بی حوصله گی در حال ارسال بر روی Infinite در مورد قرنطینه

بی حوصله گی در حال ارسال memes, رقص, و جوک در Infinite در مورد تجارب خود را از بودن قرنطینه در حال انجام شیوع کروناویروس با توجه به کسب و کار خودی. آن را جذاب — و گاهی غریب — نگاه پشت پرده در غیر این صورت وحشتناک واقعیت است.

بله مرگبار coronavirus باید تحت هیچ شرایطی به آرامی باید گرفته شود. اما نباید متوقف کردن این نوجوانان از داشتن برخی از سرگرم کننده در حالی که داشتن به ماندن در خانه از آنجایی که یکی از بهترین راه برای مطمئن شوید که شما در حال آلوده کردن دیگران به خصوص جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان.

برخی از مردم خود تحمیل قرنطينه پس از سفر خارج از کشور به مکان های که در آن ویروس شناخته شده است به گسترش است. دیگران انتخاب به در خانه باقی می ماند به عنوان یک اقدام احتیاطی روش.

در چین این وضعیت به نظر می رسد قابل ملاحظه ای بیشتر وخیم, با ده ها میلیون نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه.

شرکت های مانند توییتر نیز به شدت تشویق کارکنان خود را به کار از خانه در حالی که عمده تجارت نشان می دهد از جمله گوگل I/O و Facebook را F8 توسعه دهنده کنفرانس لغو شد به طور کامل.

آن را تیره و تار وضعیت اما در Infinite در حال ساخت بیشتر از آن. مکنزی Britt, قرنطینه به مدت شش روز پس از بازگشت به خانه به پاریس پس از سفر به رم شده است و مستند او تجربه بودن قرنطینه به عنوان کسب و کار خودی ،

@mackenziebrittroomies سفر به میلان و ونیز رفتم به رم, قرنطینه به مدت 2 هفته توسط مدرسه ما! ##ThisIsQuitting ##coronavirus ##قرنطینه ##تبادل نظر♬ Coronavirus چک – 7eer

مگان مونرو به گفته او Infinite حساب شده است در قرنطینه در ووهان چین, کانون شیوع بیش از 42 روز.

@prostageShare برخی از تجربه ##ووهان ##chinawuhan ##قرنطینه ##武汉加油 ##coronavirus ##新型冠状病毒♬ صدای اصلی – prostage

به جای ارسال الگوهای رفتاری و رقص, Monroe تصمیم به اطلاع رسانی عمومی از واقعیت های قرنطینه بودن در یک شهر چینی. و با موفقیت های مناسب و معقول: او ویدئوها شده اند garnering او ده ها هزار نفر از نمایش ها.

دیگران را انتخاب کرده اند به استدلال می کنند که خود در قرنطینه است و نه دلیلی برای وحشت — اما نه بهانه ای برای گرفتن Netflix بر روی نیمکت در حالی که خوردن چیپس.

@گایا.pennisiTrue داستان 😬🙄 ##coronavirus ##xyzbca ##برای ##prtoi ##قرنطینه ##swizerland ##ویروسی ##foru ##toys ##خطرناک♬ پرنیان برای این سال – josephiv_

آسیایی, Infinite ستاره نیز در بر داشت موفقیت بزرگ ارسال عکس ها و فیلم های خود را در مورد قرنطينه به عنوان South China Morning Post گزارش شده در ماه گذشته.

حتی دولت باید با استفاده از پلت فرم های ویدئویی. ویتنامی وزارت بهداشت منتشر شد PSA در فرم بسیار جذاب V-آهنگ پاپ به نام “حسادت Coronavirus” توضیح عمومی چگونه برای ایمن ماندن در طول شیوع بیماری است.

ویتنامی رقصنده Quang Đăng به سرعت تبدیل آهنگ به Infinite-آماده طراحی رقص به عنوان NPR گزارش که حتی HBO خود جان الیور انجام شده در طول پنج شنبه قسمت از “هفته گذشته امشب.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de