BP وعده برای رفتن کربن خنثی–چگونه باقی می ماند یک سوال باز

اگر انگلیسی ها غول نفتی BP PLC بودند یک کشور آن تولید گازهای گلخانه ای را تقریبا برابر کسانی که از استرالیا.

بنابراین زمانی که به تازگی نصب شده BP مدیر عامل برنارد Looney گفت: مخاطبان در لندن روز شنبه که شرکت او سعی خواهد کرد برای از بین بردن و یا جبران آن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 — حدود 415 میلیون تن متریک — آن مشخص شده یک لحظه مهم در جهان را تلاش برای اهلی انتشار سیاره-گرمایش گاز. Looney ارائه جزئیات برای چه BP برنامه ریزی برای پاسخگویی به آن هدف است. کسانی که او وعده داده شده خواهد آمد در ماه سپتامبر.

اعلام شد با این حال قابل توجه است. Looney گفت: این شرکت همچنان به تولید سوخت های فسیلی و به آینده اما در سطوح پایین تر از گذشته است. این شرکت نه تنها به دنبال از بین بردن گازهای گلخانه ای مرتبط با عملیات خود را, اما آن دسته از مشتریان خود که مصرف نفت و گاز تولید شده توسط BP. (مصرف کننده گازهای همراه با نفت و گاز خریداری شده توسط BP برای پالایش و یا پتروشیمی را شامل می شوند نیست در تعهد است.)

و Looney متعهد به “وضع قانون” در شرکت های لابی و تلاش های روابط عمومی. BP را خارج از انجمن های صنفی که پشتیبانی نمی کند سیاست آب و هوا. کشور مدیران لابی گری برای تغییر در سیاست که در آن آنها خواهد شد در حال حاضر نیاز به بررسی در با BP ستاد به مطمئن شوید که آنها منعکس کننده BP حمایت قوی تر در آب و هوا سیاست.

“ما می خواهیم برای تغییر به دلیل آن را درست برای جهان و این یک فرصت کسب و کار فوق العاده ای برای BP” Looney گفت: مخاطبان از روزنامه نگاران BP سهامداران و کارکنان.

این رویداد می تواند کشیده شده است از یک صحنه در دره سیلیکون. Looney لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار با کراوات, بالای صفحه, دکمه پیراهن خود را لغو کرد صحبت در یک مرحله قبل از دو تلویزیون بزرگ مانیتور. او معرفی شده توسط یک شعار آب و هوا معترضان CNBC شخصیت جیم کرامر سوژه متحرک از روبرو سوخت های فسیلی و newscasters گزارش در بلکراک Inc.’s قصد دارد به پایداری مرکزی به غول دارایی مدیر استراتژی های سرمایه گذاری.

در حدود سه ساعت است که به دنبال Looney مجموعه ای را برای متقاعد کردن منتقدان خود را که فشار خون است که صادقانه در آن آغوش را تغییر دهید.

“واقعیت این است که ما دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک منبع مشکل و ما هنوز یک مانع برای حل آن است. در اولین روز هفته گذشته معترضان تعطیل مقر ما … و آنها تنها کسانی هستند که معتقدند ما با جامعه است. برخی از سرمایه گذاران را به عنوان به خوبی و برخی از کارکنان ما نیز — که یک مکان ناراحت کننده باشد,” او گفت:. “من می خواهم برای روشن است که من آن را دریافت کنید. جهان دارای کربن بودجه آن است که محدود آن در حال اجرا است و ما نیاز به یک انتقال سریع به خالص صفر است.”

متعهد به رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای در حال رشد است مد زودگذر در کسب و کار انرژی. Dominion انرژی, Inc. شد 17 ابزار در ایالات متحده اعلام net-صفر تعهد در اوایل این هفته (Energywireفوریه. 12).

شرکت های نفت و گاز در حال حاضر به این عمل می کنند.

Royal Dutch Shell PLC و مجموع SA قول داده اند که به پاره کردن تولید گازهای گلخانه ای اما نه از بین بردن آنها را به طور کامل. رپسول SA, اسپانیایی نفت عمده متعهد شده است برای رفتن net zero, هر چند آن را به طور قابل توجهی کوچکتر از BP (Climatewireدسامبر. 5, 2019).

مایک تابوت یک تحلیلگر که آهنگ های صنعت نفت در کربن ردیاب گفت: BP اعلام شده شامل یک عدد کوچک اما به طور بالقوه معنادار مقررات. که در آن رقبای خود را متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای شدت BP خواستار کاهش مطلق تولید گازهای گلخانه ای. در همان زمان آن را متعهد به کاهش کربن شدت از محصولات خود را با 50 درصد توسط midcentury. این شرکت گفت: این امر تعداد تولید گازهای گلخانه ای در حقوق صاحبان سهام بر اساس گسترش آن CO2 حسابداری به نفت زمینه های که در آن شرکت دارای سهام مالی است اما نه به این اپراتور است.

