لخته شدن خون به طرز مرموزی به بسیاری از Coronavirus مشکلات

بنفش خارش و تورم پاها مسدود کاتتر و مرگ ناگهانی—لخته شدن خون بزرگ و کوچک در حال مکرر عوارض COVID-19 و محققان شروع به حل کردن چرا. برای هفته گزارش ریخت و در این بیماری اثرات در سراسر بدن هستند که بسیاری از آنها ناشی از لخته. “این مثل این است که یک طوفان از لخته شدن خون می گوید:” Behnood Bikdeli یک سال چهارم قلب و عروق همکار در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است. هر کسی با یک بیماری شدید است که در معرض خطر ابتلا به لخته شدن اما بيماران مبتلا به COVID-19 به نظر می رسد بیشتر مستعد ابتلا.

مطالعات از هلند و فرانسه نشان می دهد که لخته به نظر می رسد در 20 ٪ تا 30 ٪ از شدت بیمار COVID-19 بيمار. دانشمندان چند فرضیه محتمل برای توضیح این پدیده و آنها فقط شروع به راه اندازی مطالعات با هدف به دست آوردن بینش مکانیکی. اما با مرگ و میر افزایش آنها نیز تقلا برای تست لخته-مهار داروها.

دو whammy

لخته شدن خون ژله مانند توده ای از سلول ها و پروتئین ها هستند که مکانیسم بدن برای جلوگیری از خونریزی. برخی از محققان مشاهده لخته شدن خون به عنوان یکی از ویژگی های کلیدی از COVID-19. اما آن را فقط به حضور آنها است که دانشمندان گیج: این چگونه آنها را نشان می دهد. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد سخنرانی که کمی غیر معمول می گوید:” جیمز o’donnell, مدیر ایرلندی مرکز عروقی زیست شناسی در کالج سلطنتی جراحان در دوبلین.

رقیق کننده های خون اصلا قابل اعتماد جلوگیری از لخته شدن خون در افراد مبتلا به COVID-19 و افراد جوان در حال مرگ از سکته مغزی ناشی از انسداد در مغز است. و بسیاری از مردم در بیمارستان به شدت افزایش سطوح یک پروتئین به نام قطعه D-dimer که تولید شده است زمانی که یک لخته حل می شود. سطوح بالای D-dimer به نظر می رسد قدرتمند پیش بینی مرگ و مير در بيماران بستری مبتلا به کوروناویروس.

محققان همچنین مشاهده مینیاتوری لخته در بدن کوچکترین عروق. جفری لورنس یک haematologist در پزشکی ویل کرنل در نیویورک و همکارانش به بررسی ریه و پوست نمونه از سه نفر آلوده با COVID-19 و متوجه می شود که مویرگ ها گرفته شد با لخته است. گروه های دیگر از جمله یک تیم به رهبری توسط اودانل را گزارش کرده اند یافته های مشابه.

“این چیزی است که شما می خواهم انتظار برای دیدن کسی که فقط دارای یک عفونت شدید” او می گوید. “این است که واقعا بسیار جدید است.” این ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا برخی از مردم به شدت کم خون-اکسیژن قرائت و به همین دلیل تهویه مکانیکی اغلب کمک نمی کند. آن را یک “ضربه” می گوید: o’donnell. پنومونی کفش های چوبی کوچک کیسه در ریه ها با مایع یا چرک و microclots محدود کردن اکسیژن خون از طریق حرکت آنها را.

ویروسی اثرات

چرا این لخته شدن خون رخ می دهد این است که هنوز هم یک راز است. یک احتمال این است که SARS-CoV-2 است به طور مستقیم در حمله به سلول های اندوتلیال که رگ های خونی. سلول های اندوتلیال بندرگاه همان ACE2 گیرنده که این ویروس استفاده می کند به وارد ریه سلول. و شواهدی وجود دارد که سلول های اندوتلیال می تواند آلوده: محققان بیمارستان دانشگاه زوریخ در سوئیس و بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون, ماساچوست, مشاهده, SARS-Cov-2 در سلول های اندوتلیال در داخل بافت کليه. در افراد سالم خون در رگ است “بسیار هموار اندود لوله” پیتر می گوید: Liu افسر ارشد علمی در دانشگاه اتاوا قلب موسسه. پوشش به طور فعال متوقف می شود و از لخته تشکیل شده است. اما عفونت ویروسی می تواند آسیب به این سلولها باعث آنها را به بوسیله اسباب گردنده از پروتئین است که باعث روند.

