آزمایش خون تشخیص 26 سرطان های تشخیص داده نشده

یک مایع نمونه برداری و آزمون به راحتی می توانند تشخیص به عنوان بسیاری از 26 سرطان های تشخیص داده نشده با توجه به مطالعه از 9,900 زنان با هیچ مدرک یا سابقه سرطان.

این یافته ها نشان می دهد در این آزمون می تواند گنجانیده شده و به روال مراقبت های بالینی در ترکیب با روش غربالگری.

به طور کلی آزمایش خون تشخیص داده شده 26 سرطان ها در حالی که استاندارد غربالگری مانند ماموگرافی و یا کولونوسکوپی تشخیص داده اضافی 24 سرطان. با هم صفحه نمایش-تشخیص سرطان (کسانی که تشخیص داده یا از طریق آزمایش خون و یا استاندارد غربالگری), اختصاص بیش از نیمی از 96 سرطان تشخیص داده شده در طول دوره مطالعه.

تشخیصی PET-CT اغلب موضعی سرطان جدید تست شناسایی شده است. جراحان می تواند حذف 12 از سرطان آزمایش خون شناسایی شده است.

تشخیص زودرس سرطان

محققان در لودویگ مرکز در دانشگاه جانز هاپکینز کیمل سرطان مرکز توسعه یافته که آزمایش خون می گویند این مطالعه به نام تشخیص-یک (تشخیص سرطان قبل از آن از طریق انتخابی جهش مبتنی بر جمع آوری خون و تست) نشان دهنده اولین بار محققان با استفاده از هر مایع نمونه برداری آزمایش خون از نظر بالینی برای غربالگری سرطان در جمعیت بدون که قبلا تشخیص سرطان با هدف تشخیص و مداخله به طور خاص در درمان با هدف درمان سرطان است.

“این مطالعه نشان می دهد که یک multicancer آزمایش خون می تواند مکمل و افزودنی به استاندارد مراقبت غربالگری و ممکن است یک استراتژی خوب برای افزایش تشخیص زود هنگام سرطان می گوید:” آنه ماری لنون استاد پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز موقت مدیر بخش گوارش و کبد و سرب نویسنده این مقاله در علم.

این multicancer آزمایش خون تشخیص وجود سرطان ژن جهش در گردش DNA و خون از خاص سرطان پروتئین است. این تیم در اصل طراحی شده در این آزمون به نام تشخیص-آزمایش خون در سال 2016. آنها گزارش دادند یک نسخه پیشرفته تر از آزمون به نام CancerSEEK در علم در ژانویه 2018.

آنها همچنان به بهبود این آزمون مانند کسانی که گزارش شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در اوایل این سال است. آنها در آغاز تشخیص-مطالعه ساخت پیشرفت لنون می گوید.

“این تشخیص-مطالعه گنجانیده شده PET-CT imaging به ارائه تایید مستقل از وجود یک سرطان و دقیقا به ترجمه و بومی سازی آن سایت می گوید:” نویسنده ارشد Nickolas پاپادوپاولوس استاد سرطان شناسی و آسیب شناسی.

“برای مثال ما می تواند تشخیص سرطان ریه بگویید در کدام لوب که ریه سرطان واقع شده بود اندازه سرطان و اگر وجود دارد ضایعات متاستاتیک در حال حاضر. آزمایش خون به تنهایی قادر به ارائه این نوع از اطلاعات دقیق.”

در تشخیص یک مطالعه آزمایش خون و یک زیر PET-CT imaging ثابت 99.6% خاص برای سرطان است. محققان همچنین تایید کرد که جهش های ژنتیکی توسط آزمایش خون که منجر به مثبت شدن تست شد و در حال حاضر سرطان 100 ٪ از زمان.

“هدف اصلی ما بود برای نشان دادن قابلیت اطمینان و ایمنی—برای نشان دادن آزمایش خون می تواند منجر به تشخیص سرطان و بیماران به درمان با هدف درمان آنها می گوید:” کنت Kinzler استاد انکولوژی و مدیر شرکت لودویگ مرکز در دانشگاه جانز هاپکینز.

مزایای سرطان با آزمایش خون

محققان همچنین می خواستم به نشان می دهد که آزمایش خون می تواند یکپارچه با معمولی روشهای غربالگری برای تشخیص سرطان روده بزرگ, و تومورهای ریه.

پاپادوپاولوس می گوید آن را تشویق می کند که تشخیص مطالعه نشان داد ترکیب استاندارد مراقبت غربالگری با تست خون افزوده به نفع استاندارد مراقبت غربالگری برای این سه سرطان, انواع بهبود حساسیت از 47 درصد به 71 درصد.

