مغز مدار می تواند در ایجاد میل به چیزهای که لطمه می زند

تحریک مغز مدارات مربوط به اعتیاد ایجاد می خواسته قوی حتی برای چیزی که به آن لطمه می زند, با توجه به یک مطالعه جدید با موش.

محققان با استفاده از یک لیزر برای تحریک سلول های عصبی در موش آمیگدال مغز منطقه است که به تولید پاسخ های عاطفی—برای ایجاد تمایلات شدید با تمرکز بر اهداف خاص.

این اهداف به صورت های مختلف موش بودند یا شکر کوکائین و یا حتی یک شی دردناک به لمس هر زوج با مختصر تحریک آمیگدال. اعتیاد آور-نوع میل بود به همان اندازه قوی است که آیا هدف بود دوست داشت یا دوست نداشت محققان دریافتند.

درد-هدف گروه از موش بود آمیگدال لیزر excitations زوج داوطلبانه با برخورد یک شی است که به یک شوک الکتریکی هر زمان که لمس (یک بی حرکت میله چسبیده از یک دیوار). پس از تعدادی از مغز فعال سازی و شوک جفت این موش آمد به اضطرارا به دنبال هیجانی, میله, بالا رفتن بیش از یک مانع برای رسیدن و لمس آن را بارها و بارها و موضوع خود را به شوک بارها و بارها.

گروه های مختلف موش انتخاب بین شکر و کوکائین به نظر می رسید “معتاد” به شکر پس از آمیگدال لیزر فعالانه شد زوج با درآمد شکر. آن دسته از موش ها تک تحولات را دنبال قند و نادیده گرفته شانس خود را برای کسب وریدی کوکائین است.

یک گروه سوم با توجه به همان قند-کوکائین انتخاب به نظر می رسید “معتاد” به کوکائین پس از آمیگدال لیزر فعال شد زوج با درآمد کوکائین است. کسانی که دنبال موش تنها کوکائین در حالی که نادیده گرفتن شکر.

آمیگدال لیزر فعالانه خود را نمی شد به خصوص با ارزش است و حتی می تواند افزایش ترس در برخی از شرایط دیگر نشان دادن آن عاطفی انعطاف پذیری. آمیگدال فعال بود همراه با شکر/کوکائین/شوک هدف به منظور ایجاد قوی خواسته های این مطالعه نشان می دهد.

“در هر یک از تمایل گروه آمیگدال استخدام اضافی اعتیاد مربوط به مغز مدار برای ایجاد یک قوی و دقت متمرکز تمایل برای آن زوج هدف که آیا این هدف به خودی خود لذت بخش بود یا دردناک می گوید:” کنت Berridge, یک استاد روانشناسی در دانشگاه میشیگان است.

این یافته ها نشان می دهد که چگونه مغز مدار می تواند در ایجاد اعتیاد آور مانند واره خواسته برای اهداف خاص, حتی در صورت عدم وجود هر گونه لذت است.

نتایج همچنین کمک به نشان می دهد که چگونه عاطفی مغز سیستم می تواند در شرایط خاص انعطاف پذیری سوئیچ بین تولید مخالف انگیزه میل و ترس می گوید منجر نویسنده شلی Warlow یک همکار فوق دکترا در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

برای انسان با اعتیاد, نتایج کمک به درک و چرا از آن است که همیشه لازم برای لذت بردن از چیزی که آنها به شدت تمایل, محققان می گویند.

این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de