“به نظر می رسد مثبت تر ممکن است انتظار می رود گفت:” تابوت. “BP به نظر می رسد که leapfrogged کل و پوسته است.”

سوال هنوز هم وجود دارد. بر خلاف رپسول BP را شامل نمی شود موقت انتشار اهداف برای کمک به راهنمای کوتاه مدت تلاش. در یک پرسش و پاسخ جلسه Looney خواسته شد در مورد چه مقدار سرمایه شرکت را صرف در تولید نفت و گاز از یک سو و کم کربن سرمایه گذاری های دیگر. و او پرسید: اگر BP به دنبال آن کم کربن اهداف در هزینه خود را در طول تاریخ سخاوتمندانه سود سهام.

Looney گفت که اولویت بندی هر دو. این شرکت نیاز به تغییر او گفت: اما برای انجام آن باید باقی می ماند مالی قوی است.

“بنابراین آن را مانند وجود دارد برخی از عظیم جنگ است. آن است که در بسیاری از آنها یکدیگر را تقویت و این که چگونه ما بهره مند خواهد شد,” او گفت:.

کسانی که در سوال آمده به صنعت نفت و گاز در تلاش برای نگه داشتن سر خود را بالای آب در میان تورنت تولید نفت خام. کنگره جهانی خروجی رانده است قیمت پایین و خورده به شرکت های سود. BP در میان divesture کمپین با هدف جلوگيري از ترازنامه است.

روز شنبه اعلام منعکس کننده رشد, زیست محیطی, اجتماعی و حکومت (ESG) فشار شرکت نفت روبرو هستند از فعالان و سرمایه گذاران گفت: باب Brackett, یک تحلیلگر نفت در Sanford C. Bernstein. سرمایه گذاران نهادی خاص به دنبال شرکت برای طلسم کردن برنامه های خود را برای پرداختن به نگرانی های زیست محیطی. ترسیم یک شبکه-صفر تعهد باز درب برای ESG سرمایه گذاری در شرکت, او گفت:.

که در آن فشار خون را فراتر از نفت کمپین petered از یک دهه پیش “آن را احساس می کند مانند جامعه می خواهد آن را بیشتر از این زمان” Brackett گفت. “سرمایه گذاران نهادی در حال حاضر آن را به من بدهید.”

Daniel Klein سر از برنامه ریزی سناریو در S&P جهانی Platts تکرار شدند. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای شک و تردید از بزرگ سرمایه-پروژه های شدید از ilk BP به طور سنتی پیشگام. طولانی نتیجه نهایی زمان منجر به نگرانی در مورد رشته دارایی های, او گفت:.

در همان زمان BP حرکت نمی کند بیش از حد به سرعت به کنار گذاشتن نفت و گاز عملیات بدون به خطر انداختن منابع مالی خود را.

“من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای مدیریت انتظارات سهامداران که سود سهام را قوی باقی می ماند. این چیزی است که بسیاری از سرمایه گذاران در این فضا به دنبال” کلاین گفت. “اما بسیاری از سرمایه گذاران نیز به دنبال ESG نمرات و تغییرات آب و هوایی خطر است. آن است که یک عمل تعادل بین این دو نگرانی است.”

تعهد به یک تراز لابی BP تلاش هستند شاید مهم ترین جنبه شنبه اعلام.

Arvind Ravikumar یک استاد که مطالعات صنعت نفت و گاز در هریسبورگ دانشگاه گفت: افزایش چشم انداز برای آینده آب و هوا قانون در واشنگتن است. برخی از نشانه هایی از تغییر در حال حاضر قابل تشخیص است. در اوایل این سال BP اعلام کرد که حمایت از تلاش برای اجرای مالیات بر کربن در واشنگتن و دو سال پس از آن را صرف $13 میلیون به شکست یک پیشنهاد مشابه در انتخابات (Climatewireآذر. 29).

و در عین حال هنوز هم وجود دارد دلیلی برای شک و تردید. فقط در ماه گذشته گاردین گزارش داد این شرکت کمک کرد تا لابی برای تغییرات زیست محیطی ملی و سیاست عمل به منظور تسهیل در توسعه انرژی.

“این است که در حال حاضر تبدیل به مد روز برای این قطره چکان به اعلام کاهش انتشار آلاینده ها و یا برای رفتن به شبکه صفر” Ravikumar گفت. “فوق العاده است. این یک چیز به اعلام جاه طلبی خود و اهداف برای رسیدن به خالص صفر است و دیگری برای رسیدن به خالص صفر است.”

او افزود: “ما شاهد بسیاری از اطلاعیه ها در طول دهه گذشته اما هیچ کدام از ترجمه به معنی آب و هوا عمل است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im