سیاه Birders تماس نژادپرستی می گویند طبیعت باید برای همه

در حالی که مسیحی کوپر بود تماشای پرنده در پارک مرکزی ماه گذشته از او خواسته یک صاحب حیوان خانگی به قرار دادن یک دسته سه تایی سگ خود را به عنوان مورد نیاز توسط پارک قوانین. هنگامی که او کاهش یافته کوپر شروع فیلمبرداری. این ویدئو که رفت و ویروسی را نشان می دهد صاحب امی کوپر که سفید است تماس 911 و گفت: “وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار… تهدید من و سگ من.”

صحنه دستگیر شده بود که همه بیش از حد آشنا به سیاه و سفید دیگر birders علاقه مندان در فضای باز و محققان که انجام کار میدانی. چند تا از آنها را به اشتراک گذاشته تجارب خود را در یک چت گروهی و اقتصاددان آنا Gifty Opoku-Agyeman پیشنهاد پیدا کردن یک راه برای جشن سیاه birders. دو روز فشرده سازماندهی بعد گروه BlackAFinSTEM راه اندازی اولین سیاه Birders هفته. “بیش از حد به مردم سیاه و سفید در ایالات متحده نشان داده شده است که اکتشاف در فضای فعالیت هایی مانند پرنده نگری نیست برای ما—که آیا آن را به دلیل از راه رسانه ها را انتخاب و برای ارائه که” outdoorsy نوع یا نژاد پرستی تجربه شده توسط مردم سیاه و سفید هنگامی که ما انجام کاوش در خارج از منزل به عنوان ما به تازگی در پارک مرکزی گفت: با همکاری سازمان Corina Newsome, یک مرغدار و دانشجوی کارشناسی ارشد در گرجستان جنوبی دانشگاه با تمرکز بر مسايل حفاظت, در یک ویدیو اعلام. “ما تصمیم به تغییر آن روایت است.”

در پست توییتر با استفاده از هشتگ #BlackinNature و #AskaBlackBirder و livestreamed بحث شرکت کنندگان برجسته شادی آنها را در طبیعت کار علمی آنها انجام نژادپرستی آنها را تجربه کرده اند و دلیل این که چرا این فضا نیاز به متنوع تر و فراگیر. علمی آمریکا صحبت با Newsome و دو همکار شرکت-سازمان—Deja پرکینز یک مرغدار و دانشجوی کارشناسی ارشد در محیط زیست شهری در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و مرغدار و پادکستر Tykee جیمز—در مورد این رویداد و عشق خود را از طبیعت و تجربیات شخصی.

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

چه برای اولین بار موجب علاقه خود را در کوهپیمایی و در علم و طبیعت به طور کلی ؟

پرکینز: مادر من همیشه واقعا پشتیبانی من علاقه به حیات وحش و محیط زیست و حیوانات از سن بسیار جوان است. من در درون شهر شیکاگو پس وجود ندارد مقدار زیادی از فرصت ها برای من برای رفتن به خارج و کشف. اما او واقعا حیاتی در پیدا کردن چند برنامه که در واقع فضاها برای اقلیت های درگیر در طبیعت است. پس از آن—آن را تا زمانی که من برای اولین بار کارآموزی با دانش آموز, انجمن حفاظت به عنوان بخشی از حرفه خود کشف برنامه های کارورزی—من قرار بود در مینه سوتا دره پناهگاه حیات وحش ملی, و من یک بازدید کننده خدمات کارآموز. مینه سوتا دره بزرگ مهاجر کانون و بنابراین من قادر به دیدن تمام این پرندگان که من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود—فقط قادر به دیدن پرندگان هر روز در فیدرهای پرنده تعامل با مردم راه رفتن در اطراف و دیدن یا کاهش یافته لانه و یا پر و آنها را به [پناه بازدید کننده] مرکز به شناسایی آنها و صحبت با مردم در مورد آنها. و من در دام است که تا کنون از.

جیمز: من علاقه به طبیعت در آمد از اولین کار من درست از دبیرستان بودم که محیط زیست مربی در غرب فیلادلفیا ، که برنامه موفق شد توسط تونی Croasdale و دیگران و تونی به این روز بهترین دوست من است. ما یک پادکست هم به نام برادران در پرنده نگری, که در آن ما صحبت در مورد که من منبع داستان خود منشاء داستان آنچه که ما در حال فکر کردن در مورد در کوهپیمایی امروز. اما این اولین ماموریت من وقتی که من آغاز شده به عنوان یک محیط زیست مربی بود درک و مطالعه ریزد ، من Sibley را [اصول اولیه کوهپیمایی] من پترسون [زمینه] راهنمایمن در رفت audubon.org و چک کردن همه چیز من می توانم در مورد مرغ. دفعه بعد من در آن حاضر بود. لحظه ای از دیدن این راديال مرغ روی نوک یک cattail انجام آن تماس موجد خسارت در سراسر نهر—و اینکه تا حال در آن لحظه به من متوجه است که من در واقع می تواند لذت بردن از کار من است. من را وادار به کشف و درک و تعامل با طبیعت در راه است که من نه فقط قبل از.

