بوستون دینامیک ربات سگ در حال رفتن به کار بر روی یک دکل نفت

منطقه خطر

سکوهای نفتی می تواند فوق العاده خطرناک, ساخت سازه یک هدف ایده آل برای اتوماسیون.

به این منظور تولید کننده نفت Aker BP و هوش مصنوعی نرم افزار شرکت Cognite اعلام کرده اند برنامه ای برای تست چندین روبات ها و هواپیماهای بدون سرنشین در Aker BP Skarv نصب و راه اندازی در نروژی دریای این سال — از جمله بوستون دینامیک ربات محبوب سگ نقطه.

دریا Pup

Aker BP و Cognite در حال حاضر قرار دادن نقطه به آزمون شبیه سازی شده نفت و گاز در محیط های با توجه به آزادی مطبوعات.

در حال حاضر آنها در حال رفتن به آزمون چگونه نقطه کند گشت Skarv نصب آن را اجرا خواهد کرد و بازرسی های تولید گزارش و جستجو برای هیدروکربن نشت بلومبرگ گزارش.

“چشم انداز ما این است که به digitalize تمام عملیات ما از گهواره تا قبر به منظور افزایش بهره وری, افزایش کیفیت و بهبود ایمنی کارکنان” Aker BP مدیر عامل شرکت کارل جانی Hersvik گفت: در آزادی مطبوعات. “بررسی پتانسیل رباتیک دریایی زیر بنای دیجیتال ما سفر.”

کار مانند یک سگ

نفت دکل فرفره نمی تواند نقطه اول استقرار در “دنیای واقعی.”

در 2019, پلیس ایالت ماساچوست اجاره یک نقطه از بوستون دینامیک برای تست این ربات توانایی کار در کنار ماموران پلیس با یک حرکت که برخی را دیدم به عنوان یک گام به سمت خشونت آمیز استفاده از روبات ها علیه انسان است.

این به تازگی اعلام کرد پروژه نقطه به نظر نمی رسد آماده به علت هر انسان آسیب فیزیکی. در واقع, آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد به آنها را ذخیره کنید از آن — هر چند تجارت برای ایمنی که ممکن است شغل خود را.

ادامه مطلب: بوستون دینامیک ربات سگ می رود گشت در نروژی دکل نفت [عصر ایران]

بیشتر در نقطه ای: این رسمی: پلیس در حال تست کردن بوستون دینامیک ربات سگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im