سفید کننده نمی سرکه: چگونه برای تمیز کردن به کشتن coronavirus

در نظر گرفتن این نکات برای تمیز کردن خانه خود را به کشتن جدید کروناویروس که باعث COVID-19 (و پاتوژن پشت دیگر بیماری های کشنده).

“بسیاری از مطالعات علمی خواسته اند که موثر ترین ضد عفونی عوامل به استفاده از در برابر SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 دلیل آن کشف شد و به تازگی می گوید:” Siobain دافی دانشیار زیست در دانشگاه راتگرز با تخصص در حال ظهور ویروس و میکروبی تکامل است. “بنابراین دانشمندان در حال فرض کنید که چه کار می کند در برابر دیگر coronaviruses کار می کنند در برابر این یکی.”

“هر یک از مواد ضد عفونی کننده شیمیایی خاص خود را عزل دستورالعمل حذف. اما مهم قاعده کلی این است که شما نباید بلافاصله پاک کردن یک راه حل تمیز کردن به عنوان به زودی به عنوان شما آن را به یک سطح. اجازه دهید آن نشسته وجود دارد به اندازه کافی بلند برای کشتن ویروس ها را برای اولین بار می گوید:” دونالد Schaffner, استاد و فرمت متخصص در علوم و صنایع غذایی با تجربه و تخصص در ارزیابی ریسک میکروبی و شستن دست.

چگونه به حذف به کشتن coronavirus

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند روزانه ضد عفونی برای اغلب لمس سطوح مانند میز و دستگیره های درب, نور, سوئیچ های کانتر, دسته, میز تلفن, صفحه کلید, توالت, لوله ها و غرق می شود.

CDC همچنین توصیه به استفاده از مواد شوینده و یا صابون و آب کثیف سطوح قبل از ضد عفونی.

اگر کسی در خانه خود بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم در نظر بگیرید به طور مرتب ضد عفونی اشیاء در خانه خود را پس از SARS-CoV-2 نشان داده شده است برای زنده ماندن تا 16 ساعت در پلاستیک.

هر چه راه حل تمیز کردن استفاده می کنید اجازه دهید آن باقی می ماند در تماس با سطح به اندازه کافی بلند برای کشتن ویروس ها و دیگر عوامل بیماری زا. زمان مورد نیاز بستگی به مواد شیمیایی.

استفاده نمی های مختلف تمیز کردن نمایندگی در همان زمان. برخی از مواد شیمیایی خانگی اگر مخلوط می تواند ایجاد خطرناک و گازهای سمی است.

چگونه می توانم پاک با سفید ؟

سفید کننده را می توان رقیق شده با آب سرد را به مواد ضد عفونی کننده موثر در مقابل باکتری ها و قارچ ها و بسیاری از ویروس ها از جمله coronaviruses. شما معمولا می توانید یک چهارم فنجان سفید کننده هر 1 گالن آب سرد—اما مطمئن شوید که به پیروی از دستورالعمل روی برچسب سفید کننده خود را.

را رقیق محلول سفید کننده به عنوان مورد نیاز و استفاده از آن در عرض 24 ساعت خود را به عنوان ضد عفونی توانایی محو ،

غیر متخلخل موارد مانند اسباب بازی های پلاستیکی را می توان غوطه ور در آب ژاول برای 30 ثانیه. سطوح خانگی است که نمی توان آسیب دیده توسط bleach باید 10 یا بیشتر دقیقه از قرار گرفتن در معرض.

سفید کننده راه حل های بسیار سخت بر روی پوست و نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جایگزین برای شستن دست و/یا ضد عفونی کننده دست.

آنچه در مورد الکل?

الکل در اشکال مختلف از جمله الکل می تواند موثر برای کشتن بسیاری از عوامل بیماری زا.

شما می توانید رقیق الکل با آب (یا آلوئه ورا را ضد عفونی کننده دست) اما مطمئن شوید که برای نگه داشتن غلظت الکل در حدود 70% به کشتن coronaviruses. بسیاری از دست عفونی باید غلظت حدود 60% الکل و Lysol شامل حدود 80%; اینها همه موثر در برابر coronaviruses.

راه حل از 70 درصد الکل باید به سمت چپ بر روی سطوح 30 ثانیه (از جمله تلفن های همراه—اما بررسی توصیه های تولید کننده تلفن همراه به مطمئن شوید که شما از درجه اعتبار ساقط گارانتی) برای اطمینان از آنها را به کشتن ویروس ها. خالص (100%) الکل تبخیر بیش از حد به سرعت برای این منظور است.

ظروف از 70 درصد الکل باید مهر و موم شده برای جلوگیری از تبخیر. اما بر خلاف سفید کننده راه حل های آنها باقی خواهد ماند قوی به عنوان طولانی به عنوان آنها مهر و موم شده بین استفاده می کند.

70% الکل محلول با آب خواهد بود در دست های خود را استفاده نمی شود به عنوان یک جایگزین برای شستن دست و/یا ضد عفونی کننده دست.

آیا من می توانم با استفاده از هیدروژن پراکسید?

پراکسید هیدروژن است که به طور معمول به فروش می رسد در غلظت حدود 3 درصد است. می توان آن را به عنوان است و یا رقیق شده به 0.5% غلظت برای استفاده موثر در برابر coronaviruses بر روی سطوح. باید آن را در سمت چپ بر روی سطوح برای یک دقیقه قبل از پاک کردن.

خواهد سرکه کشتن coronavirus?

سرکه و روغن درخت چای و دیگر محصولات طبیعی هستند توصیه نمی شود برای مبارزه با coronaviruses.

یک مطالعه بر روی ویروس آنفلوانزا در بر داشت که تمیز کردن با محلول 10% سرکه مالت موثر بود اما برخی دیگر از مطالعات نشان داده اند سرکه قادر به کشتن قابل توجهی کسری از ویروس ها و دیگر میکروب ها.

در حالی که روغن درخت چای ممکن است کمک به کنترل این ویروس است که باعث زخم های سرد هیچ شواهدی وجود ندارد که آن را می توانید کشتن coronaviruses.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de