NEWSOME: حیات وحش بود که همیشه علاقه من حتی به عنوان یک کودک. من آشنایی با حیات وحش از جمله علوم حفاظت رسید که یک زن سیاه و سفید (میشل Jamison بود که در یک باغ وحش در باغ وحش فیلادلفیا) به من رسیده است و از من دعوت کرد برای دیدن آنچه که او می کند در پشت صحنه و به انجام کارآموزی. من هر دو رو قرار گرفتن در معرض چه نوع از زمینه های حرفه ای امکان پذیر است و شاهد انعکاس خودم را در آن زمینه است. وقتی که می آید به پرندگان به طور خاص من رفت به مالون دانشگاه و مدرک از وجود دارد در باغ وحش, و حیات وحش, زیست شناسی است که نیاز به مقدار زیادی از زمینه های مختلف کلاس های [از جمله] پرنده شناسی. من در واقع بسیار هراس دارم که کلاس. من می خواهم شناخته شده زیادی در مورد گونه های عجیب و غریب چون من مشغول به کار در باغ وحش, اما من نمی دانم هر گونه های بومی. در اولین روز از آزمایشگاه ما کلاس من, استاد, Jason Courter شد معرفی ما به 10 رایج ترین پرندگان در شمال شرقی اوهایو که در آن من بود رفتن به مدرسه. و آبی جی ظهور و با خودم گفتم که یک آبی جی؟!” من می توانم آن را باور نمی کند; من حتی نمی دانند که من هرگز دیده می شود یک blue jay تا آن لحظه. و پس از آن من فقط کاملا با وسواس پرندگان.

Deja پرکینز, سیاه و سفید دیگر Birders هفته, سازمان, یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل شهری پرنده بوم شناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. اعتبار: Deja پرکینز

مورد علاقه شما چیست گونه پرنده شما خال خال و یا مورد علاقه خود را تجربه در طبیعت ؟

پرکینز: گونه مورد علاقه من است که من را دیده اند در این سال یک کراوات بین indigo bunting و مشترک yellowthroat چرا که این اولین بار من در واقع در حال تجربه بهار مهاجرت و گرفتن برای دیدن پرندگان است که در اینجا در تمام طول سال. آن را واقعا هیجان انگیز است. آنها فقط این واقعا رنگ روشن پرندگان است که شما نمی توانید انتظار برای پیدا کردن به خصوص در مناطق شهری است.

جیمز: من سه پرندگان مورد علاقه: این کاردینال شمالی—مرد یا زن پرهای زینتی—در زمستان بدون برگ درختان تیره پوست با سفید برفی پس زمینه. نفس من که تجربه در هر فرصت آن را دریافت کنم. مورد علاقه دوم من—نه در هر منظور خاص—است راديال kingfisher, زن در خاص است. که من دروازه پرنده به عنوان Corina می گوید. و سپس یک سوم سبز جی. سبز jay یک پرنده اغلب دیده می شود در ایالات متحده [از آنجا که محدوده آن است که در درجه اول در آمریکای جنوبی و مرکزی] اما آن دیده می شد توسط من در McAllen, Tex., یک زن و شوهر از سال پیش. من در تمرکز بر تنوع کنفرانس و این بود پایان پرنده تور بخشی از آن است و ما مانند “خوب, من حدس می زنم ما نه میخوام دیدن سبز جی.” و سپس آن را فقط در آمد کاملا نشسته شاید 20 فوت دور از من. و آن را فقط پس از پر جنب و جوش به بال بال زدن. و آن را شاید لحظه ای کوتاه در زندگی واقعی اما این احساس من فقط دوباره مانند مرغ—من احساس بنابراین در حال حاضر زمانی که من آن را دیدم. قطعا یک تجربه کوهپیمایی. و یک پرنده من می خواهم برای اضافه کردن به عنوان یک نکته: این گلچهره turnstone. من فکر می کنم که پرنده به نظر می رسد واقعا سرد است.