آزمایش خون نیز مجاز تشخيص هفت دیگر انواع سرطان (لنفوم پیوست رحم تیروئید و کلیه و تخمدان و سرطان های ناشی از ناشناخته اولیه سایت) است که نمی توان به نمایش در حال حاضر با یک حساسیت 31 درصد.

“این بر ارزش خون مبتنی بر multicancer غربالگری که هر دو مکمل و افزودنی به استاندارد مراقبت غربالگری” پاپادوپاولوس می گوید.

‘قابل ملاحظه ای کاهش درد و رنج و مرگ’

محققان تنها انتخاب زنان برای تشخیص مطالعه به دلیل سرطان تخمدان یکی از سرطان های تست تشخیص—رخ می دهد تنها در زنان و محققان می خواستم به سازگار مقایسه.

از 10,006 بيماران در ابتدا ثبت نام کرده بین ماه های سپتامبر 2017 و ممکن است 2019, 9,911 مطالعه را به اتمام رساندند. از 95 نفر از مطالعه حذف شدند و 73 به طور داوطلبانه انصراف 12 تا به حال سابقه سرطان و 10 کامل نیست لازم بالینی بررسی.

چرا که شرکت کنندگان در مطالعه تمام اعضای یک مدیریت سیستم مراقبت های بهداشتی در همه حال دسترسی به استاندارد مراقبت غربالگری سرطان ارشاد از جمله توصیه هایی برای ماموگرافی برای تشخیص سرطان پستان و کولونوسکوپی برای تشخیص سرطان روده بزرگ است.

آزمایش خون در ابتدا شناسایی سرطان در 10 ارگان های مختلف: لنفوم (2) کولورکتال (2), آپاندیس (1) رحم (2) تیروئید (1) کلیه (1) ریه (9) سینه (1) تخمدان (6) و ناشناخته اولیه (1).

از همه مهمتر, 17 سرطان (65%) آزمایش خون برای اولین بار تشخیص داده شد و در مراحل اولیه تشخیص داده زمانی که سرطان هنوز موضعی یا منطقه ای به منطقه از آن نشات گرفته است. جراحان انجام 12 عمل جراحی به قصد درمان است. از 26 بیماران شناسایی شده توسط آزمایش خون, 12 باقی می ماند در بهبودی و هشت باقی می ماند در درمان و یا پایدار بیماری حدود نه ماه گذشته تشخیص است.

محققان برنامه ریزی برای ادامه به دنبال تمام 9,911 شرکت کنندگان از جمله کسانی که با مثبت و منفی نتایج آزمون به مدت پنج سال. این احتمال وجود دارد که سرطان های دیگر بیش از حد کوچک برای تصویربرداری تشخیص و یا آزمایش خون بوجود می آیند در این افراد است.

بررسی های محققان پس از انجام این مطالعه نشان داد که آزمایش خون نیست دلسرد شرکت کنندگان از درگیر شدن در استاندارد غربالگری. این نظرسنجی نشان داد رضایت بالا با مطالعه. به طور خاص در میان 6,874 شرکت کنندگان که تکمیل یک بررسی 12 ماه پس از ثبت نام تنها 0.3 درصد گزارش شده احساس آنها تصمیم اشتباه با شرکت در مطالعه.

شرکت کنندگان که دریافت درست مثبت و منفی درست نتایج آزمون و کسانی که مثبت کاذب یا منفی کاذب نتایج مشابه پاسخ داد. تنها 1 ٪ از پاسخ دهندگان گفته اند که نمی خواهم برای پیوستن به مشابه بعدی مطالعه است.

محققان می گویند که طرح مطالعات بیشتر منعکس کننده یک نسخه بهینه سازی شده از آزمایش خون.

“ما باور داریم که بیش از دو سوم از سرطان ها رخ می دهد که در آن ما در نهایت می تواند روی صفحه نمایش تشخیص داده شده یا توسط آزمایش خون یا استاندارد غربالگری قبل از آنها باعث علائم بیماری می گوید:” برت Vogelstein استاد انکولوژی. “چنین زودتر تشخیص ظرفیت به طور قابل ملاحظه ای کاهش درد و رنج و مرگ از بسیاری از انواع سرطان.”

این مارکوس بنیاد Lustgarten بنیاد سرطان لوزالمعده پژوهش ویرجینیا و DK لودویگ صندوق تحقیقات سرطان سل گلدمن سرطان لوزالمعده مرکز تحقیقات Susan Wojcicki و دنیس Troper این Rolfe سرطان لوزالمعده بنیاد کنراد R. Hilton, بنیاد جان تمپلتون بنیاد Burroughs خوش آمدید حرفه ای اعطای جایزه به دانشمندان پزشکی و موسسه ملی بهداشت تامین می شود ،

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>