سیاه چاله ها نباید اکو, اما این یکی ممکن است. نمره 1 برای استفان هاوکینگ?

زمانی که دو ستاره نوترونی ناودان هم دور در فضا آنها ایجاد یک قدرتمند تکان دادن در جهان — امواج گرانشی است که دانشمندان شناسایی شده بر روی زمین در سال 2017. در حال حاضر الک را از طریق آن موج گرانشی ضبط یک جفت از فیزیکدانان فکر می کنم آنها به شواهدی از یک سیاه چاله که نقض شسته و رفته مدل کشیده شده از آلبرت انیشتین نظریه نسبیت عام.

در نسبیت عام سیاه چاله ها هستند و اشیاء ساده: بی نهایت فشرده تکین یا امتیاز از ماده احاطه شده توسط رویداد صاف افق که از طریق آن هیچ نور و انرژی و یا ماده می تواند فرار. تا به حال هر بیت از داده های ما جمع آوری شده از سیاه چاله ها حمایت کرده است این مدل است.

اما در 1970s, Stephen Hawking نوشت: یک سری از مقالات نشان می دهد که مرزهای سیاه چاله ها نیست تا کاملا صاف است. آنها تاری به لطف یک سری از عوارض مرتبط با مکانیک کوانتومی اجازه می دهد که “تابش هاوکینگ” برای فرار. در سال های پس از تعدادی از جایگزین سوراخ سیاه و سفید مدل های پدید آمده اند که در آن کسانی که صاف و کامل رویداد افق جایگزین خواهد شد با flimsier, fuzzier غشاء.

مرتبط: 18 بزرگترین اسرار حل نشده در فیزیک

اخیرا فیزیکدانان پیش بینی کرده اند که این ریش ریش شدن خواهد بود به ویژه شدید در اطراف تازگی تشکیل سیاه چاله ها — قابل توجهی به اندازه کافی برای منعکس کردن امواج گرانشی تولید اکو در سیگنال از یک سیاه چاله تشکیل. در حال حاضر پس از ستاره نوترونی برخورد دو فیزیکدانان فکر می کنم آنها در بر داشت که نوع اکو. آنها استدلال می کنند که یک سیاه چاله تشکیل شده است که وقتی که این نوترون ستاره ها با هم ادغام شدند زنگ مانند یک انعکاس بل و مخربی ساده سیاه چاله فیزیک.

اگر اکو واقعی است, سپس آن را باید از ریش ریش شدن از یک کوانتومی سیاهچاله گفت: مطالعه همکاری نویسنده نیایش Afshordi یک فیزیکدان در دانشگاه واترلو در کانادا.

“اینشتین در نظریه نسبیت ماده می تواند در مدار خود در اطراف سیاه چاله ها در فواصل بزرگ اما باید سقوط به سیاه چاله نزدیک به افق رویداد,” Afshordi گفت: زنده به علم است.

بنابراین نزدیک به سیاه چاله وجود دارد نباید هر گونه مواد سست به اکو امواج گرانشی. حتی سیاه چاله ها که اطراف خود را با دیسک از مواد باید به یک منطقه خالی راست در اطراف افق رویداد خود را, او گفت:.

“زمان تاخیر ما انتظار (و رعایت) برای ما پژواک … تنها می توان توضیح داد: اگر برخی کوانتومی ساختار نشسته فقط در خارج از خود رویداد افق” Afshordi گفت.

که از معمولا ایثار پیش بینی های نسبیت عام.

که گفت: اطلاعات موجود از آشکارسازهای موج گرانشی پر سر و صدا است دشوار است به درستی تفسیر و مستعد ابتلا به مثبت کاذب. یک موج گرانشی انعکاس برخی کوانتومی ریش ریش شدن اطراف یک سیاه چاله خواهد بود کاملا جدید مرتب کردن بر اساس تشخیص است. اما Afshordi گفت که بلافاصله پس از ادغام که ریش ریش شدن باید به اندازه کافی شدید به منعکس کننده امواج گرانشی به شدت که آشکارسازهای موجود می تواند آن را ببینید.

