سرزنش روباه برای کاهش ‘جهان شادترین حیوانات’

گونه های مهاجم, مهمترین روباه به احتمال زیاد مسئول چشمگیر کاهش quokkas بیش از قرن گذشته محققان گزارش.

استرالیا به تازگی ویران آتش سوزی شدید است که هیچ غریبه ای به عواقب تغییر آب و هوا تخریب زیستگاه و گونه های مهاجم.

این quokka یک جانور کیسه دار و بومی استرالیا است, یک مثال از یک گونه در معرض انقراض در این کشور محیط های خشن.

شناخته شده به عنوان “شاد ترین حیوانات در جهان” با توجه به آن زیبا و دوستانه ظاهر این موجودات در حال حاضر تنها در چند جدا جنگل ها و جزایر کوچک.

“استرالیا با تجربه فاجعه بار ضرر و زیان با توجه به گرم شدن دمای خشکی و ترکیبی از این عوارض در حیوانات ساکن می گوید:” نویسنده ارشد Larisa DeSantis دانشیار در علوم زیست شناسی و بخش زمین و علوم محیط زیست واحد دانشگاه.

“یاد حیات وحش استرالیا بهترین و شناخته شده برای تکامل یافته تا حد زیادی در انزوا بوده و در کاهش پس از اروپاییان معرفی, روباه, خرگوش, بز و حیوانات دیگر است که باید صید و/یا رقابت با حیوانات بومی برای آب و غذا.”

تا به حال دلیلی برای کاهش در quokka جمعیت مشخص نیست. برخی از مطالعات نسبت به کاهش آب و هوایی و رویشی تغییر در حالی که دیگران با اشاره به overhunting و/یا مقدمه ای غیر از گونه های بومی.

برای مطالعه زیست از این پستانداران DeSantis و دانشجو در مقطع کارشناسی الینور Scholtz نویسنده سرب از مطالعه به بررسی دندان های فسیلی و مدرن quokka نمونه. ریخته گری و حفاری دندان های خود را اجازه محققان به تعیین انواع گیاهان quokkas خوردند و صفات مورد زیستگاه خود را از طریق زمان و بین سرزمین اصلی و جزیره جمعیت.

“به هم چسباندن زیست محیطی تاریخ quokka به ما کمک کرد تا بهتر درک کنند که چرا آنها جدا شده و آسیب پذیر گونه های امروز” Scholtz می گوید.

“ما آموخته است که quokkas در سرزمین اصلی استرالیا امروز اشغال جنگل های متراکم تر نسبت به گذشته به احتمال زیاد برای جلوگیری از شکار توسط روباه. در مقابل quokkas به طور معمول در بیشتر زندگی باز زیستگاه و تغذیه سخت تر پوشش گیاهی در جزایر که عدم روباه.”

در حالی که آنها رخ می دهد در تعداد بالا در Rottnest Island, جزیره ای که روباه اشغال نیست چند quokkas مرگ بر Rottnest Island هر تابستان به علت کمبود آب شیرین.

محققان انتظار مرگ و میر را افزایش می دهد با درجه حرارت گرمتر و بیشتر مکرر خشکسالی. تخریب brushfires باعث شده در استیرلینگ محدوده در غرب استرالیا نیز این آسیب حیوانات و حتی بیشتر در معرض ابتلا به انقراض است.

“برای قرار دادن این همه در چشم انداز کل جغرافیایی محدوده quokkas است که تنها کسری از اندازه از جنگل ها که به طور کامل نابود از آتش سوزی در طول یک سال در استرالیا” DeSantis می گوید.

“ما اساسا بازی رولت با گونه های بومی در استرالیا و احتمال انباشته در برابر quokkas و بسیاری دیگر از حیوانات بومی در مواجهه با گونه های مهاجم, آتش سوزی, و آب و هوای فعلی بحران است.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله جانورشناسی. بنیاد ملی علوم و دانشگاه واندربیلت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه واندربیلت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>