آزمایش خون می تواند به بهبود Coronavirus مبارزه — اگر آنها کار

در سراسر جهان, تیم های تحقیقاتی در حال تلاش برای توسعه یک آزمایش خون برای بیماری همه گیر کوروناویروس که ممکن است در نهایت جایگزین سواب بینی پزشکان استفاده از امروز.

اصلی بهبود (persian) است که آزمایش خون را بیش از سواب سیمی گزارش این است که آنها می خواهم که قادر به اندازه گیری یک بیمار پاسخ ایمنی است. بنابراین به جای اینکه محدود به نشان دادن اینکه آیا کسی آلوده شده است با COVID-19 یک آزمایش خون نیز می تواند قادر به تشخیص پزشکان در صورتی که بیمار در حال حاضر ساخته شده است تا آنتی بادی های لازم برای مبارزه با COVID-19 عفونت در آینده است.

به عنوان همه گیر پیشرفت دانستن اینکه آیا مردم را تبدیل به ایمنی خواهد شد یک عامل بسیار مهم برای قادر ساختن مردم به یک بار دیگر با خیال راحت جمع. آزمایش خون نیز به پزشکان و مقامات بهداشتی ایده بهتری از چگونگی شیوع بیماری های مختلف در حال گسترش است. بینی سواب گاهی اوقات می تواند بازگشت منفی کاذب اگر هر اداره آن اتفاق نمی افتد به mop یک نمونه که حاوی ویروس است.

اما وجود دارد یک مشکل کلیدی: تا کنون هیچ کس را توسعه داده است یک دقیق-به اندازه کافی آزمایش خون. مثلا سیمی گزارش می دهد که یکی از امیدوار کننده در آزمون خواهد آمد مثبت اگر آن را تشخیص SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 — اما همچنین انجام این کار برای شش سال دیگر نامربوط coronaviruses رندر نتیجه این مسئله.

“این شگفت انگیز است چگونه بسیاری از سرولوژيک سنجش در حال بیرون آمدن از چوب” Elitza Theel بالینی میکروب شناسی مدیر کلینیک مایو گفت: سیمی. “و همچنین مطمئن شوید که آنها نمی اشتباه تست مثبت برای بیماری های دیگر ما نیز اطمینان حاصل کرد که آنها در واقع تشخیص COVID-19.”

“یکی از چالش ها و تاخیر شده است فقط گرفتن کیت در به دلیل حمل و نقل ممنوعیت” Theel اضافه شده است. “وجود دارد نه بسیاری از پروازها اتفاق می افتد. ما در حال حاضر به دنبال در یک روش از ایالات متحده دو از اروپا و دو از چین است. وجود دارد نیاز به این بنابراین هنگامی که ما شناسایی یکی از ما فکر می کنم مناسب است, ما شروع به ارائه تست.”

آنچه هنوز مشخص نیست این است که این آزمون در نهایت آماده برای استقرار و Theel اعمال احتیاط در مقابل اعتقاد هر کسی که در حال حاضر توسعه یافته یکی فقط رتبهدهی نشده است. اما هنگامی که آنها او می گوید: آنها می تواند در خدمت به عنوان یک ابزار بسیار مهم برای بدانند هنگامی که آن را امن برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de