جوی Neilsen یک اخترفیزیکدان در دانشگاه روچستر در ایالت پنسیلوانیا که نبودم درگیر در این مقاله گفت که نتیجه قانع کننده است — به ویژه به دلیل انعکاس تبدیل شده تا در بیش از یک موج گرانشی آشکارساز.

“این قانع کننده تر از ترکیب داده ها از طریق به دنبال نوع خاصی از سیگنال و گفت: “آها!” هنگامی که شما در پیدا کردن آن” Neilsen گفت: زنده به علم است.

او گفت: او می خواهم نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از او کاملا متقاعد شده است که انعکاس واقعی بودند. کاغذ حساب نمی کند برای دیگر موج گرانشی شناسایی جمع آوری شده در حدود 30 ثانیه از این گزارش پژواک Neilsen گفت.

“به دلیل اهمیت محاسبات بسیار حساس به چگونه شما را انتخاب کنید را انتخاب کنید و داده های خود را, من می خواهم به درک تمام ویژگی های آن به طور کامل قبل از اینکه من به هر گونه نتیجه گیری قطعی,” او گفت:.

Maximiliano Isi یک اخترفیزیکدان در دانشگاه MIT شک و تردید بود.

“این اولین بار نیست ادعای این طبیعت که از این گروه گفت:” زندگی علم است.
“متاسفانه گروه های دیگر شده اند قادر به تکثیر خود نتایج و نه برای عدم تلاش.”

Isi با اشاره به یک سری از مقالات که موفق به پیدا کردن پژواک در همان داده که یکی از آنها در ماه ژوئن منتشر شده او به عنوان “یک مطلب پیچیده آماری قوی تجزیه و تحلیل.”

Afshordi گفت که این مقاله جدید خود استفاده شود به مراتب حساس تر از کار قبلی با قوی تر مدل برای تشخیص ضعیف پژواک., و اضافه میکند: “این یافته که ما گزارش… ترین آماری از ده جستجوهای [من در مورد] آن را به عنوان تا به حال false alarm شانس تقریبا 2 از 100,000.”

حتی اگر اکو واقعی است و دانشمندان هنوز نمی دانند که دقیقا چه نوع از عجیب و غریب اختر فیزیک شی تولید شده از این پدیده Neilsen اضافه شده است.

“چه بسیار جالب در مورد این مورد این است که ما هیچ ایده چه چیزی باقی مانده بود پس از اصلی ادغام: آیا یک سیاه چاله فرم حق دور و یا وجود برخی از عجیب و غریب, کوتاه متوسط شی؟” Neilsen گفت. “نتایج در اینجا ساده ترین راه برای ایجاد حس اگر مانده است hypermassive [neutron star] که فرو می ریزد و در عرض یک ثانیه یا بیشتر اما اکو ارائه شده در اینجا نیست قانع کننده به من که این سناریو این است که آنچه در واقع اتفاق افتاده است.”

این امکان وجود دارد پژواک در داده های Isi گفت که خواهد بود بسیار قابل توجه است. او فقط هنوز قانع نشده.

بدون در نظر گرفتن چگونه تمام داده ها می لرزد از نیلسون گفت: روشن است در نتیجه در اینجا به آن اشاره شد چیزی است که ارزش بررسی بیشتر است.

“Astrophysically ما در قلمرو ناشناخته و این واقعا هیجان انگیز است.” او گفت:. این مقاله منتشر شد Nov. 13, 2019 در مجله کیهان شناسی و Astroparticle فیزیک.

در اصل منتشر شده در Live علم.

How It Works Banner

می خواهید بیشتر علم ؟ دریافت اشتراک از ما خواهر انتشار “چگونه کار می کند” مجلهبرای آخرین شگفت انگیز, اخبار علمی. (اعتبار تصویر: آینده plc)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de