بمب خرناس سایبورگ ملخ? بمب خرناس سایبورگ ملخ.

سایبورگ ارگانیسم

دانشمندان بله در بر داشت یک راه برای تبدیل ملخ به مواد منفجره-خرناس سایبورگ با توجه به بررسی بودجه توسط نیروی دریایی ایالات متحده ، ایده این است که به “ربودن” حشرات’ باور نکردنی حس بویایی و نه از آینده با مصنوعی یک روش تشخیص از ابتدا.

مقاله ارسال شده به preprint بایگانی BioRxiv در اوایل این ماه توضیح می دهد که چگونه تیم از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس تبدیل unsuspecting حشرات به “biorobots” با گذاشتن الکترود به مغز خود را.

دفتر تحقیقات نیروی دریایی در ایالات متحده اعطا تیم $750,000 بازگشت در سال 2016 به انجام تحقیقات است.

ربودن حواس

با بررسی که نورون ها شلیک می شد هنگامی که مواد شیمیایی مختلف و بو تشخیص داده شد توسط اشکالات حواس آنها دریافتند که این سیگنال های ارائه شده “منحصر به فرد چند متغيره اثر انگشت” است که اجازه ملخ به تمایز بین مواد منفجره بخارات و غیر منفجره شیمیایی با توجه به این مقاله انتزاعی است.

با توجه به تیم, مقاله, این اولین بار یک سیستم بیولوژیکی استفاده می شود برای بو بود با موفقیت “ربوده شده به منظور توسعه یک سایبورگ شیمیایی سنجش رویکرد است.”

برای دریافت ملخ برای رفتن به جایی که این تیم می خواست آنها را به رفتن آنها قرار داده و آنها را در چرخ روبات است که می تواند محور در اطراف.

و ملخ بسیار ماهر در لکه های مواد منفجره است. در آن زمان آنها فقط “چند صد میلی ثانیه از قرار گرفتن در معرض” برای تشخیص مواد منفجره بخارات.

ادامه مطلب: بمب خرناس سایبورگ ملخ هم اکنون می توانید با موفقیت تشخیص مواد منفجره [OneZero]

بیشتر در سایبورگ حیوانات: “سایبورگ-مانند” کرم خاکی کنترل ریزتراشه با آن عضلات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im