آبی منبع باز جدید موتور موشک کارخانه در آلاباما

این موتور برای آبی منشاء این کاوشگر قمریاست که در حال توسعه برای چندین سال مورد آزمایش قرار خواهد شد ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال در میان یک محصول از موتورهای آینده از این شرکت با نام تجاری جدید موتور کارخانه در هانتسویل ،

موتور تسهیلات ساخت باز در هانتسویل, همچنین شناخته شده به عنوان “موشک شهر” در فوریه. 17. در علاوه بر این به بود-7 موتور استفاده می شود که در آبی مبدا را lunar lander کارخانه تولید خواهد بود-4 و-3U موتورهای همه از آن خواهد شد به آزمایش می شود ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال نیز در هانتسویل.

آبی منشاء هیجان زده است چگونه با این امکانات جدید و جدید تست خواهد پیشرفت خود را spaceflight قابلیت های. “در هسته هر پرتاب موفقیت آمیز خودرو برنامه در حال موتور است که قدرت این خودرو را به فضا” Blue Origin مدیر عامل باب اسمیت در بیانیه ای گفت. او ادامه داد: “این یک زمان هیجان انگیز برای آبی و شرکای ما در این کشور — که ما در این مسیر برای ارائه در وعده ما برای پایان دادن به وابستگی روسیه ساخته شده موتور است.”

مرتبط با: آبی منبع آبی ماه لندر: عکس تور

موتور از این مرکز همراه بود-7 را راه خود را به مرکز پروازهای فضایی مارشال.

اما در حالی که این موتور از امکانات جدید را آزمایش می شود در مارشال در آزمون پایه 4670 این بود-7 خواهد بود آزمایش در یک آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی (AFRL) تسهیلات در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا است. این “AFRL مرکز انتخاب شد به عنوان یک فرد کامل برای این بود-7 موتور رانش, امتیاز, اندازه فیزیکی موجود و قابلیت تست یک موتور فضا در خلاء” اریک Blumer, مدیر ارشد, برای بود-7 موتور در آبی منشاء گفت: Space.com در یک ایمیل.

Pictured left to right: Huntsville Chamber Board Chair Kevin Byrnes, Clayco CEO Bob Clark, Madison County Commission Chairman Dale Strong, U.S. Congressman Mo Brooks, Blue Origin CEO Bob Smith, U.S. Senator Doug Jones, U.S. Congressman Robert Aderholt, Huntsville Mayor Tommy Battle, Alabama Secretary of Commerce Greg Canfield, and Executive Director of Cummings Research Park Erin Koshut.

در تصویر از چپ به راست: Huntsville, اتاق, رئیس هیئت مدیره کوین Byrnes, Clayco مدیر عامل Bob Clark, Madison County رئیس کمیسیون دیل قوی کنگره ایالات متحده Mo بروکس, Blue Origin مدیر عامل باب اسمیت سناتور Doug Jones, کنگره ایالات متحده رابرت Aderholt, Huntsville, شهردار تامی نبرد آلاباما وزیر بازرگانی گرگ کنفیلد و مدیر اجرایی کامینگز تحقیقات پارک ارین Koshut. (اعتبار تصویر: آبی منبع)

این مرکز در حال حاضر دارای برخی از قابلیت های برای ایجاد یک “فضا-مانند” محیط زیست برای تست. “سایت آزمون 1-42 در ادواردز AFB [پایگاه نیروی هوایی] در حال حاضر می توانید تست موتورهای کوچک در یک “فضا-مانند” خلاء محیط زیست” Blumer گفت. اما این تسهیلات نیز در حال تغییر برای تست بود-7.

“عمده تسهیلات اصلاح بودجه توسط منبع آبی است که برای اضافه کردن هیدروژن مایع و اکسیژن مایع سوخت قابلیت,” او اضافه شده است.

هر چند تست بود-7 است که هدف اصلی از این ارتقاء به تازگی بهبود یافته تسهیلات نیز استفاده خواهد شد برای تست سایر قطعات سخت افزاری و موتورهای.

“آبی منشاء طرح ‘کول’ بخش هایی از این کاوشگر که رابط کاربری این بود-7 موتور به منظور کاهش خودرو ادغام خطرات و قطعات خودرو با موتور رابط همراه با موتور,” او گفت:. به عبارت دیگر برخی از قطعات است که خواهد شد مورد آزمایش در این مرکز غیر از این بود-7 خواهد بود بخش هایی از کاوشگر خود را خواهد کرد که با پیوستن به کاوشگر موتور.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im