NEWSOME: پرنده مورد علاقه من آبی است جی. و این که از وفاداری به این دلیل که آنها من دروازه پرنده. اما آنها نیز فقط فوق العاده است. آنها واقعا در تقلید. یک بار من در یک [پرنده] فیدر در یک خانه استاد من شنیده ام یک شانه هاوک در یک درخت در این نزدیکی هست. و من استاد بود “که یک blue jay راه.” من گفتم: “چی؟” و او بود, “آره, آنها را که صدا. تمام پرندگان کوچک پرواز به دور از فیدر و سپس جیز آبی پایین آمده و خوردن غذا در فیدر.” و من گفتم:”چی؟!” و این زمانی است که من واقعا فقط مانند “خوب جیز آبی در حال بز [greatest of all time] پرنده جهان است.”

شما می توانید کمی در مورد صحبت های علمی و یا حفاظت کار شما انجام دهید ؟

پرکینز: در حال حاضر من مطالعه اجتماعی و زیست محیطی سیستم های—انسان و طبیعت در شهرستانها و نحوه تعامل آنها با یکدیگر است. پروژه کنونی من این است که به دنبال دو محبوب شهروند علم اطلاعات-مجموعه روش ها و تلاش برای تعیین اینکه آیا آنها به همان اندازه قادر به تشخیص نابرابری اجتماعی در شهرستانها. من اساسا به دنبال که در آن پرندگان هستند که گزارش شده در شهرستان و اگر وجود دارد هر گونه نقاط کور—و آنچه را که بدان معنی برای زمینه وسیع تری از جامعه ما به همان اندازه توزیع منابع در شهرستان ؟ و اگر ما نمی? و چگونه ممکن است ما قادر به رفع آن است ؟

جیمز: من دولت در امور هماهنگ کننده در National Audubon Society, که در آن من وظیفه ویژه پس به صحبت می کنند در حال سازماندهی پیاده روی پرنده با اعضای کنگره و کنگره کارکنان. قبل از من من را شکست مچ پا در ژانویه من انجام ماهانه پیاده روی پرنده در کاپیتول هیل با کنگره کارکنان. در واقع وجود یک کنگره کارمند از [ایالت نیویورک نماینده] جان Katko را که مارکس خودش را به عنوان یک مرغدار از رفتن به این پرنده نگری وقایع است. من نمی توانم این به لابی; من نمی توانم این به سخنرانی. من فقط می توانم این را به لذت بردن از پرندگان.

NEWSOME: من مطالعه سیستم ساحلی اسپارو است که یک پرنده است که زندگی در سواحل ایالات متحده آمریکا, اما من به طور خاص مطالعه گرجستان ساحل. سوال من در تلاش برای پاسخ به درک است چگونه تهدید لانه شکار متفاوت در سراسر پرورش خود را زیستگاه چرا که آنها در یک وضعیت بسیار ناگوار با تغییر آب و هوا. زمانی که آنها برای ساخت لانه خود را, آنها ساخت آن را در چمن زار در ارتفاع خاصی از زمین برای جلوگیری از جاری شدن سیل. اما اگر آنها در ساخت آن بیش از حد بالا هستند بیشتر در معرض شکارچیان. مشکل این است که هنگامی که آنها از دست دادن یک لانه به جاری شدن سیل های خود پاسخ های رفتاری است که برای ساخت یک لانه جدید—اما ساخت آن را بالاتر از زمین است که پس از آن در معرض آنها را به شکار. من در تلاش برای درک شکار طرف از این موضوع به دلیل لانه جاری شدن سیل است انتظار می رود افزایش به سطح دریا افزایش را افزایش می دهد. حیات وحش مدیران باید قادر به فکر می کنم خلاقانه, تا آنجا که “چگونه ما حفاظت از جمعیت ساحلی گنجشک?” و یکی از راه هایی برای انجام این کار به کنترل درنده دسترسی به خود را پرورش منطقه. و به همین دلیل دانستن این مناطق که بیشتر در معرض شکار می تواند اطلاعات مفید.

سیاه Birders هفته co-سازمان Tykee جیمز دولت در امور هماهنگ کننده در National Audubon Society و منجر کوهپیمایی پیاده روی برای کنگره کارکنان. اعتبار: Tykee جیمز

چه پیامی است که شما امیدوار به ارسال در سیاه و سفید Birders هفته ؟ و چه پاسخ شما دیده می شود ؟

پرکینز: تا کنون من فکر می کنم که همه چیز را که ما شاهد بوده ام شده است واقعا مثبت است. ما در روز طبیعت—که در آن مردم سیاه و سفید ارسال شد تصاویری از بودن در طبیعت و یا مشغول به کار در زمینه های مربوطه خود را—آن را فقط واقعا تاکید کرد که بسیاری از ما وجود دارد و ما وجود دارد—که چیزی است که شما نمی دانند ممکن است به دلیل وجود ممکن است بسیاری از ما در یک منطقه است. بنابراین بسیاری از اوقات ما احساس انزوا و تنهایی و ما به طور بالقوه می تواند احساس ما تعلق ندارد و یا که ما تنها یکی است. از آن شده است بسیار هیجان انگیز و قدرت دادن به من.

