Blockchain خوب است برای بیش از رمزنگاری. این دوره به شما نشان می دهد چگونه به استفاده از آن

از هک کردن مغز ما با Neuralink به داشتن یک هوش مصنوعی انجام مشق شب ما, ما در حال زندگی بر روی لبه برش از برخی به طور جدی باور نکردنی تکنولوژی و نوآوری. اما اگر یکی از فن آوری است که هر کس باید نگه داشتن چشم و نزدیک در آن blockchain.

شانس هستند شما در حال حاضر تا حدودی آشنا با blockchain یا حداقل شنیده بیت کوین خود را شاید معروف ترین نرم افزار.

برای کسانی که نیاز به بازآموزی یک blockchain یک غیر متمرکز دیجیتال لجر است که می تواند مورد استفاده برای ضبط معاملات. این معروف ترین مورد استفاده برای cryptocurrency اما توسعه دهندگان در حال بررسی چگونگی استفاده از تکنولوژی در راه های دیگر مانند تایید ریشه های طلا و جواهر و حتی تأمین دبی. علاوه بر این استفاده-موارد blockchain در حال کاوش به عنوان یک ابزار قدرتمند برای ایجاد راه حل در جهان از امور مالی و تدارکات و حتی بهداشت و درمان.

این است که همه می گویند که blockchain یک آینده روشن و آن را خیلی دیر نیست برای دریافت در در طبقه همکف. کامل Blockchain & Ethereum برنامه نویس بسته نرم افزاری شما می توانید شروع با 10 برش لبه دوره ای که کشف قدرت blockchain و Ethereum یکی از آن امیدوار کننده ترین فن آوری. و بهترین بخش ؟ فوتوریسم خوانندگان می توانید طول عمر دسترسی به مجموعه ای کامل برای تنها $29 در حال حاضر.

در اینجا نگاهی به آنچه در داخل:

راهنمای کامل برای Blockchain موارد استفاده

همانطور که قبلا ذکر blockchain خوب است به مراتب بیشتر از فقط cryptocurrency و این دوره همه چیز در مورد گرفتن شما به سرعت با راه های دیگر آن را می توان مورد استفاده قرار گیرد. یادگیری از blockchain مشاوره و توسعه شرکت We2Blocks شما شیرجه رفتن عمیق به چه blockchain را می توان مورد استفاده برای ایجاد راه حل در رابطه با سرمایه گذاری, بهداشت و درمان, رسانه ها, املاک و مستغلات, و بیشتر.

کامل Blockchain حرفه ای دوره

بسته بندی عظیم 77 ساعت از محتوا را در یک دوره این آموزش نهایی خود را معرفی به جهان blockchain و بسیاری از برنامه های کاربردی. پرش در و شما یاد بگیرند و فقط آنچه blockchain است محدودیت های آن, و چگونه شما می توانید این فن آوری در خود سیستم های میراث.

Blockchain برنامه نویسی با Hyperledger

توسعه دهندگان ایستاده به پول جدی ایجاد blockchain برنامه های این دوره شما را از طریق ایجاد خود را با Hyperledger آهنگساز چارچوب است. در عرض چند ساعت شما را در مورد یادگیری blockchain برنامه نویسی و حتی توسعه یک زنجیره تامین با استفاده از نرم افزار Hyperledger آهنگساز.

کامل Cryptocurrency دوره: بیش از 5 دوره در 1

البته این blockchain آموزش کامل نخواهد بود بدون از جمله یک نگاه cryptocurrency. بر خلاف دیگر crypto دوره های خارج وجود دارد وجود دارد این است که رهبری واجد شرایط pro. برنده جایزه MBA, استاد, پرفروش نویسنده و سابق گلدمن ساکس کارمند کریس هارون طول می کشد شما را از طریق ملزومات برای رمزنگاری معدن, سرمایه گذاری, و بیشتر با صفر تجربه مورد نیاز است.

Blockchain تکنولوژی آماده است برای تغییر جهان به عنوان ما آن را می دانم, و کامل Blockchain & Ethereum برنامه نویس بسته نرم افزاری ارائه می دهد خوانندگان به معرفی این رشته قبل از آن منفجر می شود. در حالی که این مجموعه را معمولا اجرای شما نزدیک به $2,000, فوتوریسم خوانندگان می توانید آن را امروز به صورت مطلق سرقت. ثبت نام در حال حاضر برای $29 و شروع به کاوش جهان گسترده ای از blockchain امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de