سیاه چاله بلعد خارج از ستاره برگ هسته ای پشت

دو وعده غذای

در وحشتناک بیت کیهانی, درام, دور ستاره شد تا حدی بلعیدم توسط یک سیاه چاله اما موفق به فرار حداقل برای زمان حال.

به دنبال در x-ray اطلاعات از ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) رصدخانه ستاره شناسان دریافتند آنچه به نظر می رسد بقایای یک غول سرخ ستاره است که نوسان بیش از حد نزدیک به یک سیاه چاله است. به عنوان یک نتیجه, ستاره لایه بیرونی محروم می شدند دور — اما هسته آن در حال حاضر فقط یک کوتوله سفید موفق به زنده ماندن.

خرید زمان

متاسفانه برای نیم خورده star, پیش بینی ستاره شناسان سیاه چاله را ادامه خواهد داد به میان وعده تا تنها بخش کوچکی باقی مانده است.

“آن را سعی کنید سخت به دور است اما فرار” سرب محقق اندرو کینگ از دانشگاه لستر گفت: در آزادی مطبوعات. “سیاه چاله خوردن آن خواهد شد بیشتر و بیشتر به آرامی اما هرگز متوقف شود.”

“در اصل این از دست دادن توده ادامه خواهد داد تا و حتی پس از کوتوله سفید کاهش یافته را به جرم مشتری در حدود یک تریلیون سال” پادشاه اضافه شده است. “این امر می تواند قابل ملاحظه ای آهسته و پیچیده و دشوار راه را برای جهان به یک سیاره!”

ناهار خوری

در حالی که این نزدیک به مرگ, تجربه, نادر, این واقعیت است که او را دیدم آن را در همه منجر به این باور است که این اتفاق می افتد نسبتا اغلب.

“در فصل شرایط این رویداد تنها قابل رویت برای ما زمان تلسکوپ برای یک زمان کوتاه — حدود 2000 سال” پادشاه گفت:. “مگر ما فوق العاده خوش شانس به این یکی ممکن است وجود دارد بسیاری از بیشتر که ما از دست رفته است.”

ادامه مطلب: ستاره زنده تماس نزدیک با یک سیاه چاله [Chandra X-ray Center]

بیشتر در cosmic destruction: دانشمندان باور نکردنی انتشار تصویری از سیاه چاله خارج می گردند ماده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im