جیمز: من فکر می کنم سیاه birders هفته واقعا به معنای بسیار شادی به مردم است. آن را به ارمغان آورده است و نه فقط یک مقدار زیادی از آموزش و پرورش, اما من فکر می کنم آن را نیز ارائه واقعیت است که تجربه خیلی بیشتر پویا. و هنگامی که مواجه با چالش ما انعطاف پذیری را نشان می دهد و جامعه ما خواهد ساخت و ما را می توان افزایش جزر و مد که بلند خواهد شد همه کشتی ها در اینجا. و من فکر می کنم این بسیار مهم است که مردم می بینند و درک می کنند که نژاد پرستی یک تهدید مستقیم به محیط زیست پیشرفت است. اگر شما یک موسسه است که به خود می بالد در تنوع سهام یا ورود, اما شما لازم نیست آدرس ضد سیاه نژادپرستی و یا شما لازم نیست آدرس چگونه به عنوان یک نهاد شما ممکن است تداوم سفید برتری پس از آن من فکر می کنم سازمان شما طول عمر در خطر است. چرا که همه این مردمی که در حال سازماندهی این در حال حاضر کسانی که مردمی که در حال رفتن به پیشرو این سازمان در اینجا یک زن و شوهر از سال است. این نیز در مورد تغییر چهره, حفاظت, و نه فقط تغییر موضوع.

NEWSOME: این نوع از دو برابر. چیزی که من می خواهم برای مردم سیاه و سفید است که افرادی که برای دیدن این فضایی است که در واقع برای ما—و ببینید که آنها به تنهایی نیست. چرا که در زندگی واقعی من تنها سیاه مرغدار در فضا. اما قدرت اینترنت است که شما می توانید به سرعت می تواند لوپ به کل یک جامعه از مردم فقط با جستجوی هشتگ. که بسیار قدرتمند است: فقط با دیدن خود را نشان داده است. و حتی در اولین روز هنگامی که ما در طبیعت هشتگ من در اتاق من گریه چون من نمی دانستم وجود این بسیاری از سیاه birders. من فقط تا تشویق.

من دیگر امید است که مردم در این فضا—که اکثریت قریب به اتفاق مانند بیش از 90 درصد در پرنده نگری, به طور خاص—است که وجود دارد به تغییر فرهنگ از آنجا که بسیاری از اوقات در حیات وحش علوم بی طرفی استاندارد است وقتی که می آید به مسائل مربوط به عدالت اجتماعی است. اما بی طرفی است محرومیت برای افرادی که عدم عدالت اجتماعی تاثیر می گذارد به صورت روزانه. این دیدگاه که ما شاهد بوده ام از افرادی که مخالف هستند به آنچه که ما انجام داده ایم مانند “چرا شما آوردن مسابقه به این؟” و آن را مانند: مسابقه تجربه من 100 درصد از زندگی من است. و اگر شما به من گفتن که وجود من هویت من است که سیاسی بودن این فضا برای من. بی طرفی تنها در خدمت به تداوم سفید برتری—که همه آن را—و محروم کردن مردم, مردم سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ. من واقعا می خواهید مردم را به رسمیت شناختن است که بی طرفی است نه یک گزینه اگر شما می خواهید به زمینه های گوناگون است که مهم است نه تنها برای افرادی که ام حذف شده است اما برای سلامت و قدرت زمینه خود را.

چه هستند برخی از چیزهایی که در طبیعت متمرکز بر گروه ها و افراد درون آنها را می تواند انجام دهد برای حمایت از تنوع بیشتر و ورود?

پرکینز: من فکر می کنم یک شروع عالی خواهد بود برای بسیاری از این سازمان های بزرگ با قدرت و نفوذ و پول هم قادر به شروع برخی از نوع صندوق و یا حداقل صرفه جویی در فضا برای افرادی که ممکن است می خواهم برای یادگیری در مورد این چیزها. چون من فکر می کنم بسیاری از آن است که: اگر شما در معرض چیزی که شما در مورد آن نمی دانم و شما نمی دانید که آن را به یک گزینه قابل دوام. بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند واقعا مفید اگر آنها به فضاهای ذخیره—و یا شاید ارائه نرخ تخفیف یا چیزی—مطمئن شوید که شرکت ما در واقع ممکن است کاهش بار آن را قابل دسترس بیشتر را.

