مغز و رفتار و مشکلات به دنبال Zika در نوزاد میمون

Zika عفونت ویروس بلافاصله پس از تولد منجر به طولانی مدت مغز و مشکلات رفتاری با توجه به تحقیقات با میمون رزوس.

مغز و مشکلات رفتاری شامل مداوم socioemotional شناختی و حرکتی کسری و همچنین اختلال در ساختار مغز و عملکرد است.

بیش از 85 کشور و سرزمین را گزارش کرده اند شواهدی از پشه به دست آورد Zika عفونت ویروس است که برای آن هیچ درمانی وجود دارد یا داروها برای درمان آن است. Zika ویروس ها و پشه ها است که انتقال آن نشده اند از بین بروند پس از انتقال باقی مانده است یک خطر است.

“محققان نشان داده اند که آسیب های ویرانگر Zika ویروس باعث می شود به یک جنین, اما ما تا به حال سوالات در مورد آنچه اتفاق می افتد به در حال توسعه مغز یک کودک خردسال که آلوده توسط Zika می گوید:” رهبری محقق ان Chahroudi وابسته دانشمند در بخش میکروبیولوژی و ایمونولوژی در Yerkes ملی پستانداران مرکز تحقیقات و استادیار اطفال در بخش اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی.

“ما خلبان مطالعه در پستانداران غیرانسان را فراهم می کند سرنخ است که Zika عفونت ویروس در اوایل دوره پس از زایمان می تواند طولانی مدت تاثیر بر مغز چگونه توسعه و کار می کند و چگونه این سناریو پتانسیل تاثیر رفتار کودک,” Chahroudi همچنان ادامه دارد.

تغییرات تکاملی

مطالعه منتشر شده در طبیعت ارتباطاتو به دنبال آن چهار نوزاد میمون رزوس برای یک سال پس از Zika عفونت ویروس در یک ماه سن. مطالعه rhesus monkey تا سن یک ترجمه را به معادل آن از چهار به پنج سال سن انسان.

محققان دریافتند پس از زایمان Zika عفونت ویروس منجر به اختلال در عملکرد حافظه تغییرات قابل توجهی در رفتار از جمله کاهش تعاملات اجتماعی و افزایش واکنش های احساسی و برخی از حرکتی کسری. این تغییرات مکاتبه با ساختاری و عملکردی مغز تغییرات محققان دریافتند در اسکن MRI—یافته ها نشان می دهد که در دراز مدت عوارض عصبی.

“یافته های ما نشان می دهد تکاملی تغییرات شناسایی شده در سه و شش ماه سن مداوم می گوید:” اولین نویسنده جسیکا Raper, تحقیق دستیار استاد در Yerkes. “این مهم است زیرا آن را می دهد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یک درک بهتر از عوارض احتمالی Zika فراتر از عفونت در دوران بارداری و به سال اول زندگی” او همچنان ادامه دارد.

آنچه در مورد مغز انسان ؟

با توجه به شباهت بین انسان و غیرانسان پستانداران مغز توسعه rhesus monkey فراهم می کند مهمی مدل انتقالی برای درک تاثیر عفونت ویروسی در مغز انسان است. در حالی که نوزاد مغز تمدید دوره توسعه است که ممکن است تسهیل درمان اولیه پس از آسیب مغزی در جریان مطالعه نشان داد مداوم تغییرات در رشد مغز و عملکرد به عنوان یک نتیجه از اوایل بعد از تولد Zika عفونت با ویروس.

این پژوهش بخشی از یک برنامه آزمایشی در Yerkes. این برنامه در خدمت به تولید اولیه proof-of-concept داده است که مطالعات آینده اطلاع رسانی خواهد شد. “نتایج ما روشن نتایج بالقوه انسان نوزادان آلوده با Zika ویروس پس از تولد و ارائه یک پلت فرم برای آزمایش درمان برای کاهش طولانی مدت عصبی عواقب Zika عفونت می گوید:” Chahroudi. “تیم تحقیقات ما را تشویق می کند مطالعات آینده به درک تاثیر اولیه پس از زایمان Zika عفونت در مراحل بعدی زندگی از دوران نوجوانی به بزرگسالی است.”

مشترک تیم تحقیقاتی شامل محققان از Yerkes و اموری Howard دانشگاه UNC چپل هیل.

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de