالج پزشکی بیلور در هوستون را توسعه داده است یک ایمپلنت مغزی است که اجازه می دهد تا هر دو نابينا و بينا شرکت کنندگان در “دیدن” این شکل از حروف است.

عنوان عنوان دقیق در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله Cellدستگاه با این نسخهها کار با پرش چشم و رله اطلاعات بصری را از دوربین مستقیم به الکترودهای کاشته شده در مغز است.

آن را یک گام به سمت “بصری مصنوعی” است که اجازه می دهد نابینایان به طور کامل دوباره بینایی — هر چند جمله یک دستگاه است که به احتمال زیاد هنوز هم بسیاری از سال است.

اما آنچه محققان ایجاد کرده است با این وجود قابل توجه: شرکت کنندگان قادر به “دیدن” به تشریح اشکال با تشکر از پیچیده توالی پالس های الکتریکی فرستاده شده به مغز خود را.

“هنگامی که ما با استفاده از تحریک الکتریکی به صورت پویا ردیابی نامه ها به طور مستقیم بر روی مغز بیماران آنها قادر به “دیدن” این نامه در نظر گرفته شده و اشکال می تواند به درستی شناسایی مختلف نامه” نویسنده ارشد دانیل Yoshor از کالج پزشکی بیلور در هوستون در بیانیه ای گفت. “آنها توضیح داده شده دیدن درخشان نقاط یا خطوط تشکیل حروف مانند skywriting.”

این دستگاه جدید از قبلی متفاوت بصری ایدز که درمان هر الکترود مانند یک صفحه.

“به جای تلاش برای ساخت اشکال از نقاط مختلف از نور ما ترسیم خطوط” اولین نویسنده مایکل Beauchamp استاد در کالج پزشکی بیلور در هوستون در بیانیه ای گفت:.

“الهام بخش ما برای این بود که این ایده از ردیابی یک نامه در کف دست کسی را,” Beauchamp اضافه شده است.

این دستگاه می تواند تأثیر عمده ای بر زندگی نابینایان و در دید مشکل.

“توانایی تشخیص شکل از یک عضو خانواده یا اجازه می دهد تا مستقل تر ناوبری خواهد بود فوق العاده پیشرفته برای بسیاری از بیماران مبتلا به کور” Yoshor گفت Live علم.

اما توسعه این دستگاه هنوز در مراحل اولیه به عنوان مغز بسیار پیچیده ارگان.

“قشر بینایی اولیه که در آن الکترود کاشته شد شامل یک و نیم میلیارد نورون” Beauchamp در بیانیه ای گفت:. “در این مطالعه ما تحریک شده تنها بخش کوچکی از این سلول های عصبی با تعداد انگشت شماری از الکترود.”

بنابراین “یک گام مهم بعدی خواهد بود برای کار با neuroengineers به توسعه آرایه الکترود با هزاران نفر از الکترودهای ما اجازه می دهد برای تحریک بیشتر, دقیقا,” او اضافه شده است. “همراه با سخت افزار جدید و بهبود تحریک الگوریتم را کمک به تحقق بخشیدن به رویای مفید ارائه اطلاعات بصری را به افراد نابینا.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de