به صورت فردی من فکر می کنم بسیاری از این راحت بودن با صحبت کردن و شنیدن در مورد تجارب افراد دیگر—در حال حاضر به گوش دادن و نه بطور معترضه گفتن آنچه شما فکر می کنم تجربه های افراد دیگر است. بعضی اوقات احساس می کنم حذف شدند در این کوهپیمایی جامعه نه تنها به خاطر من سیاه ولی چون من جوانتر است. این اولین سال که یک مرغدار. و چیزی که من فکر می کنم سرد است که من دیده ام برای اولین بار, اما شخص دیگری فکر می کند [آن را] شایع است و سپس آنها را رد آن را—آن را واقعا دلسرد به کسی که می خواهد به بخشی از فضا. آن را واقعا آسان برای کاهش, کسی جرقه. آن را سخت تر برای کمک به آن را سوزاند و روشن است.

جیمز: من فکر می کنم که وجود دارد نیاز به یک بنیادی درک نژادپرستی در این جامعه که نژادپرست حادثه رخ داده است که به کریس کوپر متصل است به آنچه کشته Ahmaud Arbery و جورج فلوید و Trayvon Martin. نه به این دلیل آنها سیاه پوست بودند اما از آنجا که آنها زندگی می کنند در یک نژادپرست ضد سیاه سیستم. و اگر وجود دارد هر چیزی را به آدرس آن را خواهید برای شروع با اجازه دادن به مردم می دانم که وجود دارد. و شما ممکن است یک شخصی نژادپرست است. اما چگونه نزدیک شما را به تبدیل شدن به بعدی امی کوپر? شما آماده را از ما بخواهید BlackAFinSTEM “آنچه که ما انجام می شود درست است؟” اما هیچ کس واقعا آماده برای “چه می تواند به شما در جلوگیری از انجام اشتباه است؟” من فکر می کنم که گفتگو باید اتفاق می افتد که درک در مورد نژاد پرستی در این جامعه به عنوان به خوبی به عنوان ما موسسات که ما این مقدار ایمان. پیدا کردن آنچه در خود جای داده است و چگونه آنها شده اند راضی چگونه آنها تداوم و سپس کار را به ساختارشکنی کسانی که همه چیز.

NEWSOME: من فکر می کنم که سازمان ها هستند که محور در هوای آزاد, اکتشاف یا علم نیاز به نه فقط ارائه یک بیانیه و می گویند “این جایی است که ما ایستاده است.” که مهم است و همه آنها نیاز به انجام است که گفت: آنها اعلام حمایت خود را از افرادی که تحت ستم. اما پس از آن آنها نیاز به یک پلت فرم است که تقویت آن صداها. اگر شما یک سازمان هستید شما نیاز به دعوت از افرادی که سفید نیست. شما نیاز به دعوت از مردم برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربه خود را با مخاطبان است. مردم نیاز به شنیدن آن را به طور مستقیم از منبع به دلیل آن را آسان برای مردم را به بی اعتنایی ایده ها یا مفاهیم و را انتخاب کنید برای حفظ حجاب خود را سفید برتری خود را بیش از چشم است. اما زمانی که شما در حال نگاه کردن به یک انسان دیگر در چشمان خود را, و آنها به شما گفتن “این چیزی است که اتفاق می افتد به من; این داستان من است; این همان چیزی است که نیاز شما را به انجام”سپس آن را به احتمال زیاد به نظر من که شما موفقیت در تغییر فرهنگ است.

من می خواهم مردم شروع به تغییر فرهنگ از فضای خود را. بنابراین به خصوص: سفید افرادی که در اطراف بسیاری از دیگر مردم سفید, تشویق مردم در فضای خود را. و سپس نگه داشتن آنها را پاسخگو به محکوم کردن نژادپرستی اذعان به تجربه سایر افرادی که مثل شما. و دیدن مردم سیاه و سفید در طبیعت یک چیز است که شما استفاده می شود به دلیل من فکر می کنم اگر من شگفت زده هستم وقتی که من یک فرد سیاه و سفید, من می دانم که مردم شگفت زده برای دیدن یک فرد خارج است. اما بعضی اوقات که تعجب زوج می تواند با احساسات منفی و منفی رفلکس در مورد ایمنی و چیزهایی مانند آن. ما می خواهیم برای عادی سازی تصویر سیاه و سفید از مردم بودن در خارج از منزل مردم—از آنجا که ما در حال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de