“Black Mirror” خالق: جهان تاکید بیش از حد برای قسمت جدید

خواندن اتاق

چارلی Brooker خالق dystopian نمایش “سیاه و سفید و آینه” نشان داد به انگلستان رادیو فردا در این هفته که او کار نمی کند در فصل 6 از ضربه سری تلویزیون — چرا که او فکر می کند که جهان در حال حاضر تلخ به اندازه کافی آن را به عنوان است.

“در حال حاضر من نمی دانم آنچه در معده وجود دارد خواهد بود برای داستان در مورد جوامع در حال سقوط از هم جدا من نه کار دور در یکی از کسانی که” Brooker گفته رادیو فردا. “من مرتب کردن بر اساس مشتاق به دوباره من, طنز, مجموعه ای از مهارت های, بنابراین من شده نوشتن اسکریپت با هدف ساخت خودم خنده.”

تیره کاتالوگ

نشان می دهد در اصل پخش این کانال 4 بود و در سال 2015 توسط Netflix که در آن زندگی می کردند برای یکی دیگر از سه سری و تعاملی فیلم “ماجراجویی خود را انتخاب کنید” قالب به نام “Bandersnatch.”

نشان می دهد گرفته شده در برخی از بسیار تاریک با موضوعات مختلف از حافظه ایمپلنت است که سوابق همه چیز را می بینید و می شنوید به بیمه محققان است که می تواند برداشت خاطرات به یک طرح آدم ربایی است که در آن انگلستان نخست وزیر مجبور به داشتن رابطه جنسی با یک خوک.

بیش از حد واقعی

با توجه به ما زندگی را از طریق یک همه گیر جهانی با صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال مرگ در دست یک ویروس کشنده و رهبران سیاسی شکست خیلی سخت است که آنها upstage طنز — واقعا جای تعجب Brooker نیست را برای یک فصل دیگر.

علاوه بر نبود “ببر پادشاه” مجازات کافی است ؟

ادامه مطلب: چارلی Brooker می دهد Black Mirror فصل 6 update: “من نمی دانم آنچه در معده وجود دارد خواهد بود برای داستان در مورد جوامع در حال سقوط از هم جدا” [رادیو فردا]

بیشتر در “آینه سیاه”: آینده تاریک: در اینجا این است که ما باید آینه سیاه و سفید با تکنولوژی است که اجازه می دهد تا ما به اشتراک بگذارید احساس فیزیکی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de