بوئینگ Starliner تست پرواز تا به حال 2nd مهم موضوع نرم افزار ناسا پنل می یابد (گزارش)


بوئینگ اولین CST-100 Starliner سفینه فضایی بر روی زمین در White Sands Missile Range در نیومکزیکو در مدت کوتاهی پس از فرود در دسامبر. 22, 2019. (اعتبار تصویر: ناسا/Bill Ingalls)

بوئینگ است که با توجه به یکی دیگر از تست پرواز برای آن CST-100 Starliner تجاری خدمه فضاپیما نگرانی از ناسا ایمنی پنل مورد اولین پرواز خود را.

بوئینگ Starliner آمادگی راه اندازی شده در Dec. 20 اما قادر به حوض با ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل آن را به پایان رسید تا در مدار اشتباه. اما از نگرانی رو به رشد در حال حاضر دو نرم افزار مشکلاتی که کشف شد پس از پرواز کامل شد.

به تازگی فاش تایمر خطا در Dec. 20 پرواز تا به حال بالقوه منجر به “فاجعه بار” شکست ناسا هوافضا ایمنی پانل مشاوره گفت: در طول یک جلسه ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در روز پنج شنبه (Feb. 6) با توجه به SpaceNews.

مرتبط با: بوئینگ 1st Starliner تست پرواز در عکس

Starliner قرار است به صورت آماده به حمل انسان به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) بعد از آن در سال 2020 همراه با SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها. هر دو خودرو مواجه شده اند ویژگی های و برنامه تاخیر در سفر خود برای ارسال فضانوردان با خیال راحت به فضا است.

ناسا از این حملات هشدار داد در اواخر سال گذشته که این مشکلات می تواند منجر به کوچکتر خدمه ISS تا تجاری خدمه برنامه آماده برای رفتن. (دفتر گفت ناسا می توانید آدرس این کمبود با خرید کرسی های بیشتری در روسی سایوز وسایل نقلیه و یا گسترش معمولی شش ماه اقامت فضانوردان — که ناسا در حال حاضر دو بار انجام می شود به تازگی با فضانوردان کریستینا کخ و اندرو مورگان.)

تایمر خطا در Starliner کشف شد زمین کنترل در طول پرواز و اصلاح شود در حالی که این فضاپیما هنوز در بالاترین نقطهء کشتی اما عضو پانل پل هیل گفت: عواقب ناشی از خطا شده اند که قبر اگر آن رفته بود خسته شده اید.

“در حالی که این ناهنجاری اصلاح شد در پرواز اگر آن رفته بود داشت این امر منجر به اشتباه thruster اخراج و غیر قابل کنترل حرکت در طول [خدمات ماژول] جدایی برای deorbit با پتانسیل فاجعه بار فضاپیما شکست” هیل گفت: در این نشست است.

مرتبط: چگونه شانس بد خنثی تلاش برای به دست آوردن Starliner ، به سمت ایستگاه فضایی

یک هنرمند تصویرسازی از بوئینگ CST-100 Starliner فضاپیما در مدار. (اعتبار تصویر: بوئینگ)

پانل توصیه می شود بررسی بوئینگ نرم افزار و فرآیندهای تست به عنوان “مورد نیاز ورودی به صورت رسمی ناسا بررسی تعیین پرواز آمادگی برای هر کدام دیگری uncrewed تست پرواز و یا اقدام به طور مستقیم به یک crewed تست پرواز” و بوئینگ با صدور بیانیه ای در روز پنج شنبه (Feb. 6) و گفت که آن را پذیرفته است توصیه از پانل.

بوئینگ بیشتر گفت: در آن Starliner سایت که متعهد به ایمنی است که می تواند شامل رزرو دوم uncrewed Starliner تست پرواز قبل از اولین پرواز خود را با فضانوردان اگر ناسا به تصویب.

“بوئینگ است که به عنوان متعهد که همیشه به پرواز امن ماموریت تضمین و کمک به مشتریان خود را برآورده خدمه نیازهای حمل و نقل” شرکت گفت: متعهد به صرف $410 میلیون برای قرار دادن Starliner “در موقعیت به حمایت از یکی دیگر از پرواز باید که ماموریت تلقی می شود لازم است در حالی که محدود کردن برنامه تاثیر در آغاز به طور منظم Starliner خدمات ماموریت به ایستگاه فضایی.”

“اتهام در نظر گرفته شده است به پوشش نه تنها هزینه یکی دیگر از تست پرواز,” بوئینگ ادامه داد: “اما همچنین ناهنجاری بررسی و اقدام اصلاحی اجرای برنامه اختلال و کار های دیگر خارج از محدوده نرمال برنامه عملیاتی هزینه های پست-بارها [مداری تست پرواز].”

ناسا و بوئینگ موضوع را بیشتر رسانه به روز رسانی در طول تلفنی امروز (Feb. 7) در 3:30 p. m. EST (2030 به وقت تهران) و شما می توانید لحن در اینجا زندگی می کنند.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de