این ویروس در اثر بر سیستم ایمنی بدن نیز می تواند تحت تاثیر قرار لخته شدن خون. در برخی از افراد COVID-19 دهید تا سلول های ایمنی به انتشار یک تورنت از سیگنال های شیمیایی که رمپ تا التهاب است که مربوط به انعقاد و لخته شدن خون را از طریق انواع مسیرهای. و این ویروس به نظر می رسد برای فعال کردن تکمیل سیستم دفاع مکانیزم که جرقه لخته شدن خون. لورنس گروه یافت, که, کوچک, مسدود شدن عروق ريه و بافت پوست از مردم با COVID-19 بودند نکردم با مکمل پروتئین است. تمام این سیستم های—مکمل التهاب انعقاد—مرتبط هستند می گوید: اگنس لی مدیر هماتولوژی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور کانادا. “در برخی از بیماران مبتلا به COVID همه از این سیستم به نوعی در دهیم.”

اما لی می افزاید که وجود دارد می تواند عوامل دیگر در بازی است که خاص به COVID-19. افراد مبتلا به این بیماری که تبدیل به بستری به طور معمول تعدادی از عوامل خطر ابتلا به لخته شدن خون. آنها ممکن است در افراد مسن و یا دارای اضافه وزن است و می تواند فشار خون بالا و یا دیابت است. آنها نشان می دهد تا با تب بالا و از آنجا که آنها به طور جدی بیمار احتمالا تثبيت شده است. آنها ممکن است ژنتیکی مستعد ابتلا به لخته شدن خون و یا مصرف داروهایی که خطر را افزایش می دهد. “این نوع مانند یک طوفان کامل” او می گوید.

مسابقه به روش های درمانی جدید

حتی به عنوان محققان شروع به باز کردن چگونه لخته شدن خون رخ می دهد در افراد مبتلا به COVID-19 آنها سرعت به آزمایش روش های درمانی جدید با هدف پیشگیری از حد لخته. رقیق کننده خون داروهای استاندارد مراقبت از بیماران در بخش مراقبت های واحد و کسانی که با COVID-19 مستثنی هستند. اما دوز یک موضوع بحث داغ. “سوال این است که در حال حاضر چگونه تهاجمی باید شما بود ؟ می گوید:” رابرت Flaumenhaft رئیس بخش هموستاز و ترومبوز در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در شهر نیویورک است. محققان از کوه سینا دانشکده پزشکی نیز در شهر نیویورک گزارش داد که بيماران مبتلا به COVID-19 در تهویه مکانیکی که دریافت رقیق کننده های خون, کاهش مرگ و میر نسبت به کسانی که نبودند درمان با آنها. اما این تیم نمی تواند رد کردن سایر توضیحات برای مشاهده و دوزهای بالای این داروها حمل خطرات.

در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک محققان در حال راه اندازی یک کارآزمایی بالینی مقایسه استاندارد لخته جلوگیری از دوز از رقیق کننده های خون با دوز بالاتر در افرادی که به شدت بیمار با COVID-19. مشابه آزمایش های برنامه ریزی شده برای کانادا و سوئیس. و دانشمندان در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی آغاز ثبت نام برای یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی حتی قوی تر لخته متلاشیکننده دارو به نام tissue plasminogen activator یا tPA. این مواد مخدر قوی تر است اما حمل خطرات جدی خونریزی از رقیق کننده های خون.

دانشمندان امیدوارند که این آزمایش و دیگران را با ارائه اطلاعات لازم برای کمک به پزشکان به درمان مشکل تصمیم گیری. لی نگرانی در مورد مقدار ‘ارتجاعی پزشکی’ اتفاق می افتد. “مردم در حال تغییر رویکرد درمانی در واکنش به محلی خود و تجربه شخصی” او می گوید. او را درک انگیزه “اما ما باید به یاد داشته باشید نکته اصلی این است که برای اولین بار انجام هیچ آسیبی”.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 8 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>