بوئینگ راه اندازی خواهد شد 2 uncrewed تست پرواز آن Starliner فضاپیما ناسا برای

بوئینگ را یکی دیگر از نرم افزار در یک uncrewed ملاقات با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

در دسامبر 2019 شرکت راه اندازی CST-100 Starliner کپسول به ISS در یک uncrewed تظاهرات ماموریت به نام پرواز مداری آزمون (بارها) که در نظر گرفته شده بود به نشان می دهد که این فضاپیما می تواند با خیال راحت حمل فضانوردان ناسا.

اما همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده: Starliner دچار قطعی با آن پردازنده سیستم زمان بندی کردم رشته در اشتباه مدار و به پایین آورده شد برای فرود ایمن پس از چرخش زمین های خود را برای دو روز.

مرتبط با: بوئینگ 1st Starliner تست پرواز در عکس

تجزیه و تحلیل از بارها داده پس از آن نشان داد چندین جدی مسائل مربوط به نرم افزار. هنوز هم آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا بوئینگ خواهد راه اندازی یکی دیگر بارها و یا ادامه به طور مستقیم به مرحله بعدی Starliner بررسی صلاحیت یک crewed تست پرواز به ISS است.

ما در حال حاضر ما پاسخ دهد.

“ما را انتخاب کرده اند به refly ما مداری تست پرواز برای نشان دادن کیفیت Starliner سیستم” بوئینگ نمایندگان اعلام کرد در بیانیه ای امروز (6 آوریل).

“پرواز دیگری uncrewed پرواز ما اجازه خواهد داد که برای تکمیل تمام تست پرواز اهداف و ارزیابی عملکرد دوم Starliner خودرو بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان” به آنها اضافه شده است. “ما خواهد شد و سپس اقدام به مسئولیت فوق العاده ای است و امتیاز از پرواز فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی.”

این بیانیه نشان نمی دهد هنگامی که دوم بارها را بلند کردن.

بوئینگ در حال برنامه ریزی برای این نتیجه از نظر مالی. این شرکت اعلام کرد در اواخر ماه ژانویه بود که آن را کنار گذاشته $410 میلیون در مورد آن تصمیم گرفته شد به refly بارها.

بوئینگ در حال توسعه شده است Starliner تحت یک سری از ناسا قرارداد. جدید ترین این یک $4.2 میلیارد دلار قرارداد امضا شده در سال 2014 را پوشش می دهد پایان کار توسعه و راه اندازی شش عملیاتی crewed ماموریت به ISS است.

SpaceX در حال کار بر روی خود فضانورد تاکسی یک کپسول به نام خدمه اژدها. ایلان شرکت دارای $2.6 میلیارد ناسا قرارداد نیز امضا شده در سال 2014 به خدمه اژدها و در حال اجرا و پرواز شش ماموریت به مدار آزمایشگاه.

خدمه اژدها aced آن نسخه بارها به نام Demo-1 در ماه مارس 2019. SpaceX در حال حاضر آماده سازی برای نسخه ی نمایشی-2 crewed تست پرواز که قرار است به بلند کردن در اواسط تا اواخر ماه مه.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>