نور آبی می تواند “بعدی مرزی’ در superbug مبارزه

یک نور جدید مبتنی بر سلاح می تواند کمک به مبارزه در برابر آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عوامل بیماری زا مانند MRSA محققان گزارش.

دانشمندان در حال قفل شده است و در بالا و مخاطرات مسابقه در برابر باکتری تکامل مسابقه در برابر دشمنان است که می تواند تخم ریزی یک نسل جدید در زمان کمتر از آن طول می کشد برای شستن یک بار از لباس های شسته شده.

گونه های جدید از آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عوامل بیماری زا ظهور سریع تر از ما می تواند به توسعه مواد مخدر به مبارزه با آنها و کارشناسان هشدار می دهند که ممکن است یک روز که طب مدرن به عنوان ما می دانیم آن است که در معرض خطر ویروسهای ما نمی تواند کشتن.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش می دهد که 2.8 میلیون مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت رخ می دهد در ایالات متحده هر سال در نتیجه 35,000 مرگ و میر.

مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوس یا MRSA, علل, بیش از نیمی از این مرگ و میر. این سویه از باکتری ها می توانند باعث شدید پوست و بافت نرم عفونت و سپسیس و پنومونی. در طول سال MRSA را توسعه داده است به چند دارو مقاومت به بسیاری از آنتی بیوتیک معمولی ساخت آن را دشوار است به درمان و درمان است.

اکنون محققان دریافته اند که با استفاده از تجزيه نوری می تواند به طور موقت تضعیف MRSA دفاعی به اندازه کافی به آن را آسیب پذیر دوباره به چندین کلاس از آنتی بیوتیک است. به عبارت دیگر شما نمی نیاز به پیشی جستن MRSA به ضرب و شتم آن. شما فقط نیاز به کرک آن زره است.

“ما درمان رمان زیرا به جای استفاده از مواد مخدر مبتنی بر رویکرد آن طول می کشد فیزیکی هدف در ساختار سلول خود می گوید:” جی-شین چنگ استاد مهندسی پزشکی و مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه بوستون و نویسنده ارشد این مطالعه در علوم پیشرفته.

99.9% کنی

دستیابی به موفقیت رو آغاز آن در سال 2017, وقتی که چنگ را در آزمایشگاه شروع به کاوش جدید نوری میکروسکوپ تکنیک های مطالعه استافيلوکوکوس اورئوس. آنها ضربه گیر. معلوم شد یک مولکول به نام staphyloxanthin (STX), امضای طلایی رنگدانه موجود در استافيلوکوکوس اورئوسبود در معرض ابتلا به سفید با نور آبی, ساخت آن را بیش از حد ناپایدار برای میکروسکوپ.

اما یکی دیگر از وحی به زودی اسیر خود را توجه: این بيرنگ سازی نوری را نابود کرده بود و اکثر از یک MRSA مستعمره. آن را طولانی چنگ به یاد می آورد قبل از اینکه تیم خود را تبدیل به یک مقدار بیشتر سوال مهم: “اگر ما bleach [MRSA طلایی رنگدانه] می تواند ما کشتن باکتری ها؟”

محققان کشف کردند که نور آبی فوتون catastrophically آسیب دیده باکتری غشای پاک کردن 90 درصد از MRSA سلول. این یک یافته های امیدوار کننده اما نه خانه اجرا شود.

به پایان کردن که گذشته 10 درصد دانشمندان سعی نوآورانه یکی-دو پانچ: استفاده از نور آبی نور کافتی به شکستن از هم جدا MRSA را به غشای سلولی و به دنبال آن یک دوز از پراکسید هیدروژن. ترکیبی درمان ریشه کن 99.9 درصد از MRSA مستعمره.

تقویت شده توسط این موفقیت چنگ تیم تنظیم مناظر خود را در یک و حتی بیشتر وسوسه انگیزی سوال: می تواند فتوتراپی کمک به احیای رایج استفاده از آنتی بیوتیک ها علیه MRSA? با آن سفت و سخت ساختار مولکولی, STX به طور معمول تقویت MRSA را در غشای سلول, ساخت باکتری اساسا نفوذ ناپذیر برای بسیاری از مواد مخدر.

محققان در زمان هدف در MRSA طلایی زره STX برای دیدن اگر بین بردن آن می تواند به بهبود باکتری های حساسیت به مواد مخدر. این زمان با استفاده از فتوتراپی و آنتی بیوتیک محققان حمله MRSA مستعمرات در ظروف آزمایشگاهی و موش.

برای چهار روز متوالی, محققان درمان در موش با MRSA عفونت های پوستی با 10 دقیقه از پالس نور و به دنبال آن است که با موضعی daptomycin یک آنتی بیوتیک که MRSA شناخته شده است به مقاوم است. نتیجه ؟ این درمان ترکیبی کشته و 95% باکتری است. بعد از درمان پوست آلوده به ظاهر سالم و تا به حال به طور قابل توجهی کمتر از تورم و قرمزی از قبل.

چنگ تیم نیز مشاهده شده است که درمان ترکیبی مهار MRSA توانایی به منظور توسعه مقاومت به آنتی بیوتیک. آنها دریافتند که به عنوان نور آبی دوز افزایش غلظت آنتی بیوتیک موضعی نیاز به کشتن MRSA کاهش یافته است.

فتوشيميايی: بدون درد و بی خطر

حتی بیشتر تشویق پالس نور آبی لیزر باعث آسیب به پوست یا بافتهای اطراف.

از آنجا که بدن انسان تولید نمی کند STX “ما می توانیم با استفاده از یک دوز بسیار پایین از لیزر است که به خوبی در زیر حد ایمنی برای پوست انسان می گوید:” منجر نویسنده Jie Hui, یک پژوهشگر فوق دکترا در چنگ آزمایشگاه. “این است که زیبایی این روش این است.” از یک بیمار چشم انداز, درمان بدون درد و بی خطر است.

اگر این درمان ترکیبی با این نسخهها کار بر روی پوست انسان—یک کارآزمایی بالینی بررسی درمانی اثربخشی در درمان MRSA-آلوده دیابتی زخم شد برنامه ریزی برای شروع این سال است اما در حال حاضر در حالت انتظار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس—آن را شکستن زمین جدید در بازیابی استفاده از آنتیبيوتيکهای رايج در مبارزه با MRSA.

در حالی که واضح ترین نرم افزار است که برای عفونت های پوستی و سوختگی ها و زخم های دیابتی امکانات فتوشيميايی پایان ندارد در سطح هوی می گوید.

“در آینده ما می توانید کشف چگونه به استفاده از این تکنولوژی در داخل بدن—عفونت گوش یا بینی یا دستگاه ادراری و حتی ریه ها یا خون” او می گوید. “با این حال برای این سایت ما نیاز به توسعه بیشتر تخصصی نور تحویل دستگاه ها و استراتژی.”

هر چند کار زیادی باقی مانده است یک چیز مسلم است Hui می گوید: “با استفاده از فوتون ها به مبارزه و مقاومت آنتی بيوتيکی قطعا مرز بعدی.”

موسسه ملی بهداشت و بنیاد ملی علوم تامین می شود ،

منبع: تینگ یو برای دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de