BPA-free پلاستیک هنوز هم ممکن است امن

BPA-free پلاستیکی بی خطر است ؟ یافته های جدید با موش ها نشان می دهد که جایگزین شیمی BPS می تواند فقط به عنوان مضر است.

برای چندین دهه دانشمندان را مورد مطالعه قرار BPA گسترده در مدل های حیوانی با نتایج نشان می دهد این ماده شیمیایی نقش مهمی در اوایل بارداری از دست دادن جفت بیماری های مختلف و منفی در سلامت پس از تولد. به عنوان این اثرات سوء بهداشتی تبدیل شده اند بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده شرکت ها تبدیل شده اند به استفاده از جایگزین مواد شیمیایی به منظور توسعه محصولات پلاستیکی—یعنی آب بطری و ظروف غذا—و اغلب آنها را برچسب زدن “BPA رایگان.”

این جایگزین های شیمیایی مانند بیسفنول S (BPS) هنوز هم امن نیست برای مردم را به استفاده از, هشدار دانشگاه میسوری دانشمند Cheryl روزنفلد.

یافته های منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومنشان می دهد که BPS عبور از مادر به فرزندان.

پلاستیک بدون BPA می تواند به معنای BPS

در این مطالعه روزنفلد و همکاران او با تمرکز بر اثرات BPS در یک موش را در جفت. جفت به عنوان یک رکورد تاریخی آنچه که یک کودک متولد نشده در حالی که چهره در رحم او توضیح می دهد. همچنین می توانید انتقال هر چه مادر ممکن است در معرض در خون او را مانند مواد شیمیایی مضر به حال کودک است.

“مواد شیمیایی مصنوعی مانند BPS می تواند نفوذ از طریق مادری جفت بنابراین هر آنچه که در گردش خون مادر به راحتی می توان به کودک در حال توسعه می گوید:” روزنفلد استاد علوم پزشکی در دانشکده دامپزشکی محقق در پیوند زندگی مرکز علوم و تحقیقات عضو هیات علمی برای Thompson مرکز اوتیسم و اختلالات عصبی رفتاری.

“این ماوس مدل بهترین مدل ما در حال حاضر برای شبیه سازی اثرات احتمالی BPS بشر در طول دوران بارداری به دلیل جفت دارای یک ساختار مشابه در هر دو موش و انسان است.”

سروتونین و مغز جنين

جفت به عنوان یک منبع اصلی سروتونین برای جنین رشد مغز در موش و انسان می افزاید روزنفلد. سروتونین در حالی که معمولا همراه با احساس شادی طبیعی شیمیایی است که می تواند یک فرد تاثیر می گذارد توابع از جمله احساسات خود و فعالیت های فیزیکی مانند خواب خوردن و هضم مواد غذایی است.

“جفت در پاسخ به هر دو مواد شیمیایی طبیعی و همچنین مصنوعی مواد شیمیایی که بدن سوء تعبیر به عنوان مواد شیمیایی طبیعی است اما بدن نمی کند باید توانایی برای کاهش اثرات مضر از جمله صنعتی ساخته شده از مواد شیمیایی” روزنفلد می گوید. “از همه مهمتر این مواد شیمیایی باید توانایی پایین تر جفت را تولید سروتونین. کاهش سطح سروتونین می تواند سازش جنین رشد مغز چون در طول این زمان بحرانی در توسعه مغز متکی جفت برای تولید سروتونین است. در نتیجه رشد و نمو قرار گرفتن در معرض BPA یا حتی آن را جایگزین BPS می تواند منجر به دیرینه بهداشت عواقب.”

روزنفلد پژوهش یک مثال از اوایل گام در پزشکی ترجمه یا تحقیق که با هدف بهبود سلامت انسان با تعیین ارتباط علوم دامی اکتشافات به مردم است.

نویسندگان این مطالعه از دانشگاه میسوری دانشگاه ایالتی آیووا و دانشگاه فلوریدا است.

کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت و سلامت موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست و یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی. این مطالب صرفا به عهده نویسندگان بوده و لزوما نمایندگی رسمی دیدگاه های سازمان های مالی است.

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im