جریان خون بهبود می یابند ممکن است قبل از عملکرد مغز پس از microstroke

افزایش جریان خون به مغز پس از یک microstroke معنا نیست که بخشی از مغز به بهبود است با توجه به یک مطالعه جدید با جوندگان. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

محققان با استفاده از پیشرفته عصبی نظارت بر فن آوری برای کشف قابل توجهی قطع ارتباط بین چه مدت طول می کشد تا جریان خون و عملکرد مغز را بهبود می یابند در منطقه یک microinfarct یک سکته مغزی کوچک در بافت کمتر از 1 میلیمتر در اندازه.

این مطالعه نشان می دهد “تلفظ neurovascular تفکیک رخ می دهد که بلافاصله پس از microstrokes می شود شدید ترین چند روز پس از آن طول می کشد به مزمن دوره و متفاوت با سطح ايسکمی” محققان نوشتن.

مطالعه در مدل جوندگان نشان داد بازسازی جریان خون در مغز رخ می دهد اول به دنبال ترمیم نورونی فعالیت الکتریکی. محققان مشاهده کردند که عصبی بازیابی می تواند هفته ها حتی به سکته مغزی کوچک و احتمالا دیگر برای بزرگتر سکته مغزی است.

مطالعه مورد نیاز ایمپلنت و ابزار دقیق طراحی شده برای نظارت بر هر دو جریان خون و فعالیت مغز را به طور همزمان در قبل ، حین و پس از شروع سکته مغزی است.

“این آغاز شده است با این دستگاه می گوید:” شبکه Luan استادیار مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه رایس قهوه ای دانشکده فنی و مهندسی که توسعه انعطاف پذیر عصبی الکترود با coauthor چونگ شیه در حالی که هر دو در دانشگاه تگزاس در آستین. “من بود که انتقال از آموزش دیده به عنوان یک ماده فیزیکدان به neuroengineering.

“به محض این که ما تا به حال الکترود من می خواستم به استفاده از آنها را به درک عملکرد مغز و اختلالات در یک دامنه است که دشوار بود به پروب با تکنولوژی های قبلی,” او می گوید. “الکترود بسیار انعطاف پذیر و مناسب به همراه با تصویربرداری نوری دقیقا در همان مناطق مغز.”

محققان ترکیب الکترود با نوری خطوط قادر به اندازه گیری جریان خون توسط ضبط لیزر لکه الگوهای. ترکیب اطلاعات جمع آوری شده برای زمانی که هشت هفته به محققان مقایسه دقیق بین جریان خون و فعالیت الکتریکی.

“سکته مغزی ما تمرکز بر روی آنقدر کوچک است که زمانی که آنها اتفاق می افتد, آن را بسیار سخت برای تشخیص آنها از رفتاری اقدامات” Luan می گوید. “ما نمی خواهد به راحتی ببینید اختلال در نقل و انتقال حیوانات به معنی حیوان می تواند از راه دور فقط خوب از وضع چشم انداز.

“مفاهیم در انسان مشابه هستند,” او می گوید. “این microinfarcts می تواند رخ دهد خود به خود به خصوص در سن جمعیت. چون آنها آنقدر کوچک, آن را مانند شما با داشتن یک سکته مغزی. شما متوجه خواهد شد که آن را در همه. اما از آن شده است طولانی فرض شده است که آن را مرتبط با دمانس عروقی.”

عصبی تاثیر فردی microstrokes است که تا حد زیادی ناشناخته Luan می گوید. “این چیزی است که انگیزه ما را برای راه اندازی یک سری از آزمایشات به واقعا به طور مستقیم اندازه گیری اثرات آن بسیار کوچک در مقیاس آسیب است.”

در حالی که مطالعه خواهد بود برای تکرار در انسان مفاهیم می تواند به بهبود تشخیص از بیمارانی که دچار microinfarcts.

“هستند بسیاری از شباهت ها در neurovascular جفت در مدل جوندگان و انسان,” او می گوید. “آنچه ما مشاهده در جوندگان به احتمال زیاد مشابه امضا در انسان, و من امیدوارم که می تواند استفاده برای پزشکان.”

“ما علاقه مند به دانستن نه فقط چگونه یک microinfarct خواهد تغییر فعالیت عصبی را, اما همچنین در مجموع آیا این اثر از چند microinfarcts رخ می دهد که در زمان های مختلف خواهد بود قوی تر و یا ضعیف تر از مجموع افراد” او می گوید.

این مقاله به نظر می رسد در علم پیشرفت. اضافی نویسندگان از دانشگاه تگزاس در آستین و برنج.

ملی قلب ریه و خون موسسه; موسسه ملی تصویربرداری پزشکی و مهندسی زیستی است; ولش بنیاد و Canadian Institutes of Health Research ارائه پشتیبانی های اضافی.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de