سیاه چاله نگه می دارد وعده در کوتوله سفید قفل شده است و در مدار آن

این سیاه چاله را از پدر و مادر گفت: هرگز آن را به بازی با مواد غذایی خود را.

یک ستاره شناس فکر می کند که او کشف ستارهای جسد شناخته شده به عنوان یک کوتوله سفید ارسال شعله از نور میدی سیگنال از آن خونتان نزدیک مدار از یک سیاه چاله است. و در حالی که یک کوتوله سفید است که معمولا ناشی از یک ستاره به طور طبیعی در حال اجرا از سوخت و انفجار دانشمند فکر می کند که سیاه چاله خود را ربوده همه از یک غول سرخ را گاز دور باعث مرگ زودرس می شود. چنین است که خطر از تاسیسات بیش از حد نزدیک به یک سیاه چاله حتی اگر آن را نمی تواند دید شما را تا.

“در تفسیر من از X-ray اطلاعات کوتوله سفید جان سالم به در برد اما آن را نداشت فرار” اندرو کینگ نویسنده از تحقیقات جدید و یک اخترفیزیکدان در دانشگاه لستر در انگلستان گفت: در بیانیه ناسا. “این است که در حال حاضر در یک مدار بیضوی اطراف سیاه چاله ساخت یک سفر در اطراف در مورد یک بار در هر هشت ساعت.”

تصویری: ستاره توسط سیاهچاله گرانش, انفجار اشعه x
مرتبط با:
فرار: شیرجه رفتن به یک سیاه چاله (infographic)

یک هنرمند تصویر از یک ستاره مسواک زدن گذشته یک سیاه چاله است. (اعتبار تصویر: X-ray: ناسا/CXO/CSIC-اینتا/G. Miniutti et al.; تصویر: ناسا/CXC/M. Weiss)

پادشاه جدید پژوهش بر اساس مشاهدات جمع آوری شده توسط ناسا Chandra X-ray Observatory و سازمان فضایی اروپا XMM-نیوتن X-ray telescope. این جفت ارز تمرکز بر درام اتفاق می افتند در یک کهکشان به نام GSN 069 واقع در حدود 250 میلیون سال نوری دور از زمین است.

هر دو ساعت یا بیشتر کهکشان تجارب سنبله در X-ray تولید گازهای گلخانه ای. با تجزیه و تحلیل آن خوشه پادشاه آمد تا با نظریه خود را از یک به اصطلاح near-miss جزر و مدی اختلال رویداد. (دانشمندان مورد مطالعه قرار گرفته اند مقدار زیادی از جزر و اختلال در حوادث که در آن یک سیاه چاله اشک از هم جدا ستاره می آید که بیش از حد نزدیک است.)

هنگامی که یک غول سرخ برای اولین بار مخفیانه بیش از حد نزدیک سیاه چاله ربوده دور تمام آن هیدروژن ترک فقط هسته کوتوله سفید است. اما سیاه چاله که شامل حدود 400,000 برابر جرم خورشید — کمی ضعیف برای یک سیاهچاله ابر پرجرم — نمی تواند پایان کار. به جای آن به دام افتاده این کوتوله سفید در نه ساعت به طور چشمگیری دراز مدار و در نزدیک ترین نقطه از هر حلقه سیاه چاله دوباره بمکد تا کمی بیشتر از ستاره موضوع, خوردن دور در آن وعده غذایی.

“آن را سعی کنید سخت به دور است اما هیچ راه فرار وجود دارد. سیاه چاله خوردن آن خواهد شد بیشتر و بیشتر به آرامی اما هرگز توقف” پادشاه گفت:. در حال حاضر او محاسبه ستاره است که حدود یک پنجم جرم خورشید ما است. اما در حدود یک تریلیون سال اگر پویا در ادامه آن می تواند در نهایت به عنوان یک سیاره با مورد همان جرم به عنوان مشتری او اضافه شده است. “این امر می تواند قابل ملاحظه ای آهسته و پیچیده و دشوار راه را برای جهان به یک سیاره!”

تا کنون این مشاهدات کاملا غیر معمول اما واقعیت این است که دانشمندان گرفتار انفعال در تمام نشان می دهد در نزدیکی نتواند باقی بماند ممکن است که راه.

“در فصل شرایط این رویداد تنها قابل رویت برای ما زمان تلسکوپ برای یک زمان کوتاه — حدود 2000 سال” پادشاه گفت:. “مگر ما فوق العاده خوش شانس به این یکی ممکن است وجود دارد بسیاری از بیشتر که ما از دست رفته است.”

این تحقیق توضیح داده شده است در یک مقاله منتشر شده Feb. 7 در مجله Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه است.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im