بلومبرگ استخدام Fyre متحرک مروج را به الگوهای رفتاری

چگونه شما انجام همکار بچه ها ؟

به عنوان ریاست جمهوری سال 2020 اولیه crescendoes ما دیده می شود یک برنامه فاجعه در آیووا و قانون جدید در نظر گرفته شده برای جلوگیری از سیاسی deepfakes. اما (به خوبی تامین می شود) مایکل بلومبرگ کمپین فقط در زمان آن رسانه های آنلاین جنگ به ارتفاعات جدید (یا پایین) — در قالب پرداخت الگوهای رفتاری از برخی از Instagram بالا مم حساب با توجه به نیویورک تایمز.

یکی Fyre-y کوفته

سابق شهر نیویورک شهردار در حال حاضر اجرای نسبتا نامتعارف دیجیتال کمپین از جمله بی دست و پا بستنی نقطه و عجیب و غریب اواسط بحث جیر از “کوفته مایک.” این آگهی جدید مدل دهید به مانند پیام های مستقیم به تصویر کشیدن بلومبرگ درخواست سازندگان برای ایجاد الگوهای رفتاری در مورد او.

کمپین کار از یک شرکت جدید مم 2020 که رهبری تشکیل شده است و برخی از puppetmasters در جری, رسانه های بهتر شناخته شده توسط این بحث Instagram account @fuckjerry یا شاید بیشتر infamously به عنوان یک پروموتر از فاجعه Fyre جشنواره در سال 2017. از این تاکتیک از اعمال نفوذ و تاثیر گذار حساب دقیقا چیزی بود که جری رسانه ها انجام داده بود در سال 2017, در نتیجه FTC در حال توسعه افشای قوانین در اطراف تاثیر گذار تبلیغات.

فراموش نکنید مم نیست

بیش از 18 حساب های محبوب با جمعی 60M پیروان به نظر می رسد درگیر در مبارزات با توجه به بار. با پوشش از دیگر رسانه ها و دولت در حساب های رسانه های اجتماعی تنها گرفتن عجیب و غریبتر آن را غیر منطقی به انتظار این بود و نه یک استثنا بلکه آغاز یک جدید طبیعی است.

یادداشت سردبیر 2/13/2020: این پست درست شده است تا منعکس کننده این واقعیت است که الگوی رفتاری 2020 متشکل از جری رسانه های کارکنان این شرکت در حال استفاده برای بلومبرگ مبارزات انتخاباتی.

ادامه مطلب: مایکل بلومبرگ انتخاباتی ناگهان قطره الگوهای رفتاری در همه جا [نیویورک تایمز]

بیشتر بر الگوهای رفتاری و سیاست: Instagram جعل احمق وزارت انرژی سر